Stable (latest release) - en to tr translation catalogue (2841 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: An e-commerce toolkit that helps you sell anything. Beautifully.
tr: Birşeyler satmak için size yardımcı olan e-ticaret aracı. Güzel bir şekilde.

en: You have not set up this type of address yet.
tr: Henüz bu tür bir adres bilgisi düzenlenmemiş.

en: Available Downloads
tr: Mevcut İndirmeler

en: %s download remaining | %s downloads remaining
tr[0]: Kalan indirme %s

en: Recent Orders
tr: Son Siparişler

en: Order Number
tr: Sipariş Numarası

en: %s for %s item | %s for %s items
tr[0]: %s - %s ürün

en: Order #<mark class="order-number">%s</mark> was placed on <mark class="order-date">%s</mark> and is currently <mark class="order-status">%s</mark>.
tr: Sipariş Numarası: #<mark class="order-number">%s</mark>
    Sipariş Tarihi: <<mark class="order-date">%s</mark>
    Sipariş Durumu: <<mark class="order-status">%s</mark>

en: Order Updates
tr: Sipariş Güncellemeleri

en: To track your order please enter your Order ID in the box below and press the "Track" button. This was given to you on your receipt and in the confirmation email you should have received.
tr: Siparişinizi takip etmek için lütfen aşağıdaki kutuya sipariş numaranızı girin ve Takip Et butonuna tıklayın. Size gönderilen sipariş onay e-postasında sipariş numaranızı bulabilirsiniz.

en: Order ID
tr: Sipariş Numarası

en: Found in your order confirmation email.
tr: Sipariş onay e-postasında bulunur.

en: Billing Email
tr: E-Posta Adresi

en: Email you used during checkout.
tr: Ödeme sırasında kullanmış olduğunuz e-posta adresi.

en: Track
tr: Takip Et

en: Order Again
tr: Tekrar Sipariş Ver

en: Customer Details
tr: Müşteri Bilgileri

en: Note:
tr: Not:

en: Email:
tr: E-Posta:

en: Telephone:
tr: Telefon:

en: Order Details
tr: Sipariş Detayları

en: Order #%s which was made %s has the status &ldquo;%s&rdquo;
tr: Sipariş Numarası: #%s - Sipariş Tarihi: %s - Sipariş Durumu: &ldquo;%s&rdquo;

en: ago
tr: önce

en: and was completed
tr: , Tamamlandı:

en:  ago
tr:  önce

en: Search for:
tr: Ara:

en: This product is currently out of stock and unavailable.
tr: Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

en: Clear selection
tr: Seçimi temizle

en: SKU:
tr: Stok Kodu:

en: Category: | Categories:
tr[0]: Kategoriler:

en: Tag: | Tags:
tr[0]: Etiketler:

en: out of %s5%s
tr: %s5%s üzerinden

en: based on %s customer rating | based on %s customer ratings
tr[0]: %s müşteri yorumuna dayanarak

en: %s customer review | %s customer reviews
tr[0]: %s müşteri yorumu

en: Related Products
tr: İlgili Ürünler

en: Rated %d out of 5
tr: 5 üzerinden %d oy aldı

en: Your comment is awaiting approval
tr: Yorumunuz onay bekliyor. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

en: verified owner
tr: Doğrulanmış Kullanıcı

en: You may also like&hellip;
tr: Hoşunuza gidebilir&hellip;

en: %s review for %s | %s reviews for %s
tr[0]: %s yorum - %s

en: There are no reviews yet.
tr: Henüz yorum yapılmadı.

en: Add a review
tr: Yorum Yap

en: Be the first to review
tr: İlk yorumlayan siz olun:

en: Leave a Reply to %s
tr: %s için bir cevap bırakın

en: Submit
tr: Gönder

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a review.
tr: Yorum yapabilmek için <a href="%s">giriş yapmanız</a> gerekmektedir.

en: Your Rating
tr: Oyunuz

en: Rate&hellip;
tr: Oran&hellip;

en: Perfect
tr: Mükemmel

en: Good
tr: İyi

en: Average
tr: Ortalama

en: Not that bad
tr: Kötü değil

en: Very Poor
tr: İyi değil

en: Your Review
tr: Yorumunuz

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
tr: Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

[ctx: placeholder]
en: Search Products&hellip;
tr: Ürünleri Ara&hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
tr: Ara:

[ctx: submit button]
en: Search
tr: Ara

en: My Account
tr: Hesabım

en: This order&rsquo;s status is &ldquo;%s&rdquo;&mdash;it cannot be paid for. Please contact us if you need assistance.
tr: Bu siparişin &rsquo;s durumu &ldquo;%s&rdquo;&mdash; olduğu için ödeme yapılamaz. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

en: Sorry, this order is invalid and cannot be paid for.
tr: Maalesef, bu sipariş geçersiz bu nedenle ödemesi yapılamaz.

en: Order Number:
tr: Sipariş Numarası:

en: Date:
tr: Tarih:

en: The order totals have been updated. Please confirm your order by pressing the Place Order button at the bottom of the page.
tr: Sipariş Toplamları güncellendi. Lütfen, Siparişi Onayla butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayın.

en: Your password has been reset.
tr: Şifreniz sıfırlandı.

en: Log in
tr: Giriş Yap

en: Enter a username or e-mail address.
tr: Kullanıcı adı veya e-posta adresi girin.

en: Invalid username or e-mail.
tr: Geçersiz kullanıcı adı veya e-posta adresi.

en: Password reset is not allowed for this user
tr: Bu kullanıcı için şifre sıfırlamaya izin verilmiyor

en: Check your e-mail for the confirmation link.
tr: Onaylamak için e-postanızı kontrol edin.

en: Invalid key
tr: Geçersiz anahtar

en: Add a new payment method.
tr: Yeni bir ödeme yöntemi ekle.

en: Please enter a valid order ID
tr: Lütfen geçerli bir sipariş kimliği girin

en: Please enter a valid order email
tr: Lütfen geçerli bir sipariş e-postası girin

en: Sorry, we could not find that order ID in our database.
tr: Maalesef, veri tabanımızda bu şekilde bir sipariş bulunmamaktadır.

en: Order Fully Refunded
tr: Sipariş Tamamen İade Edildi

en: Select
tr: Seç

en: Text
tr: Metin

en: This product is protected and cannot be purchased.
tr: Bu ürün mahfuzdur, satın alınamaz.

en: %s has been added to your cart. | %s have been added to your cart.
tr[0]: %s sepetinize eklendi.

en: Continue Shopping
tr: Alışverişe Devam Et

en: and
tr: ve

en: Coupon:
tr: Kupon:

en: Free shipping coupon
tr: Ücretsiz kargo kuponu

en: [Remove]
tr: [Kaldır]

en: Order &ndash; %s
tr: Sipariş &ndash; %s

en: Invalid order status
tr: Geçersiz sipariş durumu

en: Invalid order ID
tr: Geçersiz sipariş kimliği

en: United Arab Emirates Dirham
tr: Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemi

en: Argentine Peso
tr: Arjantin Pezosu

en: Australian Dollars
tr: Avustralya Doları

en: Bangladeshi Taka
tr: Bangladeş Takası

en: Brazilian Real
tr: Brezilya Reali

en: Bulgarian Lev
tr: Bulgar Levası

en: Canadian Dollars
tr: Kanada Doları

en: Chilean Peso
tr: Şili Pezosu

en: Chinese Yuan
tr: Çin Yuanı

en: Colombian Peso
tr: Kolombiya Pezosu

en: Czech Koruna
tr: Çek Korunası

en: Danish Krone
tr: Danimarka Kronu

en: Dominican Peso
tr: Dominik Pesosu

en: Euros
tr: Euro

en: Hong Kong Dollar
tr: Hong Kong Doları

en: Croatia kuna
tr: Hırvat kunası

en: Hungarian Forint
tr: Macar Forinti

en: Icelandic krona
tr: İzlanda kronu

en: Indonesia Rupiah
tr: Endonezya Rupiah

en: Indian Rupee
tr: Hindistan Rupisi

en: Nepali Rupee
tr: Nepal Rupisi

en: Israeli Shekel
tr: İsrail Şekeli

en: Japanese Yen
tr: Japon Yeni

en: Lao Kip
tr: Laos Kipi

en: South Korean Won
tr: Güney Kore Wonu

en: Malaysian Ringgits
tr: Malezya Ringiti

en: Mexican Peso
tr: Meksika Pezosu

en: Nigerian Naira
tr: Nijerya Nairası

en: Norwegian Krone
tr: Norveç Kronu

en: New Zealand Dollar
tr: Yeni Zellanda Doları

en: Paraguayan Guaraní
tr: Paraguay Guaranísi

en: Philippine Pesos
tr: Filipin Pezosu

en: Polish Zloty
tr: Polonya Zlotisi

en: Pounds Sterling
tr: İngiliz Sterlini

en: Romanian Leu
tr: Romanya Leyi

en: Russian Ruble
tr: Rus Rublesi

en: Singapore Dollar
tr: Singapur Doları

en: South African rand
tr: Güney Afrika Randı

en: Swedish Krona
tr: İsveç Kronu

en: Swiss Franc
tr: İsviçre Frangı

en: Taiwan New Dollars
tr: Tayvan Yeni Doları

en: Thai Baht
tr: Tayland Bahtı

en: Turkish Lira
tr: Türk Lirası

en: Ukrainian Hryvnia
tr: Ukrayna Grivnası

en: US Dollars
tr: ABD Doları

en: Vietnamese Dong
tr: Vietnam Dongu

en: Egyptian Pound
tr: Mısır Poundu

en: Cart Discount
tr: Sepette indirim

en: Cart % Discount
tr: Sepette % indirim

en: Product Discount
tr: Üründe indirim

en: Product % Discount
tr: Üründe % indirim

en: The shop_order_status taxonomy is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
tr: WooCommerce 2.2 sürümünde shop_order_status sınıflaması artık yok! Yeni WooCommerce sürümünde post_status yerine  <a href="%s">bu sınıflamayı</a> kullanmanız gerekmektedir...

en: The "publish" order status is no more in WooCommerce 2.2! You should use the new WooCommerce post_status instead, <a href="%s">read more...</a>
tr: WooCommerce 2.2 sürümünde sipariş durumu "yayınla" artık yok! Yeni WooCommerce sürümünde post_status yerine <a href="%s">bu sınıflamayı</a> kullanmanız gerekmektedir...

en: This function should not be called before woocommerce_init.
tr: woocommerce_init eyleminden önce bu fonksiyonun çağrılmaması gerekmektedir.

en: Unpaid order cancelled - time limit reached.
tr: Ödemesi yapılmayan sipariş iptal edildi - bekleme süresi doldu.

en: Refund &ndash; %s
tr: İade &ndash; %s

en: New products
tr: Yeni ürün

en: New products added to %s
tr: %s yeni ürünler eklendi

en: New products tagged %s
tr: Yeni Ürün Etiketi, %s

en: Search Results: &ldquo;%s&rdquo;
tr: Arama Sonuçları: &ldquo;%s&rdquo;

en: &nbsp;&ndash; Page %s
tr: &nbsp;&ndash; Sayfa %s

en: Default sorting
tr: Varsayılan Sıralama

en: Sort by popularity
tr: En çok incelenene göre sırala

en: Sort by average rating
tr: En çok oy alana göre sırala

en: Sort by newness
tr: En son eklenene göre sırala

en: Sort by price: low to high
tr: Fiyata göre sırala: Düşükten yükseğe

en: Sort by price: high to low
tr: Fiyata göre sırala: Yüksekten düşüğe

en: Additional Information
tr: Ek Bilgi

en: Reviews (%d)
tr: Yorumlar (%d)

en: Use $args argument as an array instead. Deprecated argument will be removed in WC 2.2.
tr: Bir dizi yerine $args argümanını kullanın. Onaysız argüman WooCommerce 2.2 sürümünde kaldırılacaktır.

en: Place order
tr: Siparişi Onayla

en: Update country
tr: Ülke Güncelle

en: Select a state&hellip;
tr: Şehir seçin&hellip;

en: Choose an option
tr: Bir seçim yapın

en: Select a category
tr: Kategori seçin

en: Uncategorized
tr: Genel

en: An account is already registered with your email address. Please login.
tr: Girdiğiniz e-posta adresi ile daha önce zaten bir hesap oluşturulmuş. Lütfen o bilgileri kullanarak giriş yapın.

en: Please enter a valid account username.
tr: Lütfen geçerli bir kullanıcı adı girin.

en: An account is already registered with that username. Please choose another.
tr: Girdiğiniz kullanıcı adı ile daha önce hesap oluşturulmuş. Lütfen başka bir kullanıcı adı seçiniz.

en: Please enter an account password.
tr: Lütfen hesap şifrenizi giriniz

en: ERROR
tr: HATA

en: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact us if you continue to have problems.
tr: Kaydınız tamamlanamıyor &hellip; lütfen sorun yaşamaya devam ederseniz bizimle irtibata geçiniz.

en: Active
tr: Etkin

en: Paused
tr: Duraklatıldı

en: Disabled
tr: Devre Dışı

en: Display the user's Cart in the sidebar.
tr: Kullanıcı sepetini yan panelde yayınlar.

en: WooCommerce Cart
tr: WooCommerce Sepet

en: Cart
tr: Sepet

en: Hide if cart is empty
tr: Sepet boş ise sakla

en: Shows active layered nav filters so users can see and deactivate them.
tr: Kullanıcıların görüp etkisiz hale getirebilmeleri için aktif katmanlı seçim daraltma filtrelerini göstermektedir.

en: WooCommerce Layered Nav Filters
tr: WooCommerce Seçim Daraltma Filtreleri

en: Active Filters
tr: Aktif Filtreler

en: Remove filter
tr: Filtreyi Kaldır

en: Min
tr: En Düşük

en: Max
tr: En Yüksek

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
tr: Ürün kategorilerini görüntülerken, listelenen ürün yelpazesini daraltmak için bir özellik bileşeni gösterir.

en: WooCommerce Layered Nav
tr: WooCommerce Seçim Daraltma

en: Filter by
tr: Filtrele

en: Attribute
tr: Seçenek

en: List
tr: Liste

en: Dropdown
tr: Açılır Menü

en: Query type
tr: Sorgu türü

en: AND
tr: VE

en: OR
tr: VEYA

en: Any %s
tr: Herhangi %s

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
tr: Ürün kategorilerini görüntülerken, listelenen ürün yelpazesini daraltmak için bir fiyat aralığı filtresi çubuğu bileşeni gösterir.

en: WooCommerce Price Filter
tr: WooCommerce Fiyat Süzgeci

en: Filter by price
tr: Fiyata göre filtrele

en: Min price
tr: En Düşük Fiyat

en: Max price
tr: En Yüksek Fiyat

en: Filter
tr: Filtrele

en: Price:
tr: Fiyat:

en: A list or dropdown of product categories.
tr: Ürün Kategorileri için liste veya açılır menü.

en: WooCommerce Product Categories
tr: WooCommerce Ürün Kategorileri

en: Category Order
tr: Kategori Sıralaması

en: Show as dropdown
tr: Açılır menü olarak göster

en: Show product counts
tr: Ürün adetlerini göster

en: Show hierarchy
tr: Hiyerarşiyi göster

en: Only show children of the current category
tr: Mevcut kategorinin yalnızca alt-kategorilerini göster

en: No product categories exist.
tr: Ürün kategorisi yok!

en: A Search box for products only.
tr: Sadece Ürünler için Arama Kutusu.

en: WooCommerce Product Search
tr: WooCommerce Ürün Arama

en: Your most used product tags in cloud format.
tr: Bulut formatında en çok kullanılan ürün etiketleriniz.

en: WooCommerce Product Tags
tr: WooCommerce Ürün Etiketleri

en: Display a list of your products on your site.
tr: Sitenizde ürünlerin bir listesini görüntüler.

en: WooCommerce Products
tr: WooCommerce Ürünler

en: Number of products to show
tr: Gösterilecek ürün sayısı

en: All Products
tr: Tüm Ürünler

en: Featured Products
tr: Öne Çıkan Ürünler

en: On-sale Products
tr: Ucuzluk Ürünleri

en: Random
tr: Karışık

en: Sales
tr: Satışlar

en: ASC
tr: Artan

en: DESC
tr: Azalan

en: Hide free products
tr: Ücretsiz ürünleri gizle

en: Show hidden products
tr: Gizli ürünleri göster

en: Display a list of your most recent reviews on your site.
tr: Sitenizdeki en son değerlendirme listesini görüntüleyin.

en: Recent Reviews
tr: Son Yorumlar

en: Number of reviews to show
tr: Gösterilecek yorum sayısı

en: Display a list of recently viewed products.
tr: En Son Görüntülenen Ürünler listesi yayınlar.

en: WooCommerce Recently Viewed
tr: WooCommerce Son Görüntülenen

en: Recently Viewed Products
tr: Son Görüntülenen Ürünler

en: Display a list of your top rated products on your site.
tr: Sitenizde en çok oy alan ürünlerin bir listesini görüntüler.

en: WooCommerce Top Rated Products
tr: WooCommerce En Çok Oy Alan Ürünler

en: Top Rated Products
tr: En Çok Oy Alan Ürünler

en: %s would like to connect to your store
tr: %s mağazanıza bağlanmak istiyor

en: This will give "%s" <strong>%s</strong> access which will allow it to:
tr: Bu işlem, "%s" uygulamasına aşağıdaki işlemleri yapmasına izin veren <strong>%s</strong> erişimi verecektir:

en: Logged in as %s
tr: %s olarak giriş yapıldı

en: Approve
tr: Onayla

en: Deny
tr: Reddet

en: To connect to %1$s you need to be logged in. Log in to your store below, or %2$scancel and return to %1$s%3$s
tr: %1$s adresine bağlanmak için giriş yapmanız gerekmektedir. Aşağıdan mağazanıza giriş yapın veya %2$siptal edin ve geri dönün%1$s%3$s

en: Username or email address
tr: Kullanıcı adı veya e-posta adresi

en: Password
tr: Şifre

en: Application Authentication Request
tr: Uygulama Doğrulama Talebi

en: Your cart is currently empty.
tr: Sepetinizde ürün yok!

en: Return To Shop
tr: Alışverişe Dön

en: Shipping #%d
tr: Kargo #%d

en: Please use the shipping calculator to see available shipping methods.
tr: Mevcut kargo yöntemlerini görmek için lütfen kargo hesaplama bölümünü kullanın.

en: Please continue to the checkout and enter your full address to see if there are any available shipping methods.
tr: Mevcut herhangi bir kargo yöntemi olup olmadığını görmek için lütfen ödeme işlemine devam ederek tam adresinizi girin.

en: Please fill in your details to see available shipping methods.
tr: Mevcut kargo yöntemlerini görmek için lütfen bilgilerinizi girin.

en: There are no shipping methods available. Please double check your address, or contact us if you need any help.
tr: Herhangi bir kargo yöntemi mevcut değil. Lütfen adresinizi tekrar kontrol edin veya yardıma ihtiyaç duyuyorsanız bizimle iletişime geçin.

en: Cart Totals
tr: Sepet Toplamı

en: Subtotal
tr: Ara Toplam

en:  (taxes estimated for %s)
tr:  (%s için tahmini vergiler)

en: Note: Shipping and taxes are estimated%s and will be updated during checkout based on your billing and shipping information.
tr: Not: Kargo ve vergiler %s olarak tahmin edilmektedir. Ödeme sayfasında fatura ve kargo bilgilerinize göre tekrar güncellenecektir.

en: Quantity
tr: Miktar

en: Remove this item
tr: Bu ürünü çıkar

en: Apply Coupon
tr: Kuponu Uygula

en: Update Cart
tr: Sepeti Güncelle

en: You may be interested in&hellip;
tr: İlginizi çekebilir&hellip;

en: No products in the cart.
tr: Sepetinizde ürün yok!

en: Checkout
tr: Ödeme

en: Proceed to Checkout
tr: Ödeme Sayfasına Git

en: Calculate Shipping
tr: Kargo Hesapla

en: State / county
tr: Şehir

en: Update Totals
tr: Toplamları Güncelle

en: There are some issues with the items in your cart (shown above). Please go back to the cart page and resolve these issues before checking out.
tr: Sepetinizdeki ürünlere dair (yukarıda belirtilen) hatalar söz konusu. Lütfen Sepet Sayfasına geri dönerek önce o hataları gideriniz.

en: Return To Cart
tr: Sepete Geri Dön

en: Billing &amp; Shipping
tr: Fatura &amp; Kargo Bilgileri

en: Create an account?
tr: Hesap oluştur?

en: Create an account by entering the information below. If you are a returning customer please login at the top of the page.
tr: Aşağıdaki bilgileri doldurarak yeni bir hesap oluşturabilirsiniz. Eğer zaten üye iseniz sayfanın üst kısmından Üye Girişi yapabilirsiniz.

en: You must be logged in to checkout.
tr: Ödeme kısmına geçmek için Oturum açmanız gerekir.

en: Your order
tr: Siparişiniz

en: Have a coupon?
tr: Kuponunuz var mı?

en: Click here to enter your code
tr: Kupon kodunuzu girmek için buraya tıklayın

en: Returning customer?
tr: Zaten üye misiniz?

en: Click here to login
tr: Giriş yapmak için tıklayın

en: If you have shopped with us before, please enter your details in the boxes below. If you are a new customer please proceed to the Billing &amp; Shipping section.
tr: Eğer bizimle daha önce alışveriş yaptıysanız, lütfen aşağıdaki kutucuklara bilgilerinizi girin. Eğer bizimle ilk kez alışveriş yapıyorsanız lütfen Fatura ve Kargo bölümün'e devam edin.

en: Payment
tr: Ödeme

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your location. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
tr: Maalesef, bulunduğunuz konum için herhangi bir ödeme yöntemi bulunmamaktadır. Yardıma ihtiyaç duyuyor veya alternatif düzenlemeler yapmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.

en: Pay for order
tr: Sipariş Ödemesi

en: Ship to a different address?
tr: Kargo farklı bir adrese gönderilsin mi?

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
tr: Mevcut ödeme yöntemlerini görmek için yukarıdaki bilgilerinizi doldurunuz.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods for your state. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
tr: Maalesef, bulunduğunuz konum için herhangi bir ödeme yöntemi bulunmamaktadır. Yardıma ihtiyaç duyuyor veya alternatif düzenlemeler yapmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the <em>Update Totals</em> button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
tr: Web tarayıcınız JavaScripti desteklemiyor yada tarayıcınızın bu özelliği kapalı. Lütfen, sipariş vermeden önce <em> Toplamları Güncelle </em> butonuna tıklayın. Bunu yapmazsanız yukarıda görülen sipariş toplamından farklı bir ücret ödemeniz söz konusu olabilir.

en: Update totals
tr: Toplamları Güncelle

en: I&rsquo;ve read and accept the <a href="%s" target="_blank">terms &amp; conditions</a>
tr: <a href="%s" target="_blank">Şartları &amp; Koşulları okudum ve kabul ettim</a>

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction.
tr: Ne yazık ki; transfer işlemi ilgili banka tarafından onaylanmadığı için siparişiniz işleme alınamıyor.

en: Please attempt your purchase again or go to your account page.
tr: Lütfen satın alma işleminizi yineleyiniz veya hesap sayfanıza gidiniz.

en: Please attempt your purchase again.
tr: Lütfen satın alma işleminizi tekrarlayınız.

en: Thank you. Your order has been received.
tr: Teşekkür ederiz. Siparişiniz alınmıştır.

en: The order #%d from %s has been cancelled. The order was as follows:
tr: %s tarafından verilen #%d numaralı sipariş iptal edildi. Sipariş detayları şöyleydi:

en: Order: %s
tr: Sipariş: %s

en: You have received an order from %s. The order is as follows:
tr: %s isimli müşteri bir sipariş verdi. Sipariş detayları şu şekilde:

en: Hi there. Your recent order on %s has been completed. Your order details are shown below for your reference:
tr: Son %s siparişiniz tamamlandı. Sipariş Detayları aşağıda bilginize sunulmuştur:

en: An order has been created for you on %s. To pay for this order please use the following link: %s
tr: Yeni bir sipariş oluşturuldu ( %s ). Ödemesini yapmak için bağlantıyı kullanabilirsiniz: %s

en: pay
tr: öde

en: Thanks for creating an account on %s. Your username is <strong>%s</strong>.
tr: %s sitesinde hesap oluşturduğunuz için teşekkür ederiz. Kullanıcı adınız: <strong>%s</strong>

en: Your password has been automatically generated: <strong>%s</strong>
tr: Şifreniz otomatik olarak oluşturuldu: <strong>%s</strong>

en: You can access your account area to view your orders and change your password here: %s.
tr: Siparişlerinizi görüntülemek ve şifrenizi değiştirmek için %s bağlantısından hesap alanınıza erişebilirsiniz.

en: Hello, a note has just been added to your order:
tr: Merhaba, siparişinize bir not eklendi:

en: For your reference, your order details are shown below.
tr: Bilginiz olması açısından, Sipariş detaylarınız aşağıda gösterilmiştir.

en: Your order has been received and is now being processed. Your order details are shown below for your reference:
tr: Siparişiniz tarafımıza ulaşmış ve işleme alınmıştır. Siparişinizin detayları aşağıda bilginize sunulmuştur:

en: Hi there. Your order on %s has been partially refunded.
tr: Merhaba. %s siparişiniz için kısmi para iadesi yapıldı.

en: Hi there. Your order on %s has been refunded.
tr: Merhaba. %s siparişiniz için para iadesi yapıldı.

en: Amount Refunded
tr: İade Edilen Tutar

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
tr: Hesabınız için şifre sıfırlama talebinde bulunuldu:

en: Username: %s
tr: Kullanıcı Adı: %s

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
tr: Eğer bunun bir hata olduğunu düşünüyorsanız, bu e-postayı önemsemeyin ve hiç bir işlem yapmayın. Herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

en: To reset your password, visit the following address:
tr: Şifrenizi sıfırlamak isterseniz, aşağıdaki bağlantıyı takip edin:

en: Click here to reset your password
tr: Şifrenizi sıfırlamak için buraya tıklayın

en: Billing address
tr: Fatura Adresi

en: Shipping address
tr: Kargo Adresi

en: Order number: %s
tr: Sipariş Numarası: %s

en: View order: %s
tr: Görüntüle: %s

en: You have received an order from %s.
tr: %s isimli müşteri bir sipariş verdi.

en: Your password is <strong>%s</strong>.
tr: Şifreniz <strong>%s</strong>

en: Hi there. Your order on %s has been refunded. Your order details are shown below for your reference:
tr: Merhaba. %s siparişiniz için para iadesi yapıldı. Sipariş detaylarınız aşağıda bilginize sunulmuştur:

en: Quantity: %s
tr: Miktar: %s

en: Cost: %s
tr: Tutar: %s

en: Username or email
tr: Kullanıcı adı veya e-posta adresi

en: Remember me
tr: Beni hatırla

en: Lost your password?
tr: Şifrenizi mi kaybettiniz?

en: No products were found matching your selection.
tr: Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

en: Showing the single result
tr: Tek bir sonuç gösteriliyor

en: Showing all %d results
tr: Gösterilen sonuç sayısı: %d

en: Sale!
tr: İndirim!

en: Sorry, it seems that there are no payment methods which support adding a new payment method. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
tr: Maalesef, yeni bir ödeme yöntemi ekleme işlemini destekleyen herhangi bir ödeme yöntemi bulunmamaktadır. Yardıma ihtiyaç duyuyor veya alternatif düzenlemeler yapmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibata geçin.

en: Email address
tr: E-Posta adresi

en: Password Change
tr: Şifre Değiştirme

en: Current Password (leave blank to leave unchanged)
tr: Mevcut Şifre (değişiklik yapmamak için boş bırakın)

en: New Password (leave blank to leave unchanged)
tr: Yeni Şifre (değişiklik yapmamak için boş bırakın)

en: Confirm New Password
tr: Yeni Şifreyi Onayla

en: Billing Address
tr: Fatura Adresi

en: Shipping Address
tr: Kargo Adresi

en: Save Address
tr: Kaydet

en: Register
tr: Üye Ol

en: Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
tr: Şifrenizi mi kaybettiniz? Lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin. Yeni bir şifre oluşturmanız için e-posta adresinize bir bağlantı gönderilecektir.

en: Enter a new password below.
tr: Aşağıya yeni bir şifre girin.

en: New password
tr: Yeni şifre

en: Re-enter new password
tr: Yeni şifrenizi tekrar girin

en: Reset Password
tr: Şifreyi Sıfırla

en: Hello <strong>%1$s</strong> (not %1$s? <a href="%2$s">Sign out</a>).
tr: Merhaba %1$s (%1$s değil misiniz? <a href="%2$s">Çıkış Yapın</a>)

en: From your account dashboard you can view your recent orders, manage your shipping and billing addresses and <a href="%s">edit your password and account details</a>.
tr: Hesap sayfanızdan yeni siparişleri görüntüleyebilir, fatura ve kargo adreslerini yönetebilir ayrıca <a href="%s">hesap bilgilerinizi ve şifrenizi düzenleyebilirsiniz</a>.

en: My Addresses
tr: Adreslerim

en: My Address
tr: Adresim

en: The following addresses will be used on the checkout page by default.
tr: Belirttiğiniz adresler ödeme sayfasında varsayılan olarak kullanılacaktır.

[ctx: slug]
en: uncategorized
tr: kategorilenmemis

[ctx: edit-address-slug]
en: billing
tr: fatura

[ctx: edit-address-slug]
en: shipping
tr: kargo

[ctx: breadcrumb]
en: Home
tr: Anasayfa

[ctx: Sorting order]
en: Order
tr: Sıralama

[ctx: by comment author]
en: by %1$s
tr: %1$s tarafından

[ctx: Product quantity input tooltip]
en: Qty
tr: Miktar

[ctx: %1$d = first, %2$d = last, %3$d = total]
en: Showing %1$d&ndash;%2$d of %3$d results
tr: %3$d sonuçtan %1$d&ndash;%2$d gösteriliyor

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: Başarısız olan <span class="count">(%s)</span>

en: Buy product
tr: Ürün satın al

en: Read More
tr: Devamını oku...

en: Select options
tr: Seçenekler

en: This variable product has no active variations so cannot be published. Changing status to draft.
tr: Bu seçenekli ürün herhangi bir aktif seçeneğe sahip olmadığından yayınlanmayacak. Durumunu taslak olarak değiştirin.

en: Pay for Order
tr: Sipariş Ödemesi

en: Order #%s
tr: Sipariş #%s

en: Edit Account Details
tr: Hesap Bilgilerini Düzenle

en: Cancelled order
tr: İptal Edilen Sipariş

en: Cancelled order emails are sent to the recipient list when orders have been marked cancelled (if they were previously processing or on-hold).
tr: Siparişler "iptal edildi" olarak işaretlendiğinde (daha önce beklemede veya işleniyor olarak işaretlenmişse) alıcılar listesinde yer alan e-postalara iptal edilen sipariş e-postaları gönderilir.

en: [{site_title}] Cancelled order ({order_number})
tr: [{site_title}] sipariş iptali ({order_number})

en: Enable/Disable
tr: Etkin / Devredışı

en: Enable this email notification
tr: Bu e-posta bilgilendirmesini etkinleştir

en: Recipient(s)
tr: Alıcı(lar)

en: Enter recipients (comma separated) for this email. Defaults to <code>%s</code>.
tr: Bu e-posta için alıcıları girin; birden fazla alıcı için (,) ile ayırabilirsiniz. Varsayılan: <code>%s</code>

en: Subject
tr: Konu

en: This controls the email subject line. Leave blank to use the default subject: <code>%s</code>.
tr: E-Posta konu satırını kontrol eder. Varsayılan konuyu <code>%s</code> olarak kullanmak için boş bırakın.

en: Email Heading
tr: E-Posta Başlığı

en: This controls the main heading contained within the email notification. Leave blank to use the default heading: <code>%s</code>.
tr: Bilgilendirme e-postasının içeriğindeki başlık bölmesini kontrol eder. Varsayılan başlığı <code>%s</code> olarak kullanmak için boş bırakın.

en: Email type
tr: E-Posta Türü

en: Choose which format of email to send.
tr: Göndermek istediğiniz e-posta formatını seçin.

en: Completed order
tr: Tamamlanmış Sipariş

en: Order complete emails are sent to customers when their orders are marked completed and usually indicate that their orders have been shipped.
tr: Siparişler "tamamlandı" olarak işaretlendiğinde müşterilere tamamlanmış sipariş e-postaları gönderilir ve genellikle siparişin kargolandığını belirtir.

en: Your order is complete
tr: Siparişiniz Tamamlandı

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete
tr: {order_date} tarihli {site_title} siparişiniz tamamlandı

en: Your order is complete - download your files
tr: Siparişiniz Tamamlandı - dosyalarınızı indirebilirsiniz

en: Your {site_title} order from {order_date} is complete - download your files
tr: {order_date} tarihli {site_title} siparişiniz tamamlandı - Dosyalarınızı indirebilirsiniz

en: Defaults to <code>%s</code>
tr: Varsayılan <code>%s</code>

en: Subject (downloadable)
tr: Konu (indirilebilir)

en: Email Heading (downloadable)
tr: E-Posta Başlığı (indirilebilir)

en: Customer invoice
tr: Müşteri Faturası

en: Customer invoice emails can be sent to customers containing their order information and payment links.
tr: Müşterilere, sipariş bilgilerini ve ödeme bağlantılarını içeren fatura e-postaları gönderilir.

en: Invoice for order {order_number} from {order_date}
tr: {order_date} tarihli {order_number} numaralı sipariş için Fatura

en: Invoice for order {order_number}
tr: {order_number} numaralı sipariş için Fatura

en: Your {site_title} order from {order_date}
tr: {order_date} tarihli {site_title} siparişiniz

en: Order {order_number} details
tr: {order_number} numaralı Siparişinizin Detayları

en: Email Subject
tr: E-Posta Konusu

en: Email Subject (paid)
tr: E-Posta Konusu (ödenmiş)

en: Email Heading (paid)
tr: E-Posta Başlığı (ödenmiş)

en: Email Type
tr: E-Posta Türü

en: New account
tr: Yeni Hesap

en: Customer "new account" emails are sent to the customer when a customer signs up via checkout or account pages.
tr: Müşteriler hesap veya sipariş sayfaları aracılığıyla üye olduklarında "yeni hesap" e-postaları gönderilir.

en: Your account on {site_title}
tr: {site_title} hesabınız

en: Welcome to {site_title}
tr: {site_title} hoşgeldiniz

en: Customer note
tr: Müşteri Notu

en: Customer note emails are sent when you add a note to an order.
tr: Siparişe bir not eklendiğiniz zaman müşteri notu e-postaları gönderilir.

en: Note added to your {site_title} order from {order_date}
tr: {order_date} tarihli {site_title} siparişinize bir not eklendi

en: A note has been added to your order
tr: Siparişinize bir not eklenmiştir.

en: Processing order
tr: İşlenen Sipariş

en: This is an order notification sent to customers containing their order details after payment.
tr: Ödeme yapıldıktan sonra müşterlere gönderilen ve sipariş detaylarını içeren bir sipariş bilgilendirme mesajıdır.

en: Thank you for your order
tr: Siparişiniz için Teşekkür Ederiz

en: Your {site_title} order receipt from {order_date}
tr: {order_date} tarihli {site_title} siparişiniz alındı

en: Your {site_title} order from {order_date} has been partially refunded
tr: {order_date} tarihli {site_title} siparişiniz için kısmen para iadesi yapıldı

en: Your {site_title} order from {order_date} has been refunded
tr: {order_date} tarihli {site_title} siparişiniz için para iadesi yapıldı

en: Your order has been fully refunded
tr: Siparişiniz için tam para iadesi yapıldı

en: Your order has been partially refunded
tr: Siparişiniz için kısmi para iadesi yapıldı

en: Partially Refunded order
tr: Kısmi İade Yapılan Sipariş

en: Order partially refunded emails are sent to customers when their orders are partially refunded.
tr: Kısmi iade sipariş e-postaları kısmen para iadesi yapıldığı zaman müşterilere gönderilir.

en: Refunded order
tr: İade Yapılan Sipariş

en: Order refunded emails are sent to customers when their orders are marked refunded.
tr: İade yapılan sipariş e-postaları para iadesi yapıldığı zaman müşterilere gönderilir.

en: Full Refund Subject
tr: Tam İade Konusu

en: Partial Refund Subject
tr: Kısmi İade Konusu

en: Full Refund Email Heading
tr: Tam İade Başlığı

en: Partial Refund Email Heading
tr: Kısmi İade Başlığı

en: Reset password
tr: Şifre Sıfırlama

en: Customer "reset password" emails are sent when customers reset their passwords.
tr: Müşteriler şifre sıfırlama talebinde bulunduklarında şifre sıfırlama e-postaları gönderilir.

en: Password Reset for {site_title}
tr: {site_title} şifre sıfırlaması

en: Password Reset Instructions
tr: Şifre Sıfırlama işlemleri

en: New order
tr: Yeni Sipariş

en: New order emails are sent to the recipient list when an order is received.
tr: Bir sipariş verildiği zaman alıcılar listesinde yer alan e-postalara yeni sipariş e-postaları gönderilir.

en: New customer order
tr: Yeni Müşteri Siparişi

en: [{site_title}] New customer order ({order_number}) - {order_date}
tr: [{site_title}] yeni müşteri siparişi ({order_number}) - {order_date}

en: Plain text
tr: Düz Metin

en: Multipart
tr: Çok Parçalı

en: Could not write to template file.
tr: Şablon dosyasına yazdırılamıyor.

en: Template file copied to theme.
tr: Şablon dosyası temaya kopyalandı.

en: Template file deleted from theme.
tr: Şablon dosyası temadan silindi.

en: HTML template
tr: HTML Şablon

en: Plain text template
tr: Düz Metin Şablonu

en: Delete template file
tr: Şablonu Sil

en: This template has been overridden by your theme and can be found in: <code>%s</code>.
tr: Bu şablon, kullandığınız tema tarafından geçersiz kılınmış: <code>%s</code>

en: Copy file to theme
tr: Dosyayı temaya kopyala

en: To override and edit this email template copy <code>%s</code> to your theme folder: <code>%s</code>.
tr: Bu e-posta şablonunun üzerine yazmak ve şablonu düzenlemek için <code>%s</code> dosyasını, tema klasörünüzün <code>%s</code> yoluna kopyalayın.

en: File was not found.
tr: Dosya bulunamadı.

en: View template
tr: Şablona gözat

en: Hide template
tr: Şablonu gizle

en: Are you sure you want to delete this template file?
tr: Bu şablonu silmek istediğinizden emin misiniz?

en: BACS
tr: Banka Havalesi

en: Allows payments by BACS, more commonly known as direct bank/wire transfer.
tr: Banka Havalesi veya EFT aracılığıyla ödemelere olanak sağlar.

en: Enable Bank Transfer
tr: Banka Havalesini Etkinleştir

en: Title
tr: Başlık

en: This controls the title which the user sees during checkout.
tr: Bu alan Ödeme işlemi sırasında müşterinizin göreceği başlığı kontrol eder.

en: Direct Bank Transfer
tr: Banka Havalesi

en: Payment method description that the customer will see on your checkout.
tr: Ödeme sayfasında müşterinin göreceği ödeme yöntemi açıklaması.

en: Make your payment directly into our bank account. Please use your Order ID as the payment reference. Your order won't be shipped until the funds have cleared in our account.
tr: Ödemeyi bilgileri verilen Banka Hesabımıza yatırın. Lütfen ilgili Sipariş Numarasını havale dekontunun açıklama kısmına yazınız. Siparişiniz banka havalesi onaylanmadıkça işleme alınmayacaktır.

en: Instructions
tr: Talimatlar

en: Instructions that will be added to the thank you page and emails.
tr: Teşekkür sayfası ve e-postalara talimatlar eklenecektir.

en: Sort Code
tr: Sıralama Kodu

en: Account Details
tr: Hesap Detayları

en: Account Name
tr: Hesap Adı

en: Account Number
tr: Hesap Numarası

en: Bank Name
tr: Banka Adı

en: + Add Account
tr: + Hesap Ekle

en: Remove selected account(s)
tr: Seçili hesabı (hesapları) sil

en: Our Bank Details
tr: Banka Bilgilerimiz

en: Awaiting BACS payment
tr: Banka Havalesi - EFT ödemesi bekleniyor.

en: Bank Transit Number
tr: Banka Geçiş Numarası

en: Branch Sort
tr: Şube Sıralama

en: Bank Code
tr: Banka Kodu

en: Routing Number
tr: Yönlendirme Numarası

en: Branch Code
tr: Şube Kodu

en: Cheque
tr: Çek

en: Allows cheque payments. Why would you take cheques in this day and age? Well you probably wouldn't but it does allow you to make test purchases for testing order emails and the 'success' pages etc.
tr: Çekle ödeme sağlar. Bu şartlarda çekle ödeme kullanılmak mantıklı olmayabilir! Ama yine de sistemi test ederken, deneme siparişleri için kullanılabilir ve ödeme sayfalarına geçişi sağlayabilir.

en: Enable Cheque Payment
tr: Çekle Ödemeyi Etkinleştir

en: Cheque Payment
tr: Çekle Ödeme

en: Please send your cheque to Store Name, Store Street, Store Town, Store State / County, Store Postcode.
tr: Lütfen Çeklerinizi Firmamızın İsim, Ünvan, Adres, Şehir, Posta Kodu, Ülke detaylarını tam olarak içerecek şekilde doldurarak gönderiniz.

en: Awaiting cheque payment
tr: Çekin ödenmesi bekleniyor.

en: Have your customers pay with cash (or by other means) upon delivery.
tr: Müşterilerinizin ödemeyi teslimat anında nakit (veya bir diğer yolla) yapması yöntemidir.

en: Enable COD
tr: Etkin / Devredışı

en: Enable Cash on Delivery
tr: Kapıda Ödemeyi Etkinleştir

en: Payment method description that the customer will see on your website.
tr: Sitenizde müşterilerinizin göreceği Ödeme Yöntemi Açıklaması

en: Pay with cash upon delivery.
tr: Teslimat anında kapıda ödeme.

en: Instructions that will be added to the thank you page.
tr: Teşekkür Sayfasına eklenecek Talimatlar

en: Enable for shipping methods
tr: Kargo Yöntemleri için Etkinleştir

en: If COD is only available for certain methods, set it up here. Leave blank to enable for all methods.
tr: Eğer Kapıda Ödeme sadece bazı yöntemler için geçerli olacaksa, burada belirleyebilirsiniz. Tüm yöntemlerde geçerli olması için boş bırakmanız yeterli.

en: Select shipping methods
tr: Kargo yöntemlerini seç

en: Accept for virtual orders
tr: Sanal Siparişler için Kabul Et

en: Accept COD if the order is virtual
tr: Sipariş sanalsa kapıda ödemeyi kabul et

en: Payment to be made upon delivery.
tr: Ödeme teslimat anında gerçekleştirilecektir.

en: Proceed to PayPal
tr: Paypal ile Öde

en: PayPal standard sends customers to PayPal to enter their payment information. PayPal IPN requires fsockopen/cURL support to update order statuses after payment. Check the %ssystem status%s page for more details.
tr: Paypal standart, ödeme bilgilerini girmeleri için müşterileri PayPal'a gönderir. PayPal IPN, ödeme sonrasında sipariş durumlarını güncellemek için fsockopen / cURL desteği gerektirir. Daha fazla bilgi için %ssistem durumu%s sayfasını kontrol edin.

en: PayPal Acceptance Mark
tr: PayPal Kabul İşareti

en: What is PayPal?
tr: PayPal nedir?

en: Gateway Disabled
tr: Ödeme Yöntemi devre dışı

en: PayPal does not support your store currency.
tr: PayPal, mağazanıza seçtiğiniz Para Birimi'ni desteklemiyor.

en: Refunded %s - Refund ID: %s
tr: %s İade Edildi - İade Kimliği: %s

en: Validation error: PayPal currencies do not match (code %s).
tr: Doğrulama hatası: PayPal para birimleri ( %s kodu) eşleşmiyor.

en: Validation error: PayPal amounts do not match (gross %s).
tr: Onaylama Hatası: PayPal tutarları uyuşmuyor (brüt %s)

en: Validation error: PayPal IPN response from a different email address (%s).
tr: Doğrulama hatası: PayPal IPN farklı bir e-posta adresinden (%s)  yanıt verdi.

en: IPN payment completed
tr: IPN ödeme tamamlandı.

en: Payment pending: %s
tr: Ödeme bekliyor: %s

en: Payment %s via IPN.
tr: IPN aracılığıyla %s ödemesi yapıldı.

en: Payment for order #%s refunded/reversed
tr: #%s numaralı sipariş için ödeme iade edildi / geri döndü

en: Order #%s has been marked as refunded - PayPal reason code: %s
tr: Sipariş #%s İade Edildi olarak işaretlendi - PayPal gerekçe kodu: %s

en: Payment for order #%s reversed
tr: #%s numaralı sipariş için ödeme geri döndü

en: Order #%s has been marked on-hold due to a reversal - PayPal reason code: %s
tr: Sipariş #%s ters kayda bağlı olarak Beklemede olarak işaretlendi - Paypal gerekçe kodu: %s

en: Reversal cancelled for order #%s
tr: #%s numaralı sipariş için ters kayıt iptal edildi

en: Order #%s has had a reversal cancelled. Please check the status of payment and update the order status accordingly here: %s
tr: #%s numaralı sipariş için ters kayıt iptali sözkonusu. Lütfen ödeme durumunu kontrol edip sipariş durumunu buna göre güncelleyin: %s

en: Validation error: PayPal amounts do not match (amt %s).
tr: Doğrulama hatası: PayPal tutarları ( %s miktarı) eşleşmiyor.

en: PDT payment completed
tr: PDT ödeme tamamlandı.

en: Shipping via %s
tr: Kargo: %s

en: Enable PayPal standard
tr: PayPal Standart etkinleştir

en: This controls the description which the user sees during checkout.
tr: Bu alanda müşterinin ödeme işlemi sırasında görmesini istediğiniz açıklama bilgisini yazınız.

en: Pay via PayPal; you can pay with your credit card if you don't have a PayPal account.
tr: PayPal aracılığıyla ödemede PayPal hesabınız yoksa bile kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

en: PayPal Email
tr: PayPal E-Posta Adresiniz

en: Please enter your PayPal email address; this is needed in order to take payment.
tr: Lütfen PayPal'a kayıt olduğunuz e-posta adresinizi girin. Ödemeyi alabilmeniz için gerekli bir alandır.

en: PayPal Sandbox
tr: PayPal Kum Havuzu

en: Enable PayPal sandbox
tr: PayPal Kum Havuzunu etkinleştir

en: PayPal sandbox can be used to test payments. Sign up for a developer account <a href="%s">here</a>.
tr: Deneme ödemeleri için PayPal Kum Havuzu kullanılabilir. <a href="%s">Buraya tıklayarak</a> bir geliştirici hesabı oluşturabilirsiniz.

en: Debug Log
tr: Hata Ayıklama Günlüğü

en: Enable logging
tr: Günlüğü etkinleştir

en: Log PayPal events, such as IPN requests, inside <code>%s</code>
tr: IPN istekleri gibi PayPal olaylarını <code>%s</code> içinde günlükler.

en: Advanced options
tr: Gelişmiş Seçenekler

en: Receiver Email
tr: Alıcı E-Postası

en: If your main PayPal email differs from the PayPal email entered above, input your main receiver email for your PayPal account here. This is used to validate IPN requests.
tr: Eğer asıl PayPal e-posta adresiniz yukarıda girdiğiniz PayPal e-posta adresinizden farklıysa PayPal hesabınız için ana alıcı e-posta adresinizi buraya girin. Bu, IPN isteklerini doğrulamak için kullanılır.

en: PayPal Identity Token
tr: PayPal Kimlik Simgesi

en: Optionally enable "Payment Data Transfer" (Profile > Profile and Settings > My Selling Tools > Website Preferences) and then copy your identity token here. This will allow payments to be verified without the need for PayPal IPN.
tr: İsteğe bağlı olarak "Ödeme Veri Transferini" (Profil > Profil ve Ayarlar > Satış Araçlarım > Web Sitesi Tercihleri) yolundan etkinleştirip kimlik simgenizi buradan kopyalayabilirsiniz. Bu işlem, PayPal IPN hizmetine gerek kalmadan ödemelerin doğrulanmış olmasını sağlayacaktır.

en: Invoice Prefix
tr: Fatura Öneki

en: Please enter a prefix for your invoice numbers. If you use your PayPal account for multiple stores ensure this prefix is unique as PayPal will not allow orders with the same invoice number.
tr: Fatura numaraları için bir önek girin. Eğer PayPal hesabınızı birden çok mağaza için kullanıyorsanız, -PayPal aynı fatura numarasına sahip siparişlere izin vermeyeceği için- girdiğiniz önekin benzersiz olduğundan emin olun.

en: Send shipping details to PayPal instead of billing.
tr: Paypal'a fatura adresi yerine kargo adresini gönder.

en: PayPal allows us to send one address. If you are using PayPal for shipping labels you may prefer to send the shipping address rather than billing.
tr: PayPal sadece bir adres bilgisi gönderilmesine izin verir. Kargo etiketleri için PayPal kullanıyorsanız, fatura adresi yerine kargo adresini göndermeyi tercih edebilirsiniz.

en: Address Override
tr: Adres Geçersiz Kılma

en: Enable "address_override" to prevent address information from being changed.
tr: Adres bilgisinin değiştirilmesini engellemek için "address_override" etkinleştir.

en: PayPal verifies addresses therefore this setting can cause errors (we recommend keeping it disabled).
tr: PayPal adresleri karşılaştırarak onaylamak isteyecektir, bu nedenle bu ayar hatalara neden olabilir (etkinleştirilmemesi tavsiye edilir).

en: Payment Action
tr: Ödeme Eylemi

en: Choose whether you wish to capture funds immediately or authorize payment only.
tr: Hemen para aktarımı veya yalnızca ödeme yetkisi isteyip istemediğiniz seçin.

en: Capture
tr: Aktarım

en: Authorize
tr: Yetkilendirme

en: Page Style
tr: Sayfa Stili

en: Optionally enter the name of the page style you wish to use. These are defined within your PayPal account.
tr: Kullanmak istediğiniz Sayfa Stilinizi belirleyebilirsiniz. Bunlar PayPal hesabınızda tanımlanmıştır.

en: API Credentials
tr: API Kimlik Bilgileri

en: Enter your PayPal API credentials to process refunds via PayPal. Learn how to access your PayPal API Credentials %shere%s.
tr: PayPal aracılığıyla iade işlemi için PayPal kimlik bilgilerinizi girin. %sBuraya tıklayarak%s PayPal API Kimlik Bilgilerinize nasıl erişebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

en: API Username
tr: API Kullanıcı Adı

en: Get your API credentials from PayPal.
tr: PayPal'dan API kimlik bilgilerinizi alın.

en: API Password
tr: API Şifresi

en: API Signature
tr: API İmzası

en: Please make sure your card details have been entered correctly and that your browser supports JavaScript.
tr: Lütfen girdiğiniz kat bilgilerinin doğru olduğundan ve tarayıcınızın JavaScript'i desteklediğinden emin olun.

en: Developers: Please make sure that you're including jQuery and there are no JavaScript errors on the page.
tr: Geliştiriciler: jQuery'i dahil ettiğinizden ve sayfada herhangi bir JavaScript hatası olmadığından emin olun.

en: Error creating user in Simplify Commerce.
tr: Simplify Commerce kullanıcı oluşturma hatası

en: Sorry, the minimum allowed order total is 0.50 to use this payment method.
tr: Maalesef, bu ödeme yöntemini kullanabilmek için izin verilen asgari sipariş toplamı 0.50 TL'dir.

en: Customer not found
tr: Müşteri bulunamadı

en: %s - Order #%s
tr: %s - Sipariş #%s

en: Simplify payment error: %s
tr: Simplify ödeme hatası: %s

en: Simplify payment approved (ID: %s, Auth Code: %s)
tr: Simplify ödemesi onaylandı (Kimlik: %s - Yetki Kodu: %s)

en: Simplify payment declined
tr: Simplify ödemesi reddedildi

en: Payment was declined - please try another card.
tr: Ödemesi reddedildi - lütfen başka bir kart deneyin.

en: Simplify Transaction Failed (%s)
tr: Simplify İşlemi Başarısız (%s)

en: %s - Pre-order for "%s"
tr: %s - "%s" için Ön Sipariş

en: (Order #%s)
tr: (Sipariş #%s)

en: Payment was declined - the customer need to try another card.
tr: Ödeme reddedildi - müşterinin başka bir kart denemesi gerekiyor.

en: Payment was declined by Simplify Commerce.
tr: Simplify Commerce tarafından ödeme reddedildi.

en: Take payments via Simplify Commerce - uses simplify.js to create card tokens and the Simplify Commerce SDK. Requires SSL when sandbox is disabled.
tr: Simplify Commerce aracılığıyla ödemeler alın - kart belirteçleri oluşturmak ve Simplify Commerce yazılım geliştirme kiti için simplify.js kullanın. Kum Havuzu devre dışı bırakıldığında SSL gerektirir.

en: Simplify Commerce by Mastercard
tr: Mastercard tarafından Simplify Commerce

en: Getting started
tr: Başlarken

en: Simplify Commerce is your merchant account and payment gateway all rolled into one. Choose Simplify Commerce as your WooCommerce payment gateway to get access to your money quickly with a powerful, secure payment engine backed by MasterCard.
tr: Simplify Commerce tüccar hesabınızı ve ödeme ağ geçidinizi sizin için bir arada topladı. Mastercard tarafından desteklenen güçlü ve güvenli bir ödeme moturu ile paranıza hızlı bir şekilde erişmek için WooCommerce ödeme yöntemi olarak Simplify Commerce'yi seçin.

en: Sign up for Simplify Commerce
tr: Simplify Commerce Kayıt

en: Simplify Commerce Error: Simplify commerce requires PHP 5.3 and above. You are using version %s.
tr: Simplify Commerce Hatası: Simplify Commerce PHP 5.3 veya üst sürümünü gerektirmektedir. Sizin kullandığınız PHP sürümü: %s

en: Simplify Commerce Error: Please enter your public and private keys
tr: Simplify Commerce Hatası: Lütfen public ve private anahtarlarınızı girin

en: Simplify Commerce is enabled, but the <a href="%s">force SSL option</a> is disabled; your checkout may not be secure! Please enable SSL and ensure your server has a valid SSL certificate - Simplify Commerce will only work in sandbox mode.
tr: Simplify Commerce etkinleştirildi fakat <a href="%s">SSL zorlama seçeneği</a> devre dışı bırakıldı bu nedenle ödeme işleminiz güvenli olmayabilir! Lütfen SSL'yi etkinleştirin ayrıca sunucunuzun geçerli bir SSL sertifikasına sahip olduğundan emin olun - Simplify Commerce yalnızca kum havuzu modunda çalışacaktır.

en: Enable Simplify Commerce
tr: Simplify Commerce'yi etkinleştir

en: Credit card
tr: Kredi kartı

en: Payment Mode
tr: Ödeme Modu

en: Enable Hosted Payments
tr: Ortak Ödemeleri Etkinleştir

en: Standard will display the credit card fields on your store (SSL required). %1$s Hosted Payments will display a Simplify Commerce modal dialog on your store (if SSL) or will redirect the customer to Simplify Commerce hosted page (if not SSL). %1$s Note: Hosted Payments need a new API Key pair with the hosted payments flag selected. %2$sFor more details check the Simplify Commerce docs%3$s.
tr: Standart olarak mağazanızda kredi kartı alanlarını gösterecektir (SSL gerektirmektedir). (Eğer SSL varsa) %1$s Ortak Ödemeler mağazanızda bir Simplify Commerce modal iletişim kutusu gösterecektir. (Eğer SSL yoksa) müşteri, Simplify Commerce ortak ödeme sayfasına yönlendirilecektir. %1$s Not: Ortak Ödemeler yeni bir çift API anahtarıyla birlikte ortak ödeme işaretinin seçili olmasını gerektirmektedir. %2$sAyrıntılı bilgi için Simplify Commerce dokümanlarını inceleyebilirsiniz%3$s.

en: Hosted Payments
tr: Ortak Ödemeler

en: Modal Color
tr: Modal Rengi

en: Set the color of the buttons and titles on the modal dialog.
tr: Modal iletişim kutusu üzerindeki butonların ve başlıkların rengini ayarlar.

en: Sandbox
tr: Kum Havuzu

en: Enable Sandbox Mode
tr: Kum havuzu modunu etkinleştir

en: Place the payment gateway in sandbox mode using sandbox API keys (real payments will not be taken).
tr: Kum havuzu API anahtarlarını kullanarak kum havuzu modunda ödeme yapın (gerçek ödemeler alınmayacaktır).

en: Sandbox Public Key
tr: Kum Havuzu Public Anahtarı

en: Get your API keys from your Simplify account: Settings > API Keys.
tr: Simplify hesabınızdan API anahtarlarınızı edinin: Ayarlar > API Anahtarları.

en: Sandbox Private Key
tr: Kum Havuzu Private Anahtarı

en: Public Key
tr: Public Anahtarı

en: Private Key
tr: Private Anahtarı

en: TEST MODE ENABLED. Use a test card: %s
tr: TEST MODU ETKİN. Bir test kartı kullanın: %s

en: Expiry Month
tr: Vade Ayı

en: Expiry Year
tr: Vade Yılı

en: is invalid
tr: geçersiz

en: Thank you for your order, please click the button below to pay with credit card using Simplify Commerce by MasterCard.
tr: Siparişiniz için teşekkürler. MasterCard tarafından desteklenen Simplify Commerce aracılığıyla kredi kartınızla ödeme yapmak için lütfen aşağıdaki butona tıklayın.

en: Pay Now
tr: Şimdi Öde

en: Cancel order &amp; restore cart
tr: Siparişi İptal Et &amp; Sepete Geri Dön

en: Refund was declined.
tr: İade reddedildi.

en: %s - Subscription for "%s"
tr: %s - "%s" için Abonelik

en: Flat Rate
tr: Sabit Oranlı

en: Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
tr: Sabit oranlı kargo, kargo için müşterilere sabit bir oran yüklemenize izin verir.

en: Enter a cost (excl. tax) or sum, e.g. <code>10.00 * [qty]</code>.
tr: (Vergi hariç) bir maliyet veya toplam girin. Ör: <code>10.00 * [qty]</code>

en: Supports the following placeholders: <code>[qty]</code> = number of items, <code>[cost]</code> = cost of items, <code>[fee percent="10" min_fee="20"]</code> = Percentage based fee.
tr: Aşağıdaki yer tutucuları destekler: <code>[qty]</code> = öğelerin sayısı, <code>[cost]</code> = öğelerin maliyeti, <code>[fee percent="10" min="20"]</code> = Yüzdeye dayalı ücret.

en: Enable this shipping method
tr: Bu kargo yöntemini etkinleştir

en: Method Title
tr: Yöntem Başlığı

en: Availability
tr: Uygunluk

en: All allowed countries
tr: İzin verilen tüm ülkeler

en: Select some countries
tr: Birkaç ülke seçin

en: Shipping Class Costs
tr: Kargo Sınıfı Maliyetleri

en: These costs can optionally be added based on the %sproduct shipping class%s.
tr: Bu maliyetler, isteğe bağlı olarak %sürün kargo sınıfına%s dayalı olarak eklenebilir.

en: "%s" Shipping Class Cost
tr: "%s" Kargo Sınıfı Maliyeti

en: No Shipping Class Cost
tr: Kargo Sınıfı Maliyeti Yok

en: Calculation Type
tr: Hesaplama Türü

en: Per Class: Charge shipping for each shipping class individually
tr: Sınıf Başına - Her bir kargo sınıfı için ayrı kargo ücreti

en: Per Order: Charge shipping for the most expensive shipping class
tr: Sipariş Başına - En pahalı kargo sınıfı için kargo ücreti

en: Additional Rates
tr: Ek Oranlar

en: These rates are extra shipping options with additional costs (based on the flat rate).
tr: Bu oranlar (sabit orana dayalı) ilave maliyetlerle birlikte ekstra kargo seçenekleridir.

en: One per line: Option Name | Additional Cost [+- Percents] | Per Cost Type (order, class, or item) Example: <code>Priority Mail | 6.95 [+ 0.2%] | order</code>.
tr: Satır Başına Bir Tane: Seçenek Adı | Ek Maliyet [+ - Yüzdeler] | (Sipariş, sınıf veya ürün başına) Maliyet Türü. Örnek: <code>Öncelikli Kargo | 6.95 [+ 0.2%] | </code>.

en: Option Name | Additional Cost [+- Percents%] | Per Cost Type (order, class, or item)
tr: Seçenek Adı | Ek Maliyet [+ - Yüzdeler%] | (Sipariş, Sınıf veya Öğe) Başına Maliyet Türü

en: Enable Free Shipping
tr: Ücretsiz kargoyu etkinleştir

en: Method availability
tr: Yöntem Uygunluğu

en: Free Shipping Requires...
tr: Ücretsiz Kargo Koşulu :

en: A valid free shipping coupon
tr: Geçerli bir ücretsiz kargo kuponu

en: A minimum order amount (defined below)
tr: Asgari sipariş tutarı (aşağıda tanımlanan)

en: A minimum order amount OR a coupon
tr: Asgari sipariş tutarı VEYA bir kupon

en: A minimum order amount AND a coupon
tr: Asgari sipariş tutarı VE bir kupon

en: Minimum Order Amount
tr: Asgari Sipariş Tutarı

en: Users will need to spend this amount to get free shipping (if enabled above).
tr: Müşterilerin ücretsiz kargodan faydalanabilmeleri için harcamaları gereken asgari tutar (yukarıda yer alan "asgari sipariş tutarı" koşulu etkinleştirildiği takdirde)

en: International Flat Rate
tr: Uluslararası Sabit Oranlı

en: International Flat Rate Shipping lets you charge a fixed rate for shipping.
tr: Uluslararası sabit oranlı kargo, kargo için müşterilere sabit bir oran yüklemenize izin verir.

en: Selected countries
tr: Seçilen ülkeler

en: Excluding selected countries
tr: Seçilen ülkeler hariç

en: Local delivery is a simple shipping method for delivering orders locally.
tr: Yerel teslimat, siparişlerin yerel olarak teslim edildiği basit bir kargo yöntemidir.

en: Enable
tr: İzin ver

en: Enable local delivery
tr: Yerel teslimatı etkinleştir

en: Fee Type
tr: Ücret Tipi

en: How to calculate delivery charges
tr: Teslimat masrafları nasıl hesaplanacak

en: Fixed amount
tr: Sabit tutar

en: Percentage of cart total
tr: Sepet Toplamının yüzdesi

en: Fixed amount per product
tr: Her bir ürün başına sabit tutar

en: Delivery Fee
tr: Kargo Ücreti

en: What fee do you want to charge for local delivery, disregarded if you choose free. Leave blank to disable.
tr: Yerel teslimat için ne kadar ücret tahsil etmek istiyorsanız buraya girin. Ücretsiz kargo seçilmişse gözardı edilir. Devre dışı bırakmak için boş bırakın.

en: Allowed Zip/Post Codes
tr: İzin Verilen Posta Kodları

en: What zip/post codes are available for local delivery?
tr: Yerel teslimat için hangi posta kodları kullanılabilir?

en: Separate codes with a comma. Accepts wildcards, e.g. <code>P*</code> will match a postcode of PE30. Also accepts a pattern, e.g. <code>NG1___</code> would match NG1 1AA but not NG10 1AA
tr: Kodları virgülle ayırın.. Joker karakterler kabul edilir.. Örneğin: <code>P*</code> ifadesi PE30 şeklindeki posta koduyla eşleşir. Bunun yanında <code>NG1___</code> ifadesi de NG1 1AA  şeklindeki kodla eşleşir fakat NG10 1AA şeklindeki kodla eşleşmez.

en: Local pickup is a simple method which allows customers to pick up orders themselves.
tr: Mağazadan teslim, müşterilerin mağazaya giderek siparişlerini bizzat teslim aldıkları basit bir teslimat yöntemidir.

en: Enable local pickup
tr: Mağazadan teslimatı etkinleştir

en: What zip/post codes are available for local pickup?
tr: Mağazadan teslim için hangi posta kodları kullanılabilir?

en: Shipping costs updated.
tr: Kargo maliyetleri güncellendi.

en: Invalid order. If you have an account please log in and try again.
tr: Geçersiz sipariş! Eğer bir hesabınız varsa lütfen giriş yapıp tekrar deneyin.

en: Invalid webhook delivery ID
tr: Geçersiz Web Kancası teslimat kimliği

en: Invalid webhook delivery
tr: Geçersiz Web Kancası teslimatı

en: Consumer Key is missing
tr: Consumer Anahtarı eksik

en: Consumer Secret is missing
tr: Consumer Secret eksik

en: Invalid product SKU
tr: Geçersiz ürün stok kodu

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
tr: Üzgünüz, bu kupon kaldırılırken bir sorun oluştu.

en: Coupon has been removed.
tr: Kupon kaldırıldı.

en: Sorry, your session has expired.
tr: Maalesef, oturum süresi doldu.

en: Return to homepage
tr: Anasayfaya dön

en: No products had their stock reduced - they may not have stock management enabled.
tr: Stoğu düşürülen hiç bir ürün yok - stok yönetimleri etkin olmayabilir.

en: Item #%s stock increased from %s to %s.
tr: Ürün: #%s için stok miktarı %s adetten  %s adete artırıldı.

en: No products had their stock increased - they may not have stock management enabled.
tr: Ürünün stok değeri arttı - stok yönetimi etkin olmayabilir.

en: Value
tr: Değer

en: Invalid refund amount
tr: Geçersiz iade tutarı

en: Refund failed
tr: İade başarısız oldu

en: Description is missing.
tr: Açıklama eksik.

en: User is missing.
tr: Kullanıcı eksik.

en: Permissions is missing.
tr: İzin eksik.

en: API Key updated successfully.
tr: API anahtarı başarıyla güncellendi.

en: API Key generated successfully. Make sure to copy your new API keys now. You won't be able to see it again!
tr: API anahtarı başarıyla oluşturuldu. Şimdi, yeni API anahtarınızı kopyaladığınızdan emin olun. Bu anahtarı tekrar göremeyeceksiniz!

en: Dismiss this notice.
tr: Bu uyarıyı gözardı et.

en: View coupons
tr: Kuponları görüntüle

en: View customers
tr: Müşterileri görüntüle

en: View orders and sales reports
tr: Sipariş ve satış raporlarını görüntüle

en: View products
tr: Ürünleri Görüntüle

en: Create webhooks
tr: Web kancaları oluştur

en: Create coupons
tr: Kuponlar oluştur

en: Create customers
tr: Müşteriler oluştur

en: Create orders
tr: Siparişler oluştur

en: Create products
tr: Ürünler oluştur

en: View and manage coupons
tr: Kuponları görüntüle ve yönet

en: View and manage customers
tr: Müşterileri görüntüle ve yönet

en: View and manage orders and sales reports
tr: Sipariş ve satış raporlarını görüntüle ve yönet

en: View and manage products
tr: Ürünleri görüntüle ve yönet

en: Invalid scope %s
tr: Geçersiz %s kapsamı

en: The %s is not a valid URL
tr: %s geçerli bir bağlantı adresi değil

en: The callback_url need to be over SSL
tr: Geri dönüş bağlantı adresinin SSL üzerinen olması gerekli

en: %s - API %s (created on %s at %s).
tr: %s - API %s ( %s tarihinde saat %s iken oluşturuldu).

en: An error occurred in the request and at the time were unable to send the consumer data
tr: İstekte bir hata meydana geldi, bu nedenle tüketici verisi gönderilemedi

en: API disabled!
tr: API devre dışı bırakıldı!

en: Invalid nonce verification
tr: Geçersiz özel doğrulama

en: You do not have permissions to access this page!
tr: Bu sayfaya erişmek için gerekli izinlere sahip değilsiniz!

en: Access Denied
tr: Erişim Engellendi

en: Error 404
tr: HATA 404

en: Products tagged &ldquo;%s&rdquo;
tr: Ürünler &ldquo;%s&rdquo; olarak etiketlendi

en: Posts tagged &ldquo;%s&rdquo;
tr: Ürün &ldquo;%s&rdquo; olarak etiketlendi

en: Author: %s
tr: Yazar: %s

en: Search results for &ldquo;%s&rdquo;
tr: &ldquo;%s&rdquo; için arama sonuçları

en: Page %d
tr: Sayfa %d

en: In order for <strong>database caching</strong> to work with WooCommerce you must add <code>_wc_session_</code> to the "Ignored Query Strings" option in W3 Total Cache settings <a href="%s">here</a>.
tr: WooCommerce ile çalışmak üzere <strong>veritabanı önbelleklemesi</strong> yapmak için W3 Total Cache ayarları içindeki  "Ignored Query Strings" bölümüne <a href="%s">buradan</a> <code>_wc_session_</code> eklemesi yapmalısınız.

en: %s has been removed from your cart because it can no longer be purchased. Please contact us if you need assistance.
tr: %s artık satın alınabilir olmadığı için sepetinizden silindi. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

en: An item which is no longer available was removed from your cart.
tr: Artık mevcut olmayan bir öğe sepetinizden silindi.

en: Sorry, "%s" is not in stock. Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
tr: Maalesef, stoklarımızda "%s" bulunmamaktadır. Lütfen sepetinizi düzenleyip tekrar deneyiniz. Oluşan bu aksaklık nedeniyle özür dileriz.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order (%s in stock). Please edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
tr: Maalesef, stoklarımızda siparişinizi karşılayacak miktarda "%s" yok; (Stok Miktarı: %s). Lütfen sepetinizi düzenleyip tekrar deneyiniz. Oluşan bu aksaklık nedeniyle özür dileriz.

en: Sorry, we do not have enough "%s" in stock to fulfill your order right now. Please try again in %d minutes or edit your cart and try again. We apologise for any inconvenience caused.
tr: Maalesef, stoklarımızda siparişinizi karşılayacak sayıda "%s" yok. Lütfen %d dakika içinde veya sepetinizi düzenleyerek tekrar deneyiniz. Oluşan bu aksaklık nedeniyle özür dileriz.

en: Get cart should not be called before the wp_loaded action.
tr: wp_loaded eyleminden önce sepet getirme fonksiyonunun çağrılmaması gerekmektedir.

en: View Cart
tr: Sepet

en: You cannot add another &quot;%s&quot; to your cart.
tr: Sepetize daha fazla &quot;%s&quot; ekleyemezsiniz.

en: Sorry, this product cannot be purchased.
tr: Maalesef, bu ürün satın alınamaz.

en: You cannot add &quot;%s&quot; to the cart because the product is out of stock.
tr: Ürün stoklarımızda kalmadığından, sepetinize &quot;%s&quot; ekleyemezsiniz.

en: You cannot add that amount of &quot;%s&quot; to the cart because there is not enough stock (%s remaining).
tr: Stoklarda yeterli miktarda kalmadığından (stokta: %s); sepetinize bu kadar &quot;%s&quot; ekleyemezsiniz.

en: You cannot add that amount to the cart &mdash; we have %s in stock and you already have %s in your cart.
tr: Sepetinize bu miktarda ürün ekleyemezsiniz &mdash; şu an stoklarımızda %s adet mevcut ve sepetinizde de %s adet bulunuyor.

en: Account username
tr: Hesap Kullanıcı adı

en: Account password
tr: Hesap Şifresi

en: Error %d: Unable to create order. Please try again.
tr: Hata %d: Sipariş oluşturulamadı. Lütfen tekrar deneyin.

en: We were unable to process your order, please try again.
tr: Siparişinizi işleme koyamıyoruz, lütfen tekrar deneyin.

en: Sorry, your session has expired. <a href="%s" class="wc-backward">Return to homepage</a>
tr: Maalesef, oturum süreniz doldu. <a href="%s" class="wc-backward">Anasayfaya dön</a>

en: is a required field.
tr: gerekli bir alandır.

en: Please enter a valid postcode/ZIP.
tr: Lütfen geçerli bir Posta Kodu girin.

en: is not a valid phone number.
tr: geçerli bir telefon numarası değil.

en: is not a valid email address.
tr: geçerli bir e-posta değil.

en: is not valid. Please enter one of the following:
tr: geçerli değil. Lütfen şunlardan birini girin:

en: You must accept our Terms &amp; Conditions.
tr: Siparişinizi onaylayabilmek için Şartları ve Koşulları kabul etmeniz gerekiyor.

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
tr: Ne yazık ki <strong>%s bölgesine kargo göndermiyoruz</strong>. Lütfen alternatif bir kargo adresi girin.

en: Invalid shipping method.
tr: Geçersiz Kargo Yöntemi

en: Invalid payment method.
tr: Geçersiz Ödeme Yöntemi.

en: Please rate the product.
tr: Lütfen ürün için oy verin.

en: VAT
tr: KDV

en: (incl. VAT)
tr: (KDV dahil)

en: (incl. tax)
tr: (vergi dahil)

en: (ex. VAT)
tr: (KDV hariç)

en: (ex. tax)
tr: (vergi hariç)

en: Company Name
tr: Firma Adı

en: Town / City
tr: İlçe / Semt

en: State / County
tr: Şehir

en: Postcode / Zip
tr: Posta Kodu

en: Suburb
tr: Banliyö

en: District
tr: İlçe

en: Province
tr: Şehir

en: Canton
tr: Kanton

en: Region
tr: Bölge

en: Town / District
tr: İlçe / Semt

en: County
tr: Eyalet

en: Prefecture
tr: Bölge

en: Municipality
tr: Belediye

en: Zip
tr: Posta Kodu

en: Email Address
tr: E-Posta Adresi

en: Coupon code applied successfully.
tr: Kupon kodu başarıyla uygulandı.

en: Coupon code removed successfully.
tr: Kupon kodu başarılı bir şekilde silindi.

en: Coupon is not valid.
tr: Kupon geçerli değil.

en: Coupon "%s" does not exist!
tr: "%s" kuponu bulunamadı!

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is invalid - it has now been removed from your order.
tr: Maalesef,  "%s" olarak girdiğiniz kupon kodu geçersiz. Bu nedenle kupon kodu siparişinizden kaldırılmıştır.

en: Sorry, it seems the coupon "%s" is not yours - it has now been removed from your order.
tr: Maalesef, "%s" olarak girdiğiniz kupon kodu size ait değil. Bu nedenle kupon kodu siparişinizden kaldırılmıştır.

en: Coupon code already applied!
tr: Kupon kodu zaten kullanıldı!

en: Sorry, coupon "%s" has already been applied and cannot be used in conjunction with other coupons.
tr: Maalesef, "%s" olarak girdiğiniz kupon kodu daha önce zaten uygulanmış veya diğer kupon kodlarıyla birlikte kullanılamaz.

en: Coupon usage limit has been reached.
tr: Kupon kullanım sınırına ulaşıldı.

en: This coupon has expired.
tr: Bu kuponun geçerlilik süresi dolmuş.

en: The minimum spend for this coupon is %s.
tr: Bu kuponun kullanılabilmesi için harcanması gereken en az tutar: %s.

en: The maximum spend for this coupon is %s.
tr: Bu kupon için maksimum harcama miktarı: % s

en: Sorry, this coupon is not applicable to your cart contents.
tr: Maalesef, bu kupon kodu sepet içeriğiniz için uygulanabilir değil.

en: Sorry, this coupon is not applicable to the products: %s.
tr: Maalesef, bu kupon kodu şu ürünler için uygulanabilir değil: %s

en: Sorry, this coupon is not applicable to the categories: %s.
tr: Maalesef, bu kupon kodu şu kategoriler için uygulanabilir değil: %s

en: Sorry, this coupon is not valid for sale items.
tr: Maalesef, bu kupon kodu indirim ürünleri için geçerli değil.

en: Coupon does not exist!
tr: Kupon bulunamadı!

en: Please enter a coupon code.
tr: Lütfen bir kupon kodu girin.

en: Invalid download link.
tr: Geçersiz indirme bağlantısı.

en: Invalid order.
tr: Geçersiz sipariş.

en: Sorry, you have reached your download limit for this file
tr: Maalesef, bu dosya için indirme sınırına ulaştınız

en: Sorry, this download has expired
tr: Üzgünüz, bu indirmenin süresi dolmuş

en: You must be logged in to download files.
tr: Dosya indirebilmeniz için kullanıcı girişi yapmanız gerekir.

en: Login
tr: Giriş Yap

en: Log in to Download Files
tr: Dosyaları İndirmek için Giriş Yap

en: This is not your download link.
tr: Bu indirme linki değildir.

en: No file defined
tr: Tanımlı dosya yok

en: File not found
tr: Dosya bulunamadı

en: Go to homepage
tr: Anasayfaya git

en: Note
tr: Not

en: Customer details
tr: Müşteri Bilgileri

en: Your details
tr: Bilgileriniz

en: Product low in stock
tr: Düşük stoklu ürün

en: %s is low in stock.
tr: %s düşük stoklu.

en: There are %d left
tr: %d kaldı

en: Product out of stock
tr: Ürün stokta yok

en: %s is out of stock.
tr: %s stokta yok.

en: Product Backorder
tr: Ürün Bakiye Siparişi

en: %s units of %s have been backordered in order #%s.
tr: %s adet %s bakiye siparişi #%s numaralı sipariş içinde verildi.

en: Address changed successfully.
tr: Adresiniz başarıyla değiştirildi.

en: Please enter your name.
tr: Lütfen adınızı girin.

en: Please provide a valid email address.
tr: Lütfen geçerli bir e-posta adresi verin.

en: This email address is already registered.
tr: Bu e-posta adresi zaten kayıtlı.

en: Your current password is incorrect.
tr: Mevcut şifreniz hatalı.

en: Please fill out all password fields.
tr: Lütfen tüm şifre alanlarını doldurun.

en: Please enter your current password.
tr: Lütfen mevcut şifrenizi girin.

en: Please re-enter your password.
tr: Lütfen şifrenizi tekrar girin.

en: New passwords do not match.
tr: Yeni parolalar eşleşmiyor.

en: Account details changed successfully.
tr: Hesap bilgileri başarıyla değiştirildi.

en: Payment method added.
tr: Ödeme yöntemi eklendi.

en: %s removed. %sUndo?%s
tr: %s sepetten kaldırıldı. %sGeri al?%s

en: You can only have 1 %s in your cart.
tr: Sepetinizde sadece 1 %s var.

en: Cart updated.
tr: Sepet güncellendi.

en: The cart has been filled with the items from your previous order.
tr: Sepetiniz, bir önceki siparişinizdeki ürünlerle doldurulmuştur.

en: Order cancelled by customer.
tr: Sipariş müşteri tarafından iptal edildi.

en: Your order was cancelled.
tr: Siparişiniz iptal edildi.

en: Your order can no longer be cancelled. Please contact us if you need assistance.
tr: Siparişiniz artık iptal edilebilir değil. Eğer yardıma ihtiyacınız varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

en: Please choose the quantity of items you wish to add to your cart&hellip;
tr: Lütfen sepetinize eklemek istediğiniz ürünlerin miktarlarını belirleyiniz &hellip;

en: Please choose a product to add to your cart&hellip;
tr: Lütfen sepetinize eklemek için bir ürün seçiniz &hellip;

en: %s is a required field | %s are required fields
tr[0]: %s alanları gereklidir

en: Please choose product options&hellip;
tr: Lütfen ürün seçeneklerini belirleyin&hellip;

en: Error
tr: Hata

en: Username is required.
tr: Kullanıcı adı zorunludur.

en: Password is required.
tr: Şifre zorunludur.

en: A user could not be found with this email address.
tr: Bu e-posta adresine sahip herhangi bir kullanıcı bulunamadı.

en: You are now logged in as <strong>%s</strong>
tr: <strong>%s</strong> olarak giriş yaptınız

en: Please enter your password.
tr: Lütfen şifrenizi girin.

en: Passwords do not match.
tr: Şifreleriniz birbirleriyle eşleşmiyor.

en: Anti-spam field was filled in.
tr: Anti-spam alan doldurulmuştur.

en: Please select a rating
tr: Lütfen bir oy belirleyin

en: Error processing checkout. Please try again.
tr: Ödeme işleminde hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

en: required
tr: gerekli

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
tr: Maalesef, seçiminizle eşleşen ürün bulunmuyor. Lütfen farklı bir kombinasyon seçin.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
tr: Maalesef, bu ürün mevcut değil. Lütfen farklı bir kombinasyon seçin.

en: Shop Manager
tr: Mağaza Yöneticisi

en: View WooCommerce Settings
tr: WooCommerce Ayarlarını Görüntüle

en: View WooCommerce Documentation
tr: WooCommerce Dokümanlarını Görüntüle

en: View WooCommerce API Docs
tr: WooCommerce API Dokümanlarını Görüntüle

en: API Docs
tr: API Dokümanları

en: Visit Premium Customer Support Forum
tr: Ayrıcalıklı Müşteri Destek Forumunu Ziyaret Et

en: Premium Support
tr: Ayrıcalıklı Destek

en: Failed to install/update the translation:
tr: Çeviri yüklenemedi / güncellenemedi:

en: Seems you don't have permission to do this!
tr: Bu işlemi yapmak için izniniz yok gibi görünüyor!

en: An authentication error occurred while updating the translation. Please try again or configure your %sUpgrade Constants%s.
tr: Çeviri güncelleme işlemi esnasında kimlik doğrulama hatası meydana geldi! Lütfen tekrar deneyin veya %sSürüm Yükseltme Sabitlerinizi%s yapılandırın.

en: Sorry but there is no translation available for your language =/
tr: Maalesef dil tercihiniz için herhangi bir çeviri bulunamadı =/

en: Translations installed/updated successfully!
tr: Çeviriler başarıyla yüklendi / güncellendi!

en: (Includes %s)
tr: (%s Dahil)

en: Product Category
tr: Ürün Kategorisi

en: Search Product Categories
tr: Ürün Kategorisi Ara

en: All Product Categories
tr: Tüm Ürün Kategorileri

en: Parent Product Category
tr: Ebeveyn Ürün Kategorisi

en: Parent Product Category:
tr: Ebeveyn Ürün Kategorisi:

en: Edit Product Category
tr: Ürün Kategorisini Düzenle

en: Update Product Category
tr: Ürün Kategorisini Güncelle

en: Add New Product Category
tr: Yeni Ürün Kategorisi Ekle

en: New Product Category Name
tr: Yeni Ürün Kategorisi Adı

en: Product Tag
tr: Ürün Etiketi

en: Search Product Tags
tr: Ürün Etiketi Ara

en: All Product Tags
tr: Tüm Ürün Etiketleri

en: Edit Product Tag
tr: Ürün Etiketini Düzenle

en: Update Product Tag
tr: Ürün Etiketini Güncelle

en: Add New Product Tag
tr: Yeni Ürün Etiketi Ekle

en: New Product Tag Name
tr: Yeni Ürün Etiketi Adı

en: Popular Product Tags
tr: Popüler Ürün Etiketleri

en: Separate Product Tags with commas
tr: Ürün etiketlerini virgülle ayırın

en: Add or remove Product Tags
tr: Ürün etiketi ekle veya kaldır

en: Choose from the most used Product tags
tr: En çok kullanılan ürün etiketlerinden seç

en: No Product Tags found
tr: Herhangi bir ürün etiketi bulunamadı

en: Shipping Class
tr: Kargo Sınıfı

en: Search Shipping Classes
tr: Kargo Sınıflarını Ara

en: All Shipping Classes
tr: Tüm Kargo Sınıfları

en: Parent Shipping Class
tr: Ebeveyn Kargo Sınıfı

en: Parent Shipping Class:
tr: Ebeveyn Kargo Sınıfı:

en: Edit Shipping Class
tr: Kargo Sınıfını Düzenle

en: Update Shipping Class
tr: Kargo Sınıfını Güncelle

en: Add New Shipping Class
tr: Yeni Kargo Sınıfı Ekle

en: New Shipping Class Name
tr: Yeni Kargo Sınıfı Adı

en: Search %s
tr: Ara %s

en: All %s
tr: Tümü %s

en: Parent %s
tr: Ebeveyn %s

en: Parent %s:
tr: Ebeveyn %s:

en: Edit %s
tr: Düzenle %s

en: Update %s
tr: Güncelle %s

en: Add New %s
tr: Yeni Ekle %s

en: New %s
tr: Yeni %s

en: Add Product
tr: Ürün Ekle

en: Add New Product
tr: Yeni Ürün Ekle

en: Edit Product
tr: Ürün Düzenle

en: New Product
tr: Yeni Ürün

en: View Product
tr: Ürünü Görüntüle

en: Search Products
tr: Ürünleri Ara

en: No Products found
tr: Ürün bulunamadı

en: No Products found in trash
tr: Çöp kutusunda ürün bulunamadı

en: Parent Product
tr: Ebeveyn Ürün

en: Product Image
tr: Ürün Resmi

en: Set product image
tr: Ürün resmini ayarla

en: Remove product image
tr: Ürün resmini kaldır

en: Use as product image
tr: Ürün resmi olarak kullan

en: This is where you can add new products to your store.
tr: Mağazanıza yeni ürünler Eklemek için burayı kullanabilirsiniz.

en: Add Order
tr: Sipariş Ekle

en: Add New Order
tr: Yeni Sipariş Ekle

en: Edit Order
tr: Siparişi Düzenle

en: New Order
tr: Yeni Sipariş

en: Search Orders
tr: Siparişleri Ara

en: No Orders found
tr: Sipariş bulunamadı

en: No Orders found in trash
tr: Çöp kutusunda sipariş bulunamadı

en: Parent Orders
tr: Ebeveyn Siparişler

en: This is where store orders are stored.
tr: Mağaza siparişlerinin depolandığı yer.

en: Refunds
tr: İadeler

en: Coupon
tr: Kupon

en: Add Coupon
tr: Kupon Ekle

en: Add New Coupon
tr: Yeni Kupon Ekle

en: Edit Coupon
tr: Kupon Düzenle

en: New Coupon
tr: Yeni Kupon

en: View Coupons
tr: Kuponları Görüntüle

en: View Coupon
tr: Kupon Görüntüle

en: Search Coupons
tr: Kuponları Ara

en: No Coupons found
tr: Kupon bulunamadı

en: No Coupons found in trash
tr: Çöp kutusunda kupon bulunamadı

en: Parent Coupon
tr: Ebeveyn Kupon

en: This is where you can add new coupons that customers can use in your store.
tr: Müşterilerinizin mağazanızdan yapacakları alışverişlerinde kullanabileceği yeni kuponları buradan ekleyebilirsiniz.

en: Webhook
tr: Web Kancası

en: Add New Webhook
tr: Yeni Web Kancası Ekle

en: Edit Webhook
tr: Web Kancasını Düzenle

en: New Webhook
tr: Yeni Web Kancası

en: View Webhooks
tr: Web Kancalarını Görüntüle

en: View Webhook
tr: Web Kancasını Görüntüle

en: No Webhooks found
tr: Web Kancası bulunamadı.

en: No Webhooks found in trash
tr: Çöpte Web Kancası bulunamadı.

en: Parent Webhook
tr: Ebeveyn Web Kancası

en: Pending Payment <span class="count">(%s)</span> | Pending Payment <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: Bekleyen Ödeme <span class="count">(%s)</span>

en: Processing <span class="count">(%s)</span> | Processing <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: İşlenen <span class="count">(%s)</span>

en: On Hold <span class="count">(%s)</span> | On Hold <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: Beklemede <span class="count">(%s)</span>

en: Completed <span class="count">(%s)</span> | Completed <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: Tamamlanan <span class="count">(%s)</span>

en: Cancelled <span class="count">(%s)</span> | Cancelled <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: İptal edilen <span class="count">(%s)</span>

en: Refunded <span class="count">(%s)</span> | Refunded <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: İade edilen <span class="count">(%s)</span>

[ctx: placeholder]
en: Username
tr: Kullanıcı Adı

[ctx: placeholder]
en: Password
tr: Şifre

[ctx: placeholder]
en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
tr: Siparişiniz ile ilgili bize iletmek istediğiniz notlar..

[ctx: placeholder]
en: Street address
tr: Sokak, cadde, bulvar vb.

[ctx: placeholder]
en: Apartment, suite, unit etc. (optional)
tr: Apartman, daire vb.

[ctx: Page slug]
en: shop
tr: magaza

[ctx: Page slug]
en: cart
tr: sepet

[ctx: Page slug]
en: checkout
tr: odeme

[ctx: Page slug]
en: my-account
tr: hesabim

[ctx: Admin menu name]
en: Categories
tr: Kategoriler

[ctx: Admin menu name]
en: Tags
tr: Etiketler

[ctx: Admin menu name]
en: Shipping Classes
tr: Kargo Sınıfları

[ctx: Admin menu name]
en: Products
tr: Ürünler

[ctx: Admin menu name]
en: Coupons
tr: Kuponlar

[ctx: Admin menu name]
en: Webhooks
tr: Web Kancaları

[ctx: Order status]
en: Pending Payment
tr: Ödeme Bekliyor

[ctx: Order status]
en: Processing
tr: İşleniyor

[ctx: Order status]
en: On Hold
tr: Beklemede

[ctx: Order status]
en: Completed
tr: Tamamlandı

[ctx: Order status]
en: Cancelled
tr: İptal Edildi

[ctx: Order status]
en: Refunded
tr: İade Edildi

[ctx: Order status]
en: Failed
tr: Başarısız

en: Understanding the Status Report
tr: Sistem Raporunu Anlamak

en: Copy for Support
tr: Destek için Kopyala

en: WordPress Environment
tr: WordPress Ortamı

en: Home URL
tr: Anasayfa Bağlantısı

en: The URL of your site's homepage.
tr: Sitenizin anasayfa bağlantısıdır.

en: Site URL
tr: Site Bağlantısı

en: The root URL of your site.
tr: Sitenizin temel bağlantısıdır.

en: WC Version
tr: WooCommerce Sürümü

en: The version of WooCommerce installed on your site.
tr: Sitenizde kurulu olan WooCommerce sürümüdür.

en: Log Directory Writable
tr: Yazılabilir Günlük Dizini

en: Several WooCommerce extensions can write logs which makes debugging problems easier. The directory must be writable for this to happen.
tr: Çeşitli WooCommerce eklentileri hata ayıklama sorunlarının çözümünü daha kolay hale getiren günlüklere yazım yapabilirler. Bu nedenle bu dizinin yazılabilir olması gerekmektedir.

en: To allow logging, make <code>%s</code> writable or define a custom <code>WC_LOG_DIR</code>.
tr: Günlüklemeye izin vermek için <code>%s</code> dosyasını yazılabilir yapın veya özel bir <code>WC_LOG_DIR</code> tanımlayın.

en: WP Version
tr: WordPress Sürümü

en: The version of WordPress installed on your site.
tr: Sitenizde kurulu olan WordPress sürümüdür.

en: WP Multisite
tr: WordPress Çoklu Site

en: Whether or not you have WordPress Multisite enabled.
tr: WordPress Çoklu Site özelliğinin etkin olup olmadığını gösterir.

en: WP Memory Limit
tr: WordPress Hafıza Limiti

en: The maximum amount of memory (RAM) that your site can use at one time.
tr: Sitenizin bir anda kullanabileceği maksimum (RAM) bellek miktarıdır.

en: %s - We recommend setting memory to at least 64MB. See: <a href="%s" target="_blank">Increasing memory allocated to PHP</a>
tr: %s - En az 64MB bellek ayarlamanızı öneririz. PHP'ye ayrılan bellek miktarını artırmak için <a href="%s" target="_blank">buraya </a> göz atabilirsiniz.

en: WP Debug Mode
tr: WordPress Hata Ayıklama Modu

en: Displays whether or not WordPress is in Debug Mode.
tr: WordPress Hata Ayıklama Modunun etkin olup olmadığını gösterir.

en: Language
tr: Dil

en: The current language used by WordPress. Default = English
tr: WordPress tarafından kullanılan mevcut dil seçeneğini gösterir. Varsayılan = İngilizce

en: Server Environment
tr: Sunucu Ortamı

en: Server Info
tr: Sunucu Bilgisi

en: Information about the web server that is currently hosting your site.
tr: Şu anda sitenizi barındıran web sunucusu hakkındaki bilgilerdir.

en: PHP Version
tr: PHP Sürümü

en: The version of PHP installed on your hosting server.
tr: Sitenizi barındıran web sunucusunda yüklü olan PHP sürümüdür.

en: %s - We recommend a minimum PHP version of 5.4. See: <a href="%s" target="_blank">How to update your PHP version</a>
tr: %s -En azından PHP 5.4 sürümünü yüklemenizi öneriyoruz. PHP sürümünüzü nasıl güncelleyeceğinizi öğrenmek için <a href="%s" target="_blank">buraya</a> tıklayabilirsiniz.

en: Couldn't determine PHP version because phpversion() doesn't exist.
tr: phpversion() mevcut olmadığı için PHP sürümü belirlenemedi.

en: PHP Post Max Size
tr: PHP Post Max Boyutu

en: The largest filesize that can be contained in one post.
tr: Bir yazının içerebileceği en büyük dosya boyutudur.

en: PHP Time Limit
tr: PHP Zaman Limiti

en: The amount of time (in seconds) that your site will spend on a single operation before timing out (to avoid server lockups)
tr: (Sunucu kilitlenmelerini önlemek için) zamanaşımına uğramadan önce sitenizin bir tek işlem için harcayacağı (saniye cinsinden) zaman miktarıdır.

en: The maximum number of variables your server can use for a single function to avoid overloads.
tr: Aşırı yüklenmeleri önlemek için sunucunuzun bir tek işlem için kullanabileceği maksimum değişken sayısıdır.

en: SUHOSIN Installed
tr: SUHOSIN Yüklemesi

en: Suhosin is an advanced protection system for PHP installations. It was designed to protect your servers on the one hand against a number of well known problems in PHP applications and on the other hand against potential unknown vulnerabilities within these applications or the PHP core itself. If enabled on your server, Suhosin may need to be configured to increase its data submission limits.
tr: Suhosin, PHP kurulumları için gelişmiş bir koruma sistemidir. Bir yandan PHP uygulamalarında bilinen bir takım sorunlara karşı diğer yandan da PHP çekirdeği veya bu uygulamaların içinde yer alan potansiyel bilinmeyen güvenlik açıklarına karşı sunucuları korumak için geliştirilmiştir. Eğer sunucunuzda Suhosin etkinleştirilmişse, veri gönderme limitlerini artırmak için yapılandırılması gerekebilir.

en: MySQL Version
tr: MySQL Sürümü

en: The version of MySQL installed on your hosting server.
tr: Sitenizi barındıran web sunucusunda yüklü olan MYSQL sürümüdür.

en: Max Upload Size
tr: Maksimum Yükleme Boyutu

en: The largest filesize that can be uploaded to your WordPress installation.
tr: WordPress kurulumunuza yükleyebileceğiniz en büyük dosya boyutudur.

en: Default Timezone is UTC
tr: Varsayılan Zaman Dilimi UTC

en: The default timezone for your server.
tr: Sunucunuz için varsayılan zaman dilimidir.

en: Default timezone is %s - it should be UTC
tr: Varsayılan zaman dilimi %s - UTC olmalıdır

en: Payment gateways can use cURL to communicate with remote servers to authorize payments, other plugins may also use it when communicating with remote services.
tr: Ödeme ağ geçitleri, ödemeleri onaylamak üzere uzak sunucularla iletişim kurmak için cURL kullanabilirler. Ayrıca diğer eklentiler de uzak sunucularla iletişim kurmak için cURL kullanabilirler.

en: Your server does not have fsockopen or cURL enabled - PayPal IPN and other scripts which communicate with other servers will not work. Contact your hosting provider.
tr: Sunucunuzda fsockopen yok veya cURL etkin değil - PayPal IPN ile başka sunucularla iletişim halinde olan diğer komut dizileri çalışmayacaktır. Lütfen barındırma hizmeti sağlayıcınızla iletişime geçin.

en: Some webservices like shipping use SOAP to get information from remote servers, for example, live shipping quotes from FedEx require SOAP to be installed.
tr: Kargo servisleri gibi bazı web servisleri uzak sunuculardan bilgi almak için SOAP kullanabilirler. Örneğin, FedEX canlı kargo ücretlerini alabilmek için sunucuya SOAP yüklenmiş olmalıdır.

en: Your server does not have the <a href="%s">SOAP Client</a> class enabled - some gateway plugins which use SOAP may not work as expected.
tr: Sunucunuzda <a href="%s">SOAP Client</a> sınıfı etkin değil - SOAP kullanan bazı ağ geçidi eklentileri beklendiği gibi çalışmayabilir.

en: HTML/Multipart emails use DOMDocument to generate inline CSS in templates.
tr: HTML / Çok parçalı e-postalar, şablonların içinde satır içi CSS oluşturmak için DOMDocument kullanırlar.

en: Your server does not have the <a href="%s">DOMDocument</a> class enabled - HTML/Multipart emails, and also some extensions, will not work without DOMDocument.
tr: Sunucunuzda <a href="%s">DOMDocument</a> sınıfı etkin değil. HTML / Çok parçalı e-postalar ve bazı eklentiler DOMDocument olmadan çalışmayacaktır.

en: GZip (gzopen) is used to open the GEOIP database from MaxMind.
tr: GZip (gzopen) işlevi, MaxMind'dan gelen GEOIP veritabanını açmak için kullanılır.

en: Your server does not support the <a href="%s">gzopen</a> function - this is required to use the GeoIP database from MaxMind. The API fallback will be used instead for geolocation.
tr: Sunucunuz <a href="%s">gzopen</a> işlevini desteklemiyor. MxMind'dan gelen GeoIP veritabanını kullanmak için bu işlev gereklidir. Coğrafi konum yerine API geri döünüşü kullanılacaktır.

en: Remote Post
tr: Uzak Mesaj

en: PayPal uses this method of communicating when sending back transaction information.
tr: PayPal işlem bilgilerini geri gönderirken bu iletişim yöntemini kullanmaktadır.

en: wp_remote_post() failed. PayPal IPN won't work with your server. Contact your hosting provider.
tr: wp_remote_post () başarısız oldu. PayPal IPN sunucunuzla çalışmıyor. Lütfen barındırma hizmeti sağlayıcınızla iletişime geçin.

en: Error: %s
tr: Hata: %s

en: Status code: %s
tr: Durum kodu: %s

en: Remote Get
tr: Uzak Erişim

en: WooCommerce plugins may use this method of communication when checking for plugin updates.
tr: Eklenti güncellemelerini kontrol ederken WooCommerce eklentileri bu iletişim yöntemini kullanabilirler.

en: wp_remote_get() failed. The WooCommerce plugin updater won't work with your server. Contact your hosting provider.
tr: wp_remote_post () başarısız oldu. WooCommerce eklenti güncelleyici sunucunuzla çalışmıyor. Lütfen barındırma hizmeti sağlayıcınızla iletişime geçin.

en: Database
tr: Veritabanı

en: WC Database Version
tr: WooCommerce Veritabanı Sürümü

en: The version of WooCommerce that the database is formatted for. This should be the same as your WooCommerce Version.
tr: Veri tabanı için biçimlendirilmiş olan WooCommerce sürümüdür. WooCommmerce sürümünüzle aynı olması gerekmektedir.

en: Table does not exist
tr: Tablo bulunamadı

en: Active Plugins
tr: Etkinleştirilmiş Eklentiler

en: Visit plugin homepage
tr: Eklenti anasayfasını ziyaret et

en: Network enabled
tr: Ağ Etkinliği

en: Force SSL
tr: SSL Zorlaması

en: Does your site force a SSL Certificate for transactions?
tr: Sitenizde işlemler için bir SSL Sertifika zorlamasının etkin olup olmadığını gösterir.

en: What currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
tr: Sitenizde fiyatların hangi para birimiyle listelendiğini ve ağ geçitlerinin hangi para birimiyle ödeme alacağını gösterir.

en: The position of the currency symbol.
tr: Para birimi simgesinin konumunu gösterir.

en: The thousand separator of displayed prices.
tr: Görüntülenen fiyatlardaki binlik ayırıcıdır.

en: The decimal separator of displayed prices.
tr: Görüntülenen fiyatlardaki ondalık ayırıcıdır.

en: The number of decimal points shown in displayed prices.
tr: Görüntülenen fiyatlardaki ondalık nokta sayısıdır.

en: API Enabled
tr: API Etkinliği

en: Does your site have REST API enabled?
tr: Sitenizde REST API'nin etkin olup olmadığını gösterir.

en: API Version
tr: API Sürümü

en: What version of the REST API does your site use?
tr: Sitenizin kullandığı REST API sürümüdür.

en: WC Pages
tr: WooCommerce Sayfaları

en: The URL of your WooCommerce shop's homepage (along with the Page ID).
tr: (Sayfa kimliğiyle birlikte) WooCommerce mağaza anasayfa bağlantınızdır.

en: The URL of your WooCommerce shop's cart (along with the page ID).
tr: (Sayfa kimliğiyle birlikte) WooCommerce alışveriş sepeti bağlantınızdır.

en: The URL of your WooCommerce shop's checkout (along with the page ID).
tr: (Sayfa kimliğiyle birlikte) WooCommerce ödeme sayfası bağlantınızdır.

en: The URL of your WooCommerce shop's “My Account” Page (along with the page ID).
tr: (Sayfa kimliğiyle birlikte) WooCommerce Hesabım sayfası bağlantınızdır.

en: Page not set
tr: Sayfa ayarlanmamış

en: Page does not exist
tr: Sayfa yok

en: Page does not contain the shortcode: %s
tr: Sayfa şu kısa kodu içermiyor: %s

en: Taxonomies
tr: Sınıflandırmalar

en: A list of taxonomy terms that can be used in regard to order/product statuses.
tr: Sipariş / Ürün durumlarına bağlı olarak kullanılan sınıflandırma kurallarının  bir listesidir.

en: Product Types
tr: Ürün Çeşitleri

en: Theme
tr: Tema

en: The name of the current active theme.
tr: Mevcut etkin temanın adıdır.

en: Version
tr: Sürüm

en: The installed version of the current active theme.
tr: Mevcut etkin temanın kurulu olan sürümüdür.

en: %s is available
tr: %s mevcut

en: Author URL
tr: Yazar Bağlantısı

en: The theme developers URL.
tr: Tema geliştiricilerinin bağlantısıdr.

en: Child Theme
tr: Alt Tema

en: Displays whether or not the current theme is a child theme.
tr: Mevcut etkin temanın bir alt teması olup olmadığını gösterir.

en: If you're modifying WooCommerce or a parent theme you didn't build personally we recommend using a child theme. See: <a href="%s" target="_blank">How to create a child theme</a>
tr: WooCommerce veya ana tema üzerinde değişiklik yapmak istiyorsanız bir alt tema kullanmanızı öneririz. Nasıl alt tema oluşturacağınızı öğrenmek için <a href="%s" target="_blank">buraya tıklayın</a>.

en: Parent Theme Name
tr: Üst Tema Adı

en: The name of the parent theme.
tr: Ana temanın adıdır.

en: Parent Theme Version
tr: Üst Tema Sürümü

en: The installed version of the parent theme.
tr: Ana temanın kurulu olan sürümüdür.

en: Parent Theme Author URL
tr: Üst Tema Yazar Bağlantısı

en: The parent theme developers URL.
tr: Ana tema geliştiricilerinin bağlantısıdr.

en: WooCommerce Support
tr: WooCommerce Desteği

en: Displays whether or not the current active theme declares WooCommerce support.
tr: Mevcut etkin temanın WooCommerce desteği beyan edip etmediğini gösterir.

en: Not Declared
tr: Tanımlı Değil

en: Templates
tr: Temalar

en: This section shows any files that are overriding the default WooCommerce template pages.
tr: Bu bölümde, varsayılan WooCommerce şablon sayfalarını geçersiz kılan tüm dosyaları gösterir.

en: <code>%s</code> version <strong style="color:red">%s</strong> is out of date. The core version is %s
tr: <code>%s</code> <strong style="color:red">%s</strong> sürümü güncel değil. Çekirdek sürüm: %s

en: Overrides
tr: Geçersiz Kılmalar

en: Learn how to update outdated templates
tr: Güncel olmayan şablonları nasıl güncelleyeceğinizi öğrenin

en: Tools
tr: Araçlar

en: Shipping Debug Mode
tr: Kargo Hata Ayıklama Modu

en: This tool will disable shipping rate caching.
tr: Kargo ücreti önbelleğini devre dışı bırakır.

en: Template Debug Mode
tr: Tema Hata Ayıklama Modu

en: This tool will disable template overrides for logged-in administrators for debugging purposes.
tr: Hata ayıklama amacıyla oturum açmış yöneticiler için tema geçersiz kılmalarını devre dışı bırakır.

en: Remove All Data
tr: Tüm Verileri Sil

en: This tool will remove all WooCommerce, Product and Order data when using the "Delete" link on the plugins screen.
tr: Eklenti ekranında "Sil" bağlantısı kullanıldığı zaman WooCommerce, Ürün ve Sipariş bilgilerinin tümünü siler.

en: Logs
tr: Günlükler

en: Save changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: — No Change —
tr: — Değişiklik Yok —

en: Change to:
tr: Aşağıdaki gibi değişir:

en: Increase by (fixed amount or %):
tr: (Sabit tutar veya %) Artış:

en: Decrease by (fixed amount or %):
tr: (Sabit tutar veya %) Düşük:

en: Enter price (%s)
tr: Fiyat gir (%s)

en: Sale
tr: Satış

en: Decrease regular price by (fixed amount or %):
tr: (Sabit tutar veya %) düzenli fiyat azaltma:

en: Enter sale price (%s)
tr: Satış fiyatı gir (%s)

en: L/W/H
tr: U/G/Y

en: Length (%s)
tr: Uzunluk (%s)

en: Width (%s)
tr: Genişlik (%s)

en: Height (%s)
tr: Yükseklik (%s)

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Catalog &amp; search
tr: Katalog &amp; arama

en: In stock?
tr: Stok?

en: Backorders?
tr: Bakiye Siparişleri?

en: Sold Individually?
tr: Tekil Satış?

en: <strong>Welcome to WooCommerce</strong> &#8211; You&lsquo;re almost ready to start selling :)
tr: <strong>WooCommerce&lsquo;ye Hoşgeldiniz</strong> &#8211; Satışa başlamak için neredeyse hazırsınız :)

en: Run the Setup Wizard
tr: Kurulum Sihirbazını Başlat

en: Skip Setup
tr: Kurulumu Atla

en: <strong>Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.</strong> These files may need updating to ensure they are compatible with the current version of WooCommerce. You can see which files are affected from the %ssystem status page%s. If in doubt, check with the author of the theme.
tr: <strong>Temanız (%s) WooCommerce şablon dosyalarının kullanımdan kaldırılmış bazı kopyalarını içeriyor.</strong> Bu dosyaların WooCommerce'nin mevcut sürümüyle uyumlu olmasını sağlamak için güncellenmeleri gerekiyor olabilir. %sSistem durumu sayfasından%s hangi dosyaların etkilendiğini görebilirsiniz. Şüpheniz varsa, tema yazarıyla birlikte kontrol edebilirsiniz.

en: Learn More About Templates
tr: Temalar Hakkında Daha Fazla Bilgi

en: Hide This Notice
tr: Bu Uyarıyı Gizle

en: <strong>Your theme does not declare WooCommerce support</strong> &#8211; Please read our %sintegration%s guide or check out our %sStorefront%s theme which is totally free to download and designed specifically for use with WooCommerce.
tr: <strong>Temanız WooCommerce desteği bildirmiyor</strong> &#8211; Lütfen %entegrasyon%s rehberimizi okuyun ya da özel olarak WooCommerce eklentisiyle kullanılmak üzere tasarlanmış ayrıca tamamen ücretsiz olan %sStorefront%s adlı temamıza bir göz atın.

en: Read More About Storefront
tr: Storefront Hakkında Daha Fazlasını Oku

en: Theme Integration Guide
tr: Tema Entegrasyon Kılavuzu

en: No, do not bother me again
tr: Hayır, beni tekrar rahatsız etme

en: <strong>WooCommerce Translation Available</strong> &#8211; Install or update your <code>%s</code> translation to version <code>%s</code>.
tr: <strong>WooCommerce Çevirisi Mevcut</strong> &#8211; <code>%s</code> çeviri sürümünüzü <code>%s</code> sürümüne güncelleyin.

en: Update Translation
tr: Çeviriyi Güncelle

en: Force Update Translation
tr: Çeviriyi Güncellemeye Zorla

en: Hide This Message
tr: Bu Mesajı Gizle

en: <strong>WooCommerce Data Update Required</strong> &#8211; We just need to update your install to the latest version
tr: <strong>WooCommerce Veri Güncellemesi Gerekiyor</strong> &#8211; Yüklemenizi son sürüme güncellemelisiniz.

en: Run the updater
tr: Güncelleyiciyi Çalıştır

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
tr: Devam etmeden önce veritabanınızı yedeklemeniz önerilir. Güncelleştirmeyi şimdi çalıştırmak istiyor musunuz?

en: Custom:
tr: Özel:

[ctx: Version info]
en: %s is available
tr: %s mevcut

[ctx: by author]
en: by %s
tr: (%s)

[ctx: Page setting]
en: Shop Base
tr: Mağaza Anasayfası

[ctx: Page setting]
en: Cart
tr: Sepet

[ctx: Page setting]
en: Checkout
tr: Ödeme

[ctx: Page setting]
en: My Account
tr: Hesabım

[ctx: WC Pages links in the System Status]
en: Edit %s page
tr: %s sayfasını düzenle

en: Consumer Secret is invalid
tr: Consumer Secret geçersiz

en: WooCommerce API. Use a consumer key in the username field and a consumer secret in the password field
tr: WooCommerce API. Kullanıcı adı alanına bir tüketici anahtarı, parola alanına ise bir gizli tüketici anahtarı girin.

en: %s parameter is missing
tr: %s parametresi eksik

en: Consumer Key is invalid
tr: Consumer Anahtarı geçersiz

en: API user is invalid
tr: API kullanıcı geçersiz

en: Invalid Signature - failed to sort parameters
tr: Geçersiz İmza - parametre sıralamalarını başarısızlığa uğrattı

en: Invalid Signature - signature method is invalid
tr: Geçersiz İmza - imza yöntemi geçersiz

en: Invalid Signature - provided signature does not match
tr: Geçersiz İmza - verilen imza eşleşmiyor

en: Invalid timestamp
tr: Geçersiz zaman damgası

en: Invalid nonce - nonce has already been used
tr: Geçersiz nonce - nonce zaten kullanılıyor

en: The API key provided does not have read permissions
tr: Verilen API anahtarı okuma izinlerine sahip değil

en: The API key provided does not have write permissions
tr: Verilen API anahtarı yazma izinlerine sahip değil

en: Invalid coupon ID
tr: Geçersiz kupon kimliği

en: You do not have permission to read the coupons count
tr: Kupon sayımlarını okuma izniniz yok

en: Invalid coupon code
tr: Geçersiz kupon kodu

en: No %1$s data specified to create %1$s
tr: %1$s Oluşturmak için belirlenmiş veri %1$s yok

en: You do not have permission to create coupons
tr: Kupon oluşturmak için izniniz yok

en: Missing parameter %s
tr: Eksik parametre %s

en: The coupon code already exists
tr: Kupon kodu zaten var

en: Invalid coupon type - the coupon type must be any of these: %s
tr: Geçersiz kupon türü - kupon türü şunlardan herhangi biri olmalıdır: %s

en: No %1$s data specified to edit %1$s
tr: %1$s Düzenlemek için belirlenmiş veri %1$s yok

en: Failed to update coupon
tr: Kupon güncelleme işlemi başarısız oldu

en: No %1$s data specified to create/edit %1$s
tr: %1$s Oluşturmak / düzenlemek için belirlenmiş veri %1$s yok

en: Unable to accept more than %s items for this request
tr: Bu istek için %s öğeden fazlası kabul edilemiyor

en: Invalid customer Email
tr: Geçersiz müşteri e-postası

en: You do not have permission to read the customers count
tr: Müşteri sayımlarını okuma izniniz yok

en: You do not have permission to create this customer
tr: Bu müşteriyi oluşturma izniniz yok

en: Invalid customer ID
tr: Geçersiz müşteri kimliği

en: Invalid customer
tr: Geçersiz müşteri

en: You do not have permission to read this customer
tr: Bu müşteriyi okuma izniniz yok

en: You do not have permission to edit this customer
tr: Bu müşteriyi düzenleme izniniz yok

en: You do not have permission to delete this customer
tr: Bu müşteriyi silme izniniz yok

en: JSONP support is disabled on this site
tr: JSONP desteği bu sitede devre dışı

en: The JSONP callback function is invalid
tr: JSONP geri çağırma işlevi geçersiz

en: You do not have permission to read the orders count
tr: Sipariş sayımlarını okuma izniniz yok

en: You do not have permission to create orders
tr: Siparişleri oluşturmak için izniniz yok

en: Customer ID is invalid
tr: Müşteri kimliği geçersiz

en: Cannot create order: %s
tr: Sipariş oluşturulamıyor: %s

en: Payment method ID and title are required
tr: Ödeme yöntemi kimliği ve başlık gerekli

en: Provided order currency is invalid
tr: Belirtilen sipariş para birimi geçersiz

en: Order ID is invalid
tr: Sipariş kimliği geçersiz

en: Order item ID is required
tr: Sipariş öğesi kimliği gerekli

en: Order item ID provided is not associated with order
tr: Belirtilen sipariş öğesi kimliği siparişle bağlantılı değil

en: Product ID or SKU is required
tr: Ürün kimliği veya stok kodu gerekli

en: Product ID provided does not match this line item
tr: Belirtilen ürün kimliği bu ilgili kalemle uyuşmuyor

en: The product variation is invalid
tr: Ürün varyasyonu geçersiz

en: Product is invalid
tr: Ürün geçersiz

en: Product quantity must be a positive float
tr: Ürün miktarı  pozitif bir değer olmalıdır

en: Product quantity is required
tr: Ürün miktarı gerekli

en: Cannot create line item, try again
tr: İlgili kalem oluşturulamıyor, lütfen tekrar deneyin

en: Cannot update line item, try again
tr: Satır öğesi güncellenemiyor, lütfen tekrar deneyin

en: Shipping total must be a positive amount
tr: Kargo toplamı pozitif bir tutar olmalıdır

en: Shipping method ID is required
tr: Kargo yöntemi gerekli

en: Cannot create shipping method, try again
tr: Kargo yöntemi oluşturulamıyor, lütfen tekrar deneyin

en: Cannot update shipping method, try again
tr: Kargo yöntemi güncellenemiyor, lütfen tekrar deneyin

en: Fee title is required
tr: Ücret başlığı gerekli

en: Fee tax class is required when fee is taxable
tr: Ücret vergiye tabi olduğu zaman ücret vergisi sınıfı gereklidir

en: Cannot create fee, try again
tr: Ücret oluşturulamıyor, lütfen tekrar deneyin

en: Cannot update fee, try again
tr: Ücret güncellenemiyor, lütfen tekrar deneyin

en: Coupon discount total must be a positive amount
tr: Kupon indirim toplamı pozitif bir tutar olmalıdır

en: Coupon code is required
tr: Kupon kodu gerekli

en: Cannot create coupon, try again
tr: Kupon oluşturulamıyor, lütfen tekrar deneyin

en: Cannot update coupon, try again
tr: Kupon güncellenemiyor, lütfen tekrar deneyin

en: Invalid order note ID
tr: Geçersiz sipariş notu kimliği

en: An order note with the provided ID could not be found
tr: Belirtilen kimlikle herhangi bir sipariş notu bulunamadı

en: You do not have permission to create order notes
tr: Sipariş notları oluşturmak için izniniz yok

en: Order note is required
tr: Sipariş notu gerekli

en: Cannot create order note, please try again
tr: Sipariş notu oluşturulamıyor, lütfen tekrar deneyin

en: The order note ID provided is not associated with the order
tr: Belirtilen sipariş notu kimliği siparişle uyuşmuyor

en: This order note cannot be deleted
tr: Sipariş notu silinemedi

en: Permanently deleted order note
tr: Sipariş notu kalıcı olarak silindi

en: Invalid order refund ID
tr: Geçersiz sipariş iadesi kimliği

en: An order refund with the provided ID could not be found
tr: Belirtilen kimlikle herhangi bir sipariş iadesi bulunamadı

en: You do not have permission to create order refunds
tr: Sipariş iadeleri oluşturmak için izniniz yok

en: Refund amount is required
tr: İade tutarı gerekli

en: Refund amount must be positive
tr: İade tutarı pozitif bir değer olmalıdır

en: Cannot create order refund, please try again
tr: Sipariş iadesi oluşturulamıyor, lütfen tekrar deneyin

en: An error occurred while attempting to create the refund using the payment gateway API
tr: Ödeme ağ geçidi API kullanılarak sipariş iadesi oluşturulmaya çalışılırken bir hata oluştu

en: The order refund ID provided is not associated with the order
tr: Belirtilen sipariş iadesi kimliği siparişle uyuşmuyor

en: You do not have permission to read the products count
tr: Ürün sayımlarını okuma izniniz yok

en: You do not have permission to create products
tr: Ürünler oluşturmak için izniniz yok

en: Invalid product type - the product type must be any of these: %s
tr: Geçersiz ürün tipi - ürün tipi şunlardan herhangi biri olmalıdır: %s

en: You do not have permission to read product categories
tr: Ürün kategorilerini okumak için izniniz yok

en: Invalid product category ID
tr: Geçersiz ürün kategorisi kimliği

en: A product category with the provided ID could not be found
tr: Belirtilen kimlikle herhangi bir ürün kategorisi bulunamadı

en: The SKU already exists on another product
tr: Bu stok kodu zaten başka bir üründe bulunuyor

en: Placeholder
tr: Yer Tutucu

en: Invalid URL %s
tr: Geçersiz Bağlantı %s

en: Error getting remote image %s
tr: Uzaktan resim alma hatası %s

en: Zero size file downloaded
tr: İndirilen dosya boyutu: sıfır

en: You do not have permission to read product attributes
tr: Ürün seçeneklerini okumak için izniniz yok

en: Invalid product attribute ID
tr: Geçersiz ürün seçenek kimliği

en: A product attribute with the provided ID could not be found
tr: Verilen kimlikle herhangi bir ürün bulunamadı

en: Invalid product attribute type - the product attribute type must be any of these: %s
tr: Geçersiz ürün seçenek türü - ürün seçenek türü şunlardan herhangi biri olmalıdır: %s

en: Invalid product attribute order_by type - the product attribute order_by type must be any of these: %s
tr: Geçersiz ürün seçeneği sıralama öğesi türü - ürün seçeneği sıralama öğesi türü şunlardan herhangi biri olmalıdır: %s

en: You do not have permission to create product attributes
tr: Ürün seçeneği oluşturmak için izniniz yok

en: You do not have permission to edit product attributes
tr: Ürün seçeneğini düzenlemek için izniniz yok

en: Could not edit the attribute
tr: Seçenek düzenlemedi

en: You do not have permission to delete product attributes
tr: Ürün seçeneğini silmek için izniniz yok

en: Could not delete the attribute
tr: Seçenek silinemedi

en: Deleted %s
tr: %s silindi

en: You do not have permission to read this report
tr: Bu raporu okuma izniniz yok

en: Invalid %s ID
tr: Geçersiz %s Kimliği

en: No %s found with the ID equal to %s
tr: Hiçbir %s bulunamadı: %s

en: Invalid %s
tr: Geçersiz %s

en: You do not have permission to read this %s
tr: %s için okuma izniniz yok

en: You do not have permission to edit this %s
tr: %s için düzenleme izniniz yok

en: You do not have permission to delete this %s
tr: %s için silme izniniz yok

en: Permanently deleted customer
tr: Kalıcı olarak silinmiş müşteri

en: The customer cannot be deleted
tr: Müşteri silinemez

en: This %s cannot be deleted
tr: %s silinemez

en: Permanently deleted %s
tr: %s kalıcı olarak silindi

en: Invalid authentication method
tr: Geçersiz kimlik doğrulama yöntemi

en: Unsupported request method
tr: Desteklenmeyen istek yöntemi

en: The handler for the route is invalid
tr: Güzergah işleyicisi geçersiz

en: No route was found matching the URL and request method
tr: İstek yöntemi ve bağlantıyla eşleşen güzergah bulunumadı

en: You do not have permission to read the webhooks count
tr: Web Kancası sayımını okumak için izniniz yok

en: You do not have permission to create webhooks
tr: Web Kancaları oluşturmak için izniniz yok

en: Webhook topic is required and must be valid
tr: Web Kancası başlığı gereklidir ayrıca geçerli de olmalıdır

en: Webhook delivery URL must be a valid URL starting with http:// or https://
tr: Web Kancası teslimat bağlantısı http:// veya https:// ile başlayan geçerli bir bağlantı olmalıdır

en: Cannot create webhook: %s
tr: Web Kancası oluşturulamadı: %s

en: Webhook topic must be valid
tr: Web Kancası başlığı geçerli olmalıdır

en: Enable the use of coupons
tr: Kupon kullanımını etkinleştir

en: Coupons can be applied from the cart and checkout pages.
tr: Kuponlar sepet ve ödeme sayfalarında uygulanabilir.

en: Calculate coupon discounts sequentially
tr: Kupon indirimlerini sırayla hesapla

en: When applying multiple coupons, apply the first coupon to the full price and the second coupon to the discounted price and so on.
tr: Birden çok kupon uygulanırken ilk kupon tam fiyat üzerine, ikinci kupon ise indirimli fiyat üzerine uygulanır ve böyle devam eder.

en: Enable guest checkout
tr: Misafir siparişini etkinleştir

en: Allows customers to checkout without creating an account.
tr: Müşterilerin bir hesap oluşturmadan sipariş vermelerine izin verir.

en: Force secure checkout
tr: Güvenli ödemeye zorla

en: Force SSL (HTTPS) on the checkout pages (a SSL Certificate is required).
tr: Ödeme sayfalarında SSL'ye (HTTPS) zorla (SSL Sertifikası gerektirir).

en: Force HTTP when leaving the checkout
tr: Ödeme işleminden ayrılırken HTTP'ye zorla

en: Checkout Pages
tr: Ödeme Sayfaları

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to checkout.
tr: Bu sayfaların ayarlanmış olması gerekmektedir. Böylece WooCommerce, ödeme için kullanıcıları nereye göndereceğini bilir.

en: Cart Page
tr: Alışveriş Sepeti Sayfası

en: Checkout Page
tr: Sipariş Sayfası

en: Terms and Conditions
tr: Şartlar ve Koşullar

en: If you define a "Terms" page the customer will be asked if they accept them when checking out.
tr: "Koşullar" sayfası tanımlarsanız müşterilerinizin bunu kabul etmesi gerekir.

en: Checkout Endpoints
tr: Ödeme Uç Noktaları

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions during the checkout process. They should be unique.
tr: Uç noktalar, ödeme işlemi esnasında belirli eylemleri gerçekleştirmek üzere sayfa bağlantılarınızın sonuna eklenmiştir. Benzersiz olmaları gerekir.

en: Pay
tr: Ödeme

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Pay page
tr: Ödeme için Uç Nokta &rarr; Ödeme Sayfası

en: Order Received
tr: Sipariş Ulaştı

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Order Received page
tr: Ödeme için Uç Nokta &rarr; Sipariş Ulaştı sayfası

en: Add Payment Method
tr: Ödeme Yöntemi Ekle

en: Endpoint for the Checkout &rarr; Add Payment Method page
tr: Ödeme için Uç Nokta &rarr;Ödeme Yöntemi Ekle Sayfası

en: Payment Gateways
tr: Ödeme Yöntemleri

en: Installed gateways are listed below. Drag and drop gateways to control their display order on the frontend.
tr: Yüklü yöntemler aşağıda listelenmiştir. Ön sayfadaki görünümlerini kontrol etmek için yöntemleri sürükleyin ve bırakın.

en: Gateway Display Order
tr: Ödeme Yöntemi Görünüm Düzeni

en: Gateway
tr: Ödeme Yöntemi

en: Gateway ID
tr: Ödeme Yöntemi Kimliği

en: Emails
tr: E-Postalar

en: Email Options
tr: E-Posta Seçenekleri

en: Email Sender Options
tr: E-Posta Gönderici Seçenekleri

en: The following options affect the sender (email address and name) used in WooCommerce emails.
tr: Aşağıdaki seçenekler WooCommerce e-postalarındaki göndericiyi (e-posta adresi ve isim) etkiler.

en: "From" Name
tr: "Kimden" İsim

en: "From" Email Address
tr: "Kimden" E-Posta Adresi

en: Email Template
tr: E-Posta Teması

en: This section lets you customise the WooCommerce emails. <a href="%s" target="_blank">Click here to preview your email template</a>. For more advanced control copy <code>woocommerce/templates/emails/</code> to <code>yourtheme/woocommerce/emails/</code>.
tr: Bu bölüm, WooCommerce e-postalarını kişiselleştirmeniz için olanak sağlar. <a href="%s" target="_blank">E-Posta temasını önizlemek için buraya tıklayabilir</a> veya daha gelişmiş kontrol için <code>woocommerce/templates/emails/</code> yolundaki şablonları kopyalayıp <code>temanız/woocommerce/emails/</code> yoluna yapıştırabilirsiniz.

en: Header Image
tr: Başlık Resmi

en: Enter a URL to an image you want to show in the email's header. Upload your image using the <a href="%s">media uploader</a>.
tr: E-Posta başlığında resim göstermek için bir bağlantı adresi girin veya <a href="%s">buraya tıklayarak</a> bir resim yükleyin.

en: Email Footer Text
tr: E-Posta Altbilgi Metni

en: The text to appear in the footer of WooCommerce emails.
tr: Metin, Woocommerce e-postalarının altbilgi kısmında görünür.

en: Powered by WooCommerce
tr: WooCommerce tarafından desteklenmektedir.

en: Base Colour
tr: Temel Renk

en: The base colour for WooCommerce email templates. Default <code>#557da1</code>.
tr: Woocommerce e-posta temaları için temel renk. Varsayılan <code>#557da1</code>

en: Background Colour
tr: Arkaplan Rengi

en: The background colour for WooCommerce email templates. Default <code>#f5f5f5</code>.
tr: Woocommerce e-posta temaları için arkaplan rengi. Varsayılan <code>#f5f5f5</code>.

en: Email Body Background Colour
tr: E-Posta Gövdesi Arkaplan Rengi

en: The main body background colour. Default <code>#fdfdfd</code>.
tr: Ana gövde arkaplan rengi. Varsayılan <code>#fdfdfd</code>.

en: Email Body Text Colour
tr: E-Posta Gövdesi Metin Rengi

en: The main body text colour. Default <code>#505050</code>.
tr: Ana gövde metin rengi. Varsayılan <code>#505050</code>.

en: Base Location
tr: Ana Konum

en: This is the base location for your business. Tax rates will be based on this country.
tr: İşyerinizin bulunduğu ülkeyi seçin. Vergi oranlarını bu ülkeye göre ayarlayın.

en: Selling Location(s)
tr: Satış Konum(ları)

en: This option lets you limit which countries you are willing to sell to.
tr: Bu seçenek, satış yapmak istediğiniz ülkeleri sınırlamanıza olanak verir.

en: Sell to all countries
tr: Tüm ülkere satış yap

en: Sell to specific countries only
tr: Sadece belirli ülkelere satış yap

en: Specific Countries
tr: Belirli Ülkeler

en: Default Customer Address
tr: Varsayılan Müşteri Adresi

en: This option determines the customers default address (before they input their details).
tr: Bu seçenek (onlar bilgilerini girmeden önce) müşterilerin varsayılan adresini belirler.

en: The %sMaxMind GeoLite Database%s will be periodically downloaded to your wp-content directory if using geolocation.
tr: Coğrafi konumu kullanırsanız %sMaxMind GeoLite Veritabanı%s periyodik olarak indirilip wp-content dizininde saklanır.

en: No address
tr: Adres yok

en: Shop base address
tr: Mağaza adresi

en: Geolocate
tr: Coğrafi konum

en: Geolocate (with page caching support)
tr: Coğrafi konum (sayfa önbellek desteğiyle birlikte)

en: Store Notice
tr: Mağaza Duyurusu

en: Enable site-wide store notice text
tr: Site genelinde mağaza duyuru metnini etkinleştir

en: Store Notice Text
tr: Mağaza Duyuru Metni

en: This is a demo store for testing purposes &mdash; no orders shall be fulfilled.
tr: Burası denemeler yapmak amacıyla oluşturulmuş bir Demo/Test sistemidir. &mdash; Sipariş işlemleri sonladırılamayacaktır, Lütfen herhangi bir ödeme işlemi yapmayın.

en: Currency Options
tr: Para Birimi Seçenekleri

en: The following options affect how prices are displayed on the frontend.
tr: Aşağıdaki seçeneklerden fiyatların nasıl görüntüleneceğini seçin.

en: Currency
tr: Para Birimi

en: This controls what currency prices are listed at in the catalog and which currency gateways will take payments in.
tr: Ödemeleri hangi para birimiyle alacağınızı belirtir.

en: This controls the position of the currency symbol.
tr: Para birimi simgesinin konumunu belirtin.

en: This sets the thousand separator of displayed prices.
tr: Görüntülenen fiyatlarda binlik ayırıcıyı ayarlar.

en: This sets the decimal separator of displayed prices.
tr: Görüntülenen fiyatlarda ondalık ayırıcıyı ayarlar.

en: Number of Decimals
tr: Ondalık Sayısı

en: This sets the number of decimal points shown in displayed prices.
tr: Görüntülenen fiyatlarda ondalık nokta sayısını belirler.

en: Integration
tr: Entegrasyon

en: Display
tr: Görünüm

en: Shop & Product Pages
tr: Mağaza & Ürün Sayfaları

en: Shop Page
tr: Mağaza Sayfası

en: The base page can also be used in your <a href="%s">product permalinks</a>.
tr: Taban sayfası ayrıca <a href="%s">ürün kalıcı bağlantılarında da</a> kullanılabilir.

en: This sets the base page of your shop - this is where your product archive will be.
tr: Mağazanızın varsayılan sayfası - burada ürünleriniz listelenecektir.

en: Shop Page Display
tr: Alışveriş Sayfası Görünümü

en: This controls what is shown on the product archive.
tr: Ürün arşivi görünümünün nasıl olacağını seçin.

en: Show products
tr: Ürünleri göster

en: Show categories &amp; subcategories
tr: Kategorileri &amp; alt kategorileri göster

en: Show both
tr: İkisinide göster

en: Default Category Display
tr: Varsayılan Kategori Görünümü

en: This controls what is shown on category archives.
tr: Kategori arşivi görünümünün nasıl olacağını seçin.

en: Show subcategories
tr: Alt kategorileri göster

en: Default Product Sorting
tr: Varsayılan Ürün Sıralama

en: This controls the default sort order of the catalog.
tr: Bu kataloğun varsayılan sıralama düzenini belirler.

en: Default sorting (custom ordering + name)
tr: Varsayılan sıralama (özel sipariş + adı)

en: Popularity (sales)
tr: Popüler (satış)

en: Average Rating
tr: Ortalama Oy

en: Sort by most recent
tr: Tarihe Göre Sırala

en: Sort by price (asc)
tr: Fiyata göre sırala (artan)

en: Sort by price (desc)
tr: Fiyata göre sırala (azalan)

en: Add to cart behaviour
tr: Sepete Ekle Davranışı

en: Redirect to the cart page after successful addition
tr: Sepete ekledikten sonra yönlendir

en: Enable AJAX add to cart buttons on archives
tr: Sepete ekleme butonunda AJAX etkin olsun

en: These settings affect the display and dimensions of images in your catalog - the display on the front-end will still be affected by CSS styles. After changing these settings you may need to <a href="%s">regenerate your thumbnails</a>.
tr: Bu ayarlar kataloğunuzda bulunan resimlerin görünüm ve boyutlarını etkiler. (Ön uç görünümü hala CSS stilleri tarafından belirlenecektir.) Bu ayarları değiştirdikten sonra <a href="%s">küçük resimlerinizi yeniden oluşturmaya</a> ihtiyaç duyabilirsiniz.

en: Catalog Images
tr: Katalog Resimleri

en: This size is usually used in product listings
tr: Bu boyut genellikle ürün listelerinde kullanılır

en: Single Product Image
tr: Ana Ürün Resmi

en: This is the size used by the main image on the product page.
tr: Bu ürün sayfasında kullanılan ana resim boyutudur.

en: Product Thumbnails
tr: Küçük Ürün Resmi

en: This size is usually used for the gallery of images on the product page.
tr: Bu boyut ürün sayfasında görüntülenen resim galerisi için kullanılır.

en: Product Image Gallery
tr: Ürün Resim Galerisi

en: Enable Lightbox for product images
tr: Ürün resimleri için Lightbox'ı etkinleştir

en: Include WooCommerce's lightbox. Product gallery images will open in a lightbox.
tr: WooCommerce lightbox içerir. Ürün galeri resimleri bir lightbox içinde açılacaktır.

en: Manage Stock
tr: Stok Yönetimi

en: Enable stock management
tr: Etkinleştir

en: Hold Stock (minutes)
tr: Stok Tutma (dakika)

en: Hold stock (for unpaid orders) for x minutes. When this limit is reached, the pending order will be cancelled. Leave blank to disable.
tr: Ödenmemiş siparişlerin stoklarını x dakika bekletin. Bu sınıra ulaşıldığında, bekleyen sipariş iptal edilecektir. Devre dışı bırakmak için boş bırakın.

en: Notifications
tr: Uyarılar

en: Enable low stock notifications
tr: Düşük stok bildirimlerini etkinleştir

en: Enable out of stock notifications
tr: Stokta yok bildirimlerini etkinleştir

en: Notification Recipient
tr: Bildirilecek Alıcı

en: Low Stock Threshold
tr: Düşük Stok Sınırı

en: Out Of Stock Threshold
tr: Stok Tükenme Sınırı

en: Out Of Stock Visibility
tr: Stok Dışı Görünülürlüğü

en: Hide out of stock items from the catalog
tr: Stokları biten ürünleri gizle

en: Stock Display Format
tr: Stok Görüntüleme Biçimi

en: This controls how stock is displayed on the frontend.
tr: Stokların hangi formatta görüntüleneceğini belirler.

en: Always show stock e.g. "12 in stock"
tr: Stokları her zaman göster. Örn: "12 adet kaldı"

en: Only show stock when low e.g. "Only 2 left in stock" vs. "In Stock"
tr: Yalnızca düşük stok kaldığı zaman göster. Örn: "Sadece 2 adet kaldı" veya "Stokta"

en: Never show stock amount
tr: Stok miktarlarını hiçbir zaman gösterme

en: File Download Method
tr: Dosya İndirme Yöntemi

en: Forcing downloads will keep URLs hidden, but some servers may serve large files unreliably. If supported, <code>X-Accel-Redirect</code>/ <code>X-Sendfile</code> can be used to serve downloads instead (server requires <code>mod_xsendfile</code>).
tr: Bağlantı adreslerini gizli tutarak indirmelere zorlar, ancak bazı sunucular büyük boyutlu dosyaları güvenilmez biçimde servis edebilirler. Sunucunun desteklemesi halinde <code>X-Hızlandırma-Yönlendirme</code>/ <code>X-Dosya Gönderme</code> indirmeleri servis etmek için kullanılabilir (sunucuda <code>mod_xsendfile</code> modülünün bulunmasını gerektirir).

en: Force Downloads
tr: İndirme Zorlaması

en: X-Accel-Redirect/X-Sendfile
tr: X-Hızlandırma-Yönlendirme / X-Dosya Gönderme

en: Redirect only
tr: Sadece Yönlendirme

en: Access Restriction
tr: Erişim Kısıtlaması

en: Downloads require login
tr: İndirmeler için giriş yapılmalı

en: This setting does not apply to guest purchases.
tr: Bu özellik misafir alışverişleri için geçerli değildir.

en: Grant access to downloadable products after payment
tr: Ödeme yapıldıktan sonra indirilebilir ürünlere erişim izni ver

en: Enable this option to grant access to downloads when orders are "processing", rather than "completed".
tr: Siparişler "Tamamlandı" yerine "İşleniyor" olduğunda dahi indirmelere izin vermek için bu seçeneği etkinleştirin.

en: Measurements
tr: Ölçüler

en: Weight Unit
tr: Ağırlık Birimi

en: This controls what unit you will define weights in.
tr: Burada ağırlık birimini seçebilirsiniz.

en: Dimensions Unit
tr: Uzunluk Birimi

en: This controls what unit you will define lengths in.
tr: Burada uzunluk birimini seçebilirsiniz.

en: Product Ratings
tr: Ürün Oylamaları

en: Enable ratings on reviews
tr: Yorumlar için oylamayı etkinleştir

en: Ratings are required to leave a review
tr: Yorum yapabilmek için oy verme gerekli olsun

en: Show "verified owner" label for customer reviews
tr: Müşteri yorumları için "doğrulanmış kullanıcı" etiketini göster

en: Only allow reviews from "verified owners"
tr: Sadece "doğrulanmış kullanıcıların" yorumlarına izin ver

en: Shipping Options
tr: Kargo Seçenekleri

en: Shipping Calculations
tr: Kargo Hesaplamaları

en: Enable shipping
tr: Kargoyu etkinleştir

en: Enable the shipping calculator on the cart page
tr: Sepet sayfasında kargo hesaplamayı etkinleştir

en: Hide shipping costs until an address is entered
tr: Bir adres girilene kadar kargo ücretini gizle

en: Shipping Display Mode
tr: Kargo Görünüm Modu

en: This controls how multiple shipping methods are displayed on the frontend.
tr: Birden fazla nakliye yönteminin nasıl görüntüleneceğini belirler.

en: Display shipping methods with "radio" buttons
tr: Kargo yöntemlerini "radyo"düğmeleriyle görüntüle

en: Display shipping methods in a dropdown
tr: Kargo yöntemlerini açılır liste içinde görüntüle

en: Shipping Destination
tr: Kargo Hedefi

en: This controls which shipping address is used by default.
tr: Varsayılan olarak kullanılan kargo adresini kontrol eder.

en: Default to shipping address
tr: Varsayılan kargo adresi

en: Default to billing address
tr: Varsayılan fatura adresi

en: Only ship to the customer's billing address
tr: Müşterilerin sadece fatura adreslerine kargola

en: Restrict shipping to Location(s)
tr: Konum(lar) için Kargoyu Kısıtla

en: Choose which countries you want to ship to, or choose to ship to all <a href="%s">locations you sell to</a>.
tr: Hangi ülkelere kargo göndermek istediğinizi seçin veya <a href="%s">satış yaptığınız tüm konumlara </a>kargo göndermeyi seçin.

en: Ship to all countries you sell to
tr: Satış yaptığınız tüm ülkelere kargo

en: Ship to all countries
tr: Tüm ülkelere kargo

en: Ship to specific countries only
tr: Sadece belirli ülkelere kargo

en: Shipping Methods
tr: Kargo Yöntemleri

en: ID
tr: Kimlik

en: Selection Priority
tr: Seçim Önceliği

en: Available methods will be chosen by default in this order. If multiple methods have the same priority, they will be sorted by cost.
tr: Mevcut yöntemler varsayılan olarak bu sırayla seçilir. Birden çok yöntem aynı önceliğe sahipse bunlar maliyete göre sıralanır.

en: Drag and drop the above shipping methods to control their display order.
tr: Sipariş görünümlerini kontrol etmek için yukarıdaki kargo yöntemlerini sürükleyin ve bırakın.

en: Tax Options
tr: Vergilendirme Ayarları

en: Standard Rates
tr: Standart Oranlar

en: %s Rates
tr: %s

en: Key Details
tr: Anahtar Bilgileri

en: Friendly name for identifying this key.
tr: Bu anahtarı tanımlamak için kullanılan isimdir.

en: Owner of these keys.
tr: Bu anahtarların sahibidir.

en: Select the access type of these keys.
tr: Bu anahtarların erişim türünü seçin.

en: Generate API Key
tr: API Anahtarı Oluştur

en: Revoke Key
tr: Anahtarı İptal Et

en: Consumer Key
tr: Tüketici Anahtarı

en: Copied!
tr: Kopyalandı!

en: Copy
tr: Kopyala

en: Consumer Secret
tr: Gizli Tüketici Anahtarı

en: QRCode
tr: QR Kodu

en: Tax Rates for the "%s" Class
tr: "%s" türü için vergi oranları

en: Define tax rates for countries and states below. <a href="%s">See here</a> for available alpha-2 country codes.
tr: Aşağıdaki ülkeler için vergi oranları tanımlayın. Kullanılabilir alfa-2 ülke kodları için <a href="%s">buraya tıklayın</a>.

en: Country&nbsp;Code
tr: Ülke&nbsp;Kodu

en: A 2 digit country code, e.g. US. Leave blank to apply to all.
tr: 2 Haneli ülke kodu girin, örn. TR. Hepsine uygulamak için boş bırakın.

en: State&nbsp;Code
tr: Şehir&nbsp;Kodu

en: A 2 digit state code, e.g. AL. Leave blank to apply to all.
tr: 2 Haneli şehir kodunu girin, örn. AZ. Hepsine uygulamak için boş bırakın.

en: ZIP/Postcode
tr: Posta Kodu

en: Postcode for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all areas. Wildcards (*) can be used. Ranges for numeric postcodes (e.g. 12345-12350) will be expanded into individual postcodes.
tr: Bu kural için birden çok posta kodu belirleyebilirsiniz. Bu değerleri noktalı virgülle (;) ayırabilirsiniz. bunun yerine boşta bırakabilirsiniz. Özel semboller (*) kullanılabilir. Aralıkları ayrı posta kodları (örn. 12.345-12.350) içinde genişletilebilirsiniz.

en: Cities for this rule. Semi-colon (;) separate multiple values. Leave blank to apply to all cities.
tr: Bu kural için birden çok şehir belirleyebilirsiniz. Bu değerleri noktalı virgülle (;) ayırabilirsiniz. Tüm şehirleri boş ta bırakabilirsiniz.

en: Rate&nbsp;%
tr: Oran&nbsp;%

en: Enter a tax rate (percentage) to 4 decimal places.
tr: Ondalık (örn. 18) bir vergi oranı girin.

en: Tax&nbsp;Name
tr: Vergi&nbsp;Adı

en: Enter a name for this tax rate.
tr: Bu vergi oranı için bir isim verin.

en: Priority
tr: Öncelik

en: Choose a priority for this tax rate. Only 1 matching rate per priority will be used. To define multiple tax rates for a single area you need to specify a different priority per rate.
tr: Öncelik başına sadece 1 eşleştirme oranı kullanılacaktır. Tek bir alan için birden fazla vergi oranı tanımlamak için puan başına farklı öncelik belirtmeniz gerekir.

en: Compound
tr: Bileşik

en: Choose whether or not this is a compound rate. Compound tax rates are applied on top of other tax rates.
tr: Bu bir bileşik faiz olup olmadığını seçin. Bileşik vergi oranları diğer vergi oranları üzerine uygulanır.

en: Choose whether or not this tax rate also gets applied to shipping.
tr: Bu vergi türünün kargo için uygulanıp uygulanmayacağını seçin.

en: Tax rate ID
tr: Vergi oran kimliği

en: Insert row
tr: Satır Ekle

en: Remove selected row(s)
tr: Seçili Satırları Sil

en: Import CSV
tr: CSV İçe Aktar

en: No row(s) selected
tr: Hiç bir satır(lar) seçilmedi

en: Country Code
tr: Ülke Kodu

en: State Code
tr: Şehir Kodu

en: Tax Name
tr: Vergi Adı

en: Method
tr: Yöntem

en: Duration
tr: Süre

en: Headers
tr: Başlıklar

en: Content
tr: İçerik

en: URL
tr: Bağlantı

en: Request
tr: İstek

en: Response
tr: Cevap

en: Webhook Data
tr: Web Kancası Verisi

en: Friendly name for identifying this webhook, defaults to Webhook created on %s.
tr: Bu web kancasını tanımlamak için kullanılan isimdir. %s tarihinde oluşturulan web kancasına varsayılan olarak atanmıştır.

en: The options are &quot;Active&quot; (delivers payload), &quot;Paused&quot; (does not deliver), or &quot;Disabled&quot; (does not deliver due delivery failures).
tr: Seçenekler: &quot;Etkin&quot; (yükünü teslim eder), &quot;Duraklatıldı&quot; (yükünü teslim etmez), veya &quot;Devre Dışı&quot; (teslim hataları nedeniyle yükünü teslim etmez)

en: Select when the webhook will fire.
tr: Web Kancası çalışmaya başlayacağı zaman seçin.

en: Coupon Created
tr: Kupon Oluşturuldu

en: Coupon Updated
tr: Kupon Güncellendi

en: Coupon Deleted
tr: Kupon Silindi

en: Customer Created
tr: Müşteri Oluşturuldu

en: Customer Updated
tr: Müşteri Güncellendi

en: Customer Deleted
tr: Müşteri Silindi

en: Order Created
tr: Sipariş Oluşturuldu

en: Order Updated
tr: Sipariş Güncellendi

en: Order Deleted
tr: Sipariş Silindi

en: Product Created
tr: Ürün Oluşturuldu

en: Product Updated
tr: Ürün Güncellendi

en: Product Deleted
tr: Ürün Silindi

en: Action
tr: Eylem

en: Custom
tr: Özel

en: Action Event
tr: Eylem Etkinliği

en: Enter the Action that will trigger this webhook.
tr: Bu web kancasını tetikleyecek bir Eylem girin.

en: Custom Topic
tr: Özel Başlık

en: Enter the Custom Topic that will trigger this webhook.
tr: Bu web kancasını tetikleyecek bir Özel Başlık girin.

en: URL where the webhook payload is delivered.
tr: Web Kancası yükünün teslim edileceği bağlantıdır.

en: Secret
tr: Gizli Anahtar

en: The Secret Key is used to generate a hash of the delivered webhook and provided in the request headers. This will default to the current API user's consumer secret if not provided.
tr: Teslim edilen web kancalarına bir imza oluşturmak için kullanılan ve istek başlıkları içinde sağlanan gizli bir anahtardır. API kullanıcısının mevcut Consumer Anahtarı bunu sağlamıyorsa bu anahtar varsayılan olacaktır.

en: Webhook Actions
tr: Web Kancası Eylemleri

en: Created at
tr: Oluşturulma:

en: Updated at
tr: Güncelleme:

en: Save Webhook
tr: Web Kancasını Kaydet

en: Webhook Logs
tr: Web Kancası Günlükleri

en: Enable Taxes
tr: Vergileri Etkinleştir

en: Enable taxes and tax calculations
tr: Vergilendirmeyi ve vergi hesaplamalarını etkinleştir

en: Prices Entered With Tax
tr: Vergili Fiyat Girişi

en: This option is important as it will affect how you input prices. Changing it will not update existing products.
tr: Bu seçenek ürün fiyatlarını etkileyecektir. Bunu değiştirdiğinizde mevcut ürünlerinizde güncelleme yapılmayacaktır.

en: Yes, I will enter prices inclusive of tax
tr: Evet, vergi dahil fiyat gireceğim

en: No, I will enter prices exclusive of tax
tr: Hayır, vergi hariç fiyat gireceğim

en: Calculate Tax Based On:
tr: Vergi Hesaplama Dayanağı:

en: This option determines which address is used to calculate tax.
tr: Bu seçenek, vergi hesaplaması için hangi adresin kullanıldığını belirler.

en: Customer shipping address
tr: Müşteri kargo adresi

en: Customer billing address
tr: Müşteri fatura adresi

en: Shipping Tax Class:
tr: Nakliye Vergisi Türü:

en: Optionally control which tax class shipping gets, or leave it so shipping tax is based on the cart items themselves.
tr: İsteğe bağlı olarak hangi vergi sınıfının nakliye vergisi olduğunu kontrol edin veya boş bırakın, böylece nakliye vergisi sepetteki öğelere dayanacaktır.

en: Shipping tax class based on cart items
tr: Sepetteki ürünlerin vergi türüne göre

en: Rounding
tr: Yuvarlama

en: Round tax at subtotal level, instead of rounding per line
tr: Her satırda yuvarlama yerine ara toplam düzeyinde vergiyi yuvarla

en: Additional Tax Classes
tr: Ek Vergi Türleri

en: List additional tax classes below (1 per line). This is in addition to the default "Standard Rate".
tr: Varsayılan "Standart Oran'a" ilave olarak ek vergi sınıflarını aşağıya listeleyin (satır başına 1).

en: Reduced Rate%sZero Rate
tr: İndirimli Oran %s Vergisiz

en: Display Prices in the Shop:
tr: Mağaza Fiyat Görünümü:

en: Including tax
tr: Vergi dahil

en: Excluding tax
tr: Vergi hariç

en: Display Prices During Cart and Checkout:
tr: Sepet ve Ödeme Sayfası Fiyat Görünümü:

en: Price Display Suffix:
tr: Fiyat Sonek Görünümü:

en: Define text to show after your product prices. This could be, for example, "inc. Vat" to explain your pricing. You can also have prices substituted here using one of the following: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.
tr: Ürün fiyatlarınızdan sonra göstermek için bir metin tanımlayın. Örneğin fiyatlandırmanızı açıklamak üzere bu metin "KDV" olabilir. Ayrıca takip eden yöntemlerden birini kullanarak ikameli fiyatlara sahip olabilirsiniz: {price_including_tax}, {price_excluding_tax}.

en: Display Tax Totals:
tr: Vergi Toplamları Görünümü:

en: As a single total
tr: Tek bir toplam olarak

en: Itemized
tr: Ayrıntılı

en: Browse all extensions
tr: Tüm eklentilere göz at

en: Need a theme? Try Storefront
tr: Temaya mı ihtiyacınız var? Storefront'u deneyin

en: Popular
tr: Popüler

en: Gateways
tr: Ödeme Yöntemleri

en: Import/export
tr: İçe / Dışa Aktarım

en: Marketing
tr: Pazarlama

en: Accounting
tr: Muhasebe

en: Free
tr: Ücretsiz

en: Third-party
tr: Üçüncü Parti

en: Our catalog of WooCommerce Extensions can be found on WooThemes.com here: <a href="%s">WooCommerce Extensions Catalog</a>
tr: Takip eden bağlantıya tıklayarak WooThemes.com sitesindeki WooCommerce Eklenti kataloğumuza ulaşabilirsiniz: <a href="%s">WooCommerce Eklenti Kataloğu</a>

en: Looking for a WooCommerce theme?
tr: WooCommerce teması mı arıyorsunuz?

en: We recommend Storefront, the %sofficial%s WooCommerce theme.
tr: %sResmi%s WooCommerce teması olan Storefront temasını öneriyoruz.

en: Storefront is an intuitive &amp; flexible, %sfree%s WordPress theme offering deep integration with WooCommerce and many of the most popular customer-facing extensions.
tr: Storefront, WooCommerce ile derin bir entegrasyonun yanı sıra en popüler müşteri iletişim eklentilerinin bir çoğunu size sunan sezgisel &amp; esnek ve %sücretsiz%s bir WordPress temasıdır.

en: Read all about it
tr: Tümünü Oku

en: Download &amp; install
tr: İndir &amp; yükle

en: Log file: %s (%s)
tr: Günlük dosyası: %s (%s)

en: There are currently no logs to view.
tr: Görüntülenecek herhangi bir günlük bulunmuyor.

en: Please copy and paste this information in your ticket when contacting support:
tr: Destek talebinde bulunduğunuzda lütfen bu bilgileri kopyalayıp biletinize yapıştırın:

en: Get System Report
tr: Sistem Raporu Al

[ctx: Settings group label]
en: Checkout
tr: Ödeme

en: If managing stock, this controls whether or not backorders are allowed. If enabled, stock quantity can go below 0.
tr: Eğer stok yönetimi söz konusuysa bakiye siparişlerine izin verilip verilmediğini denetler. Etkinleştirildiği taktirde stok miktarı sıfırın -0- altına düşebilir.

en: Stock status
tr: Stok Durumu

en: Controls whether or not the product is listed as "in stock" or "out of stock" on the frontend.
tr: Ürün listede olsa da olmasa da önsayfadaki "stokta" veya "stokta yok" bildirimlerini kontrol eder.

en: Sold Individually
tr: Tekil Satış

en: Enable this to only allow one of this item to be bought in a single order
tr: Tek bir sipariş içinde bu öğenin yalnızca bir adet satışına izin vermek için etkinleştirin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Weight in decimal form
tr: Ondalık düzende ağırlık

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Length
tr: Uzunluk

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: LxWxH in decimal form
tr: Ondalık düzende LxWxH

en: No shipping class
tr: Kargo sınıfı yok

en: Shipping class
tr: Kargo Sınıfı

en: Shipping classes are used by certain shipping methods to group similar products.
tr: Kargo sınıfları, benzer ürün grupları için belirli kargo yöntemleri tarafından kullanılmaktadır.

en: Expand
tr: Genişlet

en: Close
tr: Kapat

en: Custom product attribute
tr: Özel ürün seçeneği

en: Save Attributes
tr: Seçenekleri Kaydet

en: Up-Sells
tr: Yukarı Satışlar

en: Up-sells are products which you recommend instead of the currently viewed product, for example, products that are more profitable or better quality or more expensive.
tr: Yukarı satış ürünleri, halihazırda görüntülenen ürün yerine sizin önerdiğiniz ürünlerdir. Örneğin; daha karlı, daha kaliteli ve daha pahalı ürünlerdir.

en: Cross-Sells
tr: Çapraz Satışlar

en: Cross-sells are products which you promote in the cart, based on the current product.
tr: Çapraz satış ürünleri, mevcut ürüne dayalı olarak sepet içinde sizin teşvik ettiğiniz ürünlerdir.

en: Grouping
tr: Gruplandırma

en: Set this option to make this product part of a grouped product.
tr: Bu ürünü gruplandırılmış bir ürün parçası yapmak için bu seçeneği ayarlayın.

en: Purchase Note
tr: Satış Notu

en: Enter an optional note to send the customer after purchase.
tr: Satış sonrasında müşteriye göndermek için isteğe bağlı bir not girin.

en: Menu order
tr: Menü Sıralaması

en: Custom ordering position.
tr: Özel sıralama düzeni.

en: Enable reviews
tr: Yorumları etkinleştir

en: Before adding variations, add and save some attributes on the <strong>Attributes</strong> tab.
tr: Varyasyon eklemeden önce <strong>Seçenekler</strong>  sekmesinde birkaç seçenek ekleyin ve kaydedin.

en: Learn more
tr: Daha Fazla Bilgi

en: Default Form Values
tr: Varsayılan Biçim Değerleri

en: These are the attributes that will be pre-selected on the frontend.
tr: Bunlar, ön sayfada önceden seçili halde olacak seçeneklerdir.

en: No default
tr: Varsayılan yok

en: Add variation
tr: Varyasyon ekle

en: Create variations from all attributes
tr: Tüm seçeneklerden varyasyonlar oluştur

en: Delete all variations
tr: Tüm varyasyonları sil

en: Toggle &quot;Enabled&quot;
tr: &quot;Etkin&quot; olarak değiştir

en: Toggle &quot;Downloadable&quot;
tr: &quot;İndirilebilir&quot; olarak değiştir

en: Toggle &quot;Virtual&quot;
tr: &quot;Sanal&quot; olarak değiştir

en: Pricing
tr: Fiyatlandırma

en: Set regular prices
tr: Piyasa fiyatı ayarla

en: Increase regular prices (fixed amount or percentage)
tr: Piyasa fiyatlarını artır (sabit tutar veya yüzde)

en: Decrease regular prices (fixed amount or percentage)
tr: Piyasa fiyatlarını düşür (sabit tutar veya yüzde)

en: Set sale prices
tr: Satış fiyatı ayarla

en: Increase sale prices (fixed amount or percentage)
tr: Satış fiyatlarını artır (sabit tutar veya yüzde)

en: Decrease sale prices (fixed amount or percentage)
tr: Satış fiyatlarını düşür (sabit tutar veya yüzde)

en: Set scheduled sale dates
tr: Zamanlanmış satış tarihlerini ayarla

en: Toggle &quot;Manage stock&quot;
tr: &quot;Stok yönetimini&quot; etkinleştir

en: Downloadable products
tr: İndirilebilir Ürünler

en: Download limit
tr: İndirme sınırı ayarla

en: Download expiry
tr: İndirme vadesi ayarla

en: Go
tr: Git

en: %s item | %s items
tr[0]: %s öğe

en: Go to the first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to the previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Select Page
tr: Sayfa Seç

en: Current page
tr: Mevcut sayfa

en: Go to the next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Go to the last page
tr: Son sayfaya git

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Product SKU must be unique.
tr: Ürün stok kodu benzersiz olmalıdır.

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
tr: %s indirilebilir dosyası izin verilmeyen bir dosya türüne sahip olduğu için kullanılamaz. İzin verilen türler şunlardır: %s

en: The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
tr: %s indirilebilir dosyası sunucuda bulunmadığı için kullanılamaz.

en: Variation #%s of %s
tr: Varyasyon #%s of %s

en: #%s &ndash; Variation SKU must be unique.
tr: #%s &ndash; Varyasyon stok kodu  benzersiz olmalıdır.

en: #%s &ndash; The downloadable file %s cannot be used as it does not have an allowed file type. Allowed types include: %s
tr: #%s &ndash; İzin verilen dosya türlerinden birine sahip olmadığı için %s indirilebilir dosyası kullanılamaz. İzin verilen dosya türleri şunlardır: %s

en: #%s &ndash; The downloadable file %s cannot be used as it does not exist on the server.
tr: #%s &ndash; Sunucuda bulunmadığı için %s indirilebilir dosyası kullanılamaz.

en: Delete image
tr: Resmi sil

en: Add Images to Product Gallery
tr: Ürün Galerisine Resim Ekle

en: Add to gallery
tr: Galeriye ekle

en: Add product gallery images
tr: Ürün galerisine resim ekle

en: Revoke Access
tr: Erişimi Kaldır

en: Downloaded %s time | Downloaded %s times
tr[0]: %s defa indirildi

en: Downloads Remaining
tr: Kalan Yüklemeler

en: Access Expires
tr: Erişim Bitiş Tarihi

en: Fee Name
tr: Ödeme İsmi

en: Product ID:
tr: Ürün Kimliği:

en: Variation ID:
tr: Varyasyon Kimliği:

en: No longer exists
tr: Artık yok

en: Product SKU:
tr: Ürün Stok Kodu:

en: Add&nbsp;meta
tr: Meta&nbsp;ekle

en: After pre-tax discounts.
tr: Vergiden öncesi indirimlerinden sonra.

en: Before pre-tax discounts.
tr: Vergiden öncesi indirimlerinden önce.

en: Item
tr: Ürün

en: Cost
tr: Maliyet

en: Qty
tr: Miktar

en: Tax
tr: Vergi

en: Coupon(s) Used
tr: Kullanılan Kupon(lar)

en: Discount
tr: İndirim

en: This is the total discount. Discounts are defined per line item.
tr: Toplam indirimdir. İndirimler öğe başına tanımlanmıştır.

en: This is the shipping and handling total costs for the order.
tr: Sipariş için toplam kargo ve taşıma maliyetidir.

en: Order Total
tr: Sipariş Toplamı

en: Refunded
tr: İade Edilen

en: Delete selected line item(s)
tr: Seçili ilgili kalem(leri) sil

en: Stock Actions
tr: Stok İşlemleri

en: Reduce line item stock
tr: İlgili kalem stoğunu azalt

en: Increase line item stock
tr: İlgili kalem stoğunu artır

en: Add line item(s)
tr: İlgili Kalem(ler) Ekle

en: To edit this order change the status back to "Pending"
tr: Bu siparişi düzenlemek için sipariş durumunu yeniden "Beklemede" olarak değiştirin

en: This order has been paid for and is no longer editable
tr: Bu sipariş için ödeme yapılmış bu nedenle artık düzenlenemez

en: Add Tax
tr: Vergi Ekle

en: Refund
tr: İade

en: Calculate Taxes
tr: Vergileri Hesapla

en: Calculate Total
tr: Toplamı Hesapla

en: Add product(s)
tr: Ürün(ler) Ekle

en: Add fee
tr: Ücret Ekle

en: Add shipping cost
tr: Kargo Maliyeti Ekle

en: Save
tr: Kaydet

en: Restock refunded items
tr: İade öğelerini yeniden stokla

en: Amount already refunded
tr: Daha önce iade edilen tutar

en: Total available to refund
tr: İade için kullanılabilir toplam

en: Refund amount
tr: İade tutarı

en: Reason for refund (optional)
tr: İade gerekçesi (isteğe bağlı)

en: Payment Gateway
tr: Ödeme Yöntemi

en: The payment gateway used to place this order does not support automatic refunds.
tr: Bu sipariş için kullanılan ödeme yöntemi otomatik para iadelerini desteklememektedir.

en: You will need to manually issue a refund through your payment gateway after using this.
tr: Bunu kullandıktan sonra ödeme ağ geçidiniz üzerinden elle para iadesi yapmanız gerekecektir.

en: Add products
tr: Ürünler ekle

en: Add tax
tr: Vergi ekle

en: Rate name
tr: Oran adı

en: Tax class
tr: Vergi Türü

en: Rate code
tr: Oran kodu

en: Rate %
tr: Oran %

en: Or, enter tax rate ID:
tr: veya vergi oran kimliği gir:

en: Optional
tr: İsteğe bağlı

en: ID:
tr: Kimlik:

en: Shipping Name
tr: Kargo Adı

en: Shipping Method
tr: Kargo Yöntemi

en: Select terms
tr: Kural seç

en: Add new
tr: Yeni Ekle

en: "%s" separate terms
tr: "%s" ayrı kurallar

en: Enter some text, or some attributes by "%s" separating values.
tr: "%s" ayıran değerlere göre bir kaç metin veya seçenek girin.

en: File Name
tr: Dosya Adı

en: Choose file
tr: Bir dosya seç

en: Insert file URL
tr: Dosya URL Ekle

en: Drag and drop, or click to set menu order manually
tr: Sürükleyip bırakın veya menü sıralamasını elle ayarlamak için tıklayın

en: Any
tr: Herhangi bir

en: Remove this image
tr: Bu resmi kaldır

en: Upload an image
tr: Bir resim yükle

en: Enter a SKU for this variation or leave blank to use the parent product SKU.
tr: Bu seçenek için bir stok kodu girin veya ebeveyn ürün stok kodunu kullanmak için boş bırakın.

en: Enabled
tr: Etkin

en: Enable this option if access is given to a downloadable file upon purchase of a product
tr: Bir ürünü satın alma üzerine dosyaya erişim izni verilecekse bu seçeneği etkinleştirin

en: Enable this option if a product is not shipped or there is no shipping cost
tr: Eğer bir ürün kargolanmayacaksa veya kargo maliyeti yoksa bu seçeneği etkinleştirin

en: Enable this option to enable stock management at variation level
tr: Varyasyon seviyesinde stok yönetimi için bu seçeneği etkinleştirin

en: Regular Price:
tr: Piyasa Fiyatı:

en: Variation price (required)
tr: Varyasyon fiyatı (gerekli)

en: Sale Price:
tr: Satış Fiyatı

en: Cancel schedule
tr: Zamanlamayı iptal et

en: Sale start date:
tr: Satış Başlangıç Tarihi:

en: Sale end date:
tr: Satış Bitiş Tarihi:

en: Stock Qty:
tr: Stok Miktarı:

en: Enter a quantity to enable stock management at variation level, or leave blank to use the parent product's options.
tr: Varyasyon düzeyinde stok yönetimini etkinleştirmek için bir miktar girin veya ebeveyn ürün tercihlerini kullanmak için boş bırakın.

en: Enter a weight for this variation or leave blank to use the parent product weight.
tr: Bu varyasyon için bir ağırlık girin veya ebeveyn ürün ağırlığını kullanmak için boş bırakın.

en: Dimensions (L&times;W&times;H)
tr: Boyutlar (U&times;G&times;Y)

en: Shipping class:
tr: Kargo Sınıfı:

en: Same as parent
tr: Ebeveyn ile aynı

en: Tax class:
tr: Vergi Türü:

en: Variation Description:
tr: Varyasyon Açıklaması:

en: Download Limit:
tr: İndirme Limiti:

en: Download Expiry:
tr: İndirme Vadesi:

en: Sold %s worth in the last %d days
tr: Son %d gün içinde %s değerinde satış yapıldı

en: Sold 1 item in the last %d days | Sold %d items in the last %d days
tr[0]: Son %d gün içinde %s öğe satıldı

en: %s discounts in total
tr: Toplamda %s indirim alındı

en: %d coupons used in total
tr: Toplamda %d kupon kullanıldı

en: Year
tr: Yıl

en: Last Month
tr: Geçen Ay

en: This Month
tr: Bu Ay

en: Last 7 Days
tr: Son 7 Gün

en: Filter by coupon
tr: Kupona Göre Filtrele

en: Choose coupons&hellip;
tr: Bir kupon seç&hellip;

en: All coupons
tr: Tüm kuponlar

en: Show
tr: Göster

en: No used coupons found
tr: Kullanılan kupon bulunamadı

en: Most Popular
tr: En Çok Kullanılan

en: No coupons found in range
tr: Bu aralıklar içerisinde kupon bulunamadı

en: Most Discount
tr: En Yüksek İndirim

en: Export CSV
tr: CSV Dışa Aktar

en: Number of coupons used
tr: Kullanılan kupon sayısı

en: Discount amount
tr: İndirim tutarı

en: Customer
tr: Müşteri

en: No customers found.
tr: Müşteri bulunamadı.

en: %s previous order linked | %s previous orders linked
tr[0]: %s önceki sipariş bağlandı

en: Refreshed stats for %s
tr: %s için yenilenmiş istatistikler

en: Search customers
tr: Müşterileri ara

en: Refresh stats
tr: İstatistikleri yenile

en: View orders
tr: Siparişleri görüntüle

en: Link previous orders
tr: Önceki siparişleri bağla

en: Name (Last, First)
tr: Ad (Soyad, Ad)

en: Username
tr: Kullanıcı Adı

en: Location
tr: Konum

en: Money Spent
tr: Harcama

en: Last order
tr: Son Sipariş

en: %s signups in this period
tr: Bu zaman dilimi içinde %s kişi üye oldu

en: Customer Sales
tr: Müşteri Satışları

en: Guest Sales
tr: Misafir Satışları

en: Customer Orders
tr: Müşteri Siparişleri

en: Guest Orders
tr: Misafir Siparişleri

en: orders
tr: siparişler

en: customer orders
tr: müşteri siparişleri

en: guest orders
tr: misafir siparişleri

en: Signups
tr: Üye Olmalar

en: new users
tr: yeni kullanıcılar

en: No low in stock products found.
tr: Düşük stoklu ürün bulunamadı.

en: No out of stock products found.
tr: Stokta olmayan ürün bulunamadı.

en: %s sales in %s
tr: %s %s

en: Select categories&hellip;
tr: Kategorileri seç&hellip;

en: None
tr: Yok

en: All
tr: Tümü

en: &larr; Choose a category to view stats
tr: &larr; İstatistikleri görüntülemek için bir kategori seçin

en: %s average daily sales
tr: %s ortalama günlük satış

en: %s average monthly sales
tr: %s ortalama aylık satış

en: %s gross sales in this period
tr: %s brüt satış

en: This is the sum of the order totals after any refunds and including shipping and taxes.
tr: Nakliye ve vergiler dahil olmak üzere iadeler sonrasında oluşan sipariş toplamlarının tutarıdır.

en: %s net sales in this period
tr: %s net satış

en: This is the sum of the order totals after any refunds and excluding shipping and taxes.
tr: Nakliye ve vergiler dahil olmak üzere iadeler sonrasında oluşan sipariş toplamlarının tutarıdır.

en: %s orders placed
tr: %s sipariş verildi

en: %s items purchased
tr: %s öğe satın alındı

en: %s refunded %d order | %s refunded %d orders
tr[0]: %s iade edildi (%d sipariş)

en: %s charged for shipping
tr: %s kargo için ödeme yapıldı

en: %s worth of coupons used
tr: %s değerinde kupon kullanıldı

en: Number of items sold
tr: Satılan öğe sayısı

en: Number of orders
tr: Sipariş sayısı

en: Average sales amount
tr: Ortalama satış tutarı

en: Shipping amount
tr: Kargo tutarı

en: Gross Sales amount
tr: Brüt Satış Tutarı

en: Net Sales amount
tr: Net Satış Tutarı

en: %s sales for the selected items
tr: Seçilen öğeler için %s satış

en: %s purchases for the selected items
tr: Seçilen öğeler için %s satın alma

en: Showing reports for:
tr: Raporları göster:

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Product Search
tr: Ürün Arama

en: Top Sellers
tr: En Çok Satanlar

en: No products found in range
tr: Bu aralık içinde ürün bulunamadı

en: Top Freebies
tr: Başlıca Ücretsiz Ürünler

en: Top Earners
tr: En Çok Kazandıranlar

en: &larr; Choose a product to view stats
tr: &larr; İstatistikleri görüntülemek için bir ürün seçin

en: Sales amount
tr: Satış tutarı

en: No products found.
tr: Ürün bulunamadı.

en: Parent
tr: Ebeveyn

en: Units in stock
tr: Stok Miktarı

en: Rate
tr: Oran

en: Number of Orders
tr: Sipariş Sayısı

en: Tax Amount
tr: Vergi Tutarı

en: This is the sum of the "Tax Rows" tax amount within your orders.
tr: Siparişlerinizde yer alan "Vergi Satırlarındaki" vergi tutarının toplamıdır.

en: Shipping Tax Amount
tr: Nakliye Vergisi Tutarı

en: This is the sum of the "Tax Rows" shipping tax amount within your orders.
tr: Siparişlerinizde yer alan "Vergi Satırlarındaki" nakliye vergisi tutarının toplamıdır.

en: Total Tax
tr: Toplam Vergi

en: This is the total tax for the rate (shipping tax + product tax).
tr: Oranlar için toplam vergidir (nakliye vergisi + ürün vergisi).

en: No taxes found in this period
tr: Bu aralık içinde vergi bulunamadı

en: Period
tr: Zaman Dilimi

en: Total Sales
tr: Toplam Satış

en: This is the sum of the 'Order Total' field within your orders.
tr: Siparişlerinizde yer alan "Sipariş Toplamı" alanının toplamıdır.

en: Total Shipping
tr: Toplam Kargo

en: This is the sum of the 'Shipping Total' field within your orders.
tr: Siparişlerinizde yer alan "Kargo Toplamı" alanının toplamıdır.

en: Net profit
tr: Net Kâr

en: Total sales minus shipping and tax.
tr: Toplam satışlar eksi nakliye ve vergi.

en: Totals
tr: Toplamlar

en: Accounts
tr: Hesaplar

en: Account Pages
tr: Hesap Sayfaları

en: These pages need to be set so that WooCommerce knows where to send users to access account related functionality.
tr: Bu sayfaların ayarlanmış olması gerekmektedir. Böylece WooCommerce, müşterilerin hesaplarına erişebilmeleri için müşterileri nereye göndereceğini bilir.

en: My Account Page
tr: Hesabım Sayfası

en: Page contents:
tr: Sayfa içerikleri:

en: My Account Endpoints
tr: Hesabım Uç Noktaları

en: Endpoints are appended to your page URLs to handle specific actions on the accounts pages. They should be unique.
tr: Uç noktalar, hesabım sayfalarında belirli eylemleri gerçekleştirmek üzere sayfa bağlantılarınızın sonuna eklenmiştir. Benzersiz olmaları gerekir.

en: View Order
tr: Siparişi Görüntüle

en: Endpoint for the My Account &rarr; View Order page
tr: Hesabım için Uç Nokta &rarr; Siparişi Görüntüle Sayfası

en: Edit Account
tr: Hesabı Düzenle

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Account page
tr: Hesabım için Uç Nokta &rarr; Hesabı Düzenle Sayfası

en: Edit Address
tr: Adresi Düzenle

en: Endpoint for the My Account &rarr; Edit Address page
tr: Hesabım için Uç Nokta &rarr; Adres Düzenle Sayfası

en: Lost Password
tr: Kayıp Şifre

en: Endpoint for the My Account &rarr; Lost Password page
tr: Hesabım için Uç Nokta &rarr; Şifremi Kaybettim Sayfası

en: Logout
tr: Çıkış

en: Endpoint for the triggering logout. You can add this to your menus via a custom link: yoursite.com/?customer-logout=true
tr: Uç Noktası çıkışı tetiklemek içindir. Özel bir bağlantı aracılığıyla kendi menünüze ekleyebilirsiniz: siteniz.com/?customer-logout=true

en: Registration Options
tr: Üyelik Seçenekleri

en: Enable Registration
tr: Üye Olmayı Etkinleştir

en: Enable registration on the "Checkout" page
tr: "Ödeme" sayfasında üye kaydını etkinleştir

en: Enable registration on the "My Account" page
tr: "Hesabım" sayfasında üye kaydını etkinleştir

en: Display returning customer login reminder on the "Checkout" page
tr: "Ödeme" sayfasında müşteri girişi hatırlamasını görüntüle

en: Account Creation
tr: Hesap Oluşturma

en: Automatically generate username from customer email
tr: Müşteri e-postasından otomatik olarak kullanıcı adı oluştur

en: Automatically generate customer password
tr: Otomatik müşteri şifresi oluştur

en: General Options
tr: Genel Tercihler

en: Enable the REST API
tr: REST API etkinleştir

en: Checkout Options
tr: Ödeme Seçenekleri

en: Checkout Process
tr: Ödeme Süreci

[ctx: Refund $amount]
en: Refund %s via %s
tr: %s %s ile iade et

[ctx: Refund $amount manually]
en: Refund %s manually
tr: %s elle iade et

[ctx: Ex: Refund - $date >by< $username]
en: by
tr: - İade işlemini yapan:

[ctx: Settings tab label]
en: Checkout
tr: Ödeme

en: Offline Payments
tr: Çevrimdışı Ödemeler

en: Offline gateways require manual processing, but can be useful in certain circumstances or for testing payments.
tr: Çevrimdışı ödeme yöntemleri el ile işlem yapmayı gerektirmektedir, ancak belli şartlarda veya ödeme testleri için kullanışlı olabilirler.

en: Cheque Payments
tr: Çek Ödemeleri

en: Enable payment via Cheques
tr: Çekle ödemeyi etkinleştir

en: Cash on Delivery
tr: Kapıda Ödeme

en: Enable cash on delivery
tr: Kapıda ödemeyi etkinleştir

en: Bank Transfer (BACS)
tr: Banka Havalesi (BACS)

en: Enable BACS payments
tr: Banka havalesini etkinleştir

en: Your Store is Ready!
tr: Mağazanız Hazır!

en: Want to help make WooCommerce even more awesome? Allow WooThemes to collect non-sensitive diagnostic data and usage information, and get %s discount on your next WooThemes purchase. %sFind out more%s.
tr: WooCommerce'nin daha mükemmel hale gelmesine yardım etmek ister misiniz? WooThemes'in hassas olmayan tanısal verileri ve kullanım bilgilerini toplamasına izin verin, bir sonraki WooThemes siparişinizde %s indirim kazanın. Daha fazla bilgi için %sburaya tıklayın%s.

en: Allow
tr: İzin ver

en: No thanks
tr: Hayır, teşekkürler

en: Next Steps
tr: Sonraki Adımlar

en: Create your first product!
tr: İlk ürününüzü oluşturun!

en: Learn More
tr: Daha Fazla Bilgi

en: Watch the WC 101 video walkthroughs
tr: WooCommerce 101 tam çözüm videolarını izle

en: Get eCommerce advice in your inbox
tr: Gelen kutunuza e-ticaret tavsiyesi gelsin

en: Follow Sidekick interactive walkthroughs
tr: Sidekick interaktif tam çözümleri takip et

en: Read more about getting started
tr: 'Başlarken' hakkında daha fazlasını oku

en: Product Transients Cleared
tr: Ürün çerezleri temizlendi

en: %d Transients Rows Cleared
tr: %d adet süresi dolan çerez temizlendi

en: Roles successfully reset
tr: Roller başarıyla sıfırlandı

en: Terms successfully recounted
tr: Kurallar başarıyla yeniden hesaplandı

en: Sessions successfully cleared
tr: Oturumlar başarıyla temizlendi

en: All missing WooCommerce pages was installed successfully.
tr: Eksik tüm WooCommerce sayfaları başarıyla yüklendi.

en: Tax rates successfully deleted
tr: Vergi oranı başarıyla silindi

en: Usage tracking settings successfully reset.
tr: Kullanım izleme ayarları başarıyla sıfırlandı.

en: There was an error calling %s::%s
tr: Aramada bir hata var: %s::%s

en: There was an error calling %s
tr: Aramada bir hata var: %s

en: Your changes have been saved.
tr: Değişiklikleriniz kaydedildi.

en: WC Transients
tr: WooCommerce Çerezler

en: Clear transients
tr: Çerezleri Temizle

en: This tool will clear the product/shop transients cache.
tr: Ürün ve mağaza çerezlerini temizler.

en: Expired Transients
tr: Süresi Dolan Çerezler

en: Clear expired transients
tr: Süresi Dolan Çerezleri Temizle

en: This tool will clear ALL expired transients from WordPress.
tr: Süresi dolan TÜM çerezleri Wordpress'ten temizler.

en: Term counts
tr: Kural Hesaplamaları

en: Recount terms
tr: Kuralları Yeniden Hesapla

en: This tool will recount product terms - useful when changing your settings in a way which hides products from the catalog.
tr: Ürün kurallarını yeniden hesaplar - ürünleri katalogtan gizleme ayarlarınızı değiştirdiğiniz zaman bir bakıma kullanışlıdır.

en: Capabilities
tr: Roller

en: Reset capabilities
tr: Rolleri Sıfırla

en: This tool will reset the admin, customer and shop_manager roles to default. Use this if your users cannot access all of the WooCommerce admin pages.
tr: Yönetici, müşteri ve mağaza_yöneticisi rollerini varsayılana sıfırlar. Kullanıcılarınız hiçbir WooCommerce yönetici sayfasına erişemiyorlarsa kullanın.

en: Customer Sessions
tr: Müşteri Oturumları

en: Clear all sessions
tr: Tüm Oturumları Temizle

en: <strong class="red">Warning:</strong> This tool will delete all customer session data from the database, including any current live carts.
tr: <strong class="red">Uyarı:</strong> Mevcut güncel sepetler de dahil olmak üzere tüm müşteri oturum verilerini veritabanından siler.

en: Install WooCommerce Pages
tr: WooCommerce Sayfalarını Yükle

en: Install pages
tr: Sayfaları Yükle

en: <strong class="red">Note:</strong> This tool will install all the missing WooCommerce pages. Pages already defined and set up will not be replaced.
tr: <strong class="red">Not:</strong> Eksik tüm WooCommerce sayfalarını yükler. Yükleme esnasında daha önce tanımlanmış ve ayarlanmış olan sayfalar değiştirilmez.

en: Delete all WooCommerce tax rates
tr: WooCommerce Vergi Oranlarını Silme

en: Delete ALL tax rates
tr: Tüm Vergi Oranlarını Sil

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will delete ALL of your tax rates, use with caution.
tr: <strong class="red">Not:</strong> TÜM vergi oranlarınızı siler, lütfen dikkatli bir şekilde kullanın.

en: Reset Usage Tracking Settings
tr: Kullanım İzleme Ayarları Sıfırlama

en: Reset usage tracking settings
tr: Kullanım İzleme Ayarlarını Sıfırla

en: This will reset your usage tracking settings, causing it to show the opt-in banner again and not sending any data.
tr: Kullanım izleme ayarlarınızı sıfırlar. Ayarları sıfırladığınız zaman onay bildirim çubuğu yeniden gösterilir ayrıca WooThemes'e hiçbir veri gönderilmez.

en: Translation Upgrade
tr: Çeviri Sürüm Yükseltme

en: Force Translation Upgrade
tr: Çeviri Sürümünü Yükseltmeye Zorla

en: <strong class="red">Note:</strong> This option will force the translation upgrade for your language if a translation is available.
tr: <strong class="red">Not:</strong> Güncel bir çeviri mevcutsa dil tercihiniz için çeviri sürüm yükseltme zorlaması gerçekleştirir.

en: Display type
tr: Görüntüleme Türü

en: Products
tr: Ürünler

en: Subcategories
tr: Alt Kategoriler

en: Both
tr: İkiside

en: Thumbnail
tr: Küçük Resim

en: Upload/Add image
tr: Resim Yükle / Ekle

en: Remove image
tr: Resmi kaldır

en: Use image
tr: Resmi kullan

en: Product categories for your store can be managed here. To change the order of categories on the front-end you can drag and drop to sort them. To see more categories listed click the "screen options" link at the top of the page.
tr: Mağazanız için ürün kategorileri burada yönetilebilir. Ön sayfada ve yönetici sayfasında kategorilerin sıralamasını değiştirmek için sürükleyip bırakabilirsiniz. Listelenmiş daha fazla kategori görmek için sayfasının üst kısmındaki  "Ekran Tercihleri" bağlantısına tıklayın.

en: Shipping classes can be used to group products of similar type. These groups can then be used by certain shipping methods to provide different rates to different products.
tr: Kargo sınıfları, benzer tipteki gruplandırılmış ürünler için kullanılabilir. Bu gruplar daha sonra belirli kargo metodları aracılığıyla farklı ürünlere farklı oranlar şart  koşmak için kullanılabilir.

en: Attribute terms can be assigned to products and variations.<br/><br/><b>Note</b>: Deleting a term will remove it from all products and variations to which it has been assigned. Recreating a term will not automatically assign it back to products.
tr: Seçenek kuralları ürünlere ve varyasyonlara atanabilir. <br/><br/><b>Not</b>: Bir terimin silinmesi, atanmış olduğu tüm ürünlerden ve varyasyonlardan onu kaldıracaktır. Bir terimin tekrar oluşturulması, onu otomatik olarak ürünlere geri atamaz.

en: webhook
tr: web kancası

en: webhooks
tr: web kancaları

en: Topic
tr: Başlık

en: Delivery URL
tr: Teslim Bağlantısı

en: Activated <span class="count">(%s)</span>
tr: Etkin <span class="count">(%s)</span>

en: Paused <span class="count">(%s)</span>
tr: Duraklatıldı <span class="count">(%s)</span>

en: Disabled <span class="count">(%s)</span>
tr: Devre Dışı <span class="count">(%s)</span>

en: Move to Trash
tr: Çöpe Taşı

en: Empty Trash
tr: Çöpü Boşalt

en: Webhook created on %s
tr: Web Kancası oluşturuldu: %s

en: You don't have permissions to create Webhooks!
tr: Web Kancaları oluşturmak için izniniz yok!

en: You don't have permissions to edit Webhooks!
tr: Web Kancalarını düzenlemek için izniniz yok!

en: You don't have permissions to delete Webhooks!
tr: Web Kancalarını silmek için izniniz yok!

en: 1 webhook moved to the Trash. | %d webhooks moved to the Trash.
tr[0]: %d web kancaları çöpe taşındı.

en: 1 webhook restored from the Trash. | %d webhooks restored from the Trash.
tr[0]: %d web kancaları çöpten geri alındı.

en: 1 webhook permanently deleted. | %d webhooks permanently deleted.
tr[0]: %d web kancaları kalıcı olarak silindi.

en: Webhook updated successfully.
tr: Web Kancası başarıyla güncellendi.

en: Webhook created successfully.
tr: Web Kancası başarıyla oluşturuldu.

en: Webhooks
tr: Web Kancaları

en: Add Webhook
tr: Web Kancası Ekle

en: Search Webhooks
tr: Web Kancalarını Ara

en: This Webhook has no log yet.
tr: Bu Web Kancasının henüz günlüğü yok.

en: &lsaquo; Previous
tr: &lsaquo; Önceki

en: Next &rsaquo;
tr: Sonraki &rsaquo;

en: Welcome to WooCommerce
tr: WooCommerce Eklentisine Hoşgeldiniz

en: Welcome to WooCommerce %s
tr: WooCommerce %s Sürümüne Hoşgeldiniz

en: Thanks, all done!
tr: Teşekkürler, bitti!

en: Thank you for updating to the latest version!
tr: Son sürüme güncellediğiniz için teşekkürler!

en: Thanks for installing!
tr: Yüklediğiniz için teşekkürler!

en: %s WooCommerce %s is more powerful, stable and secure than ever before. We hope you enjoy using it.
tr: %s WooCommerce %s her zamankinden daha güçlü, istikrarlı ve güvenli. Beğeneceğinizi umuyoruz.

en: Version %s
tr: Sürüm %s

en: Docs
tr: Dokümanlar

en: What's New
tr: Neler Yeni

en: Credits
tr: Hazırlayanlar

en: Translators
tr: Çevirmenler

en: Improved Product Variation Editor
tr: Geliştirilmiş Ürün Varyasyon Editörü

en: When editing product variations in the backend, we have added a new, paginated interface to make the process of adding complex product variations both quicker and more reliable.
tr: Arka uçta ürün varyasyonlarının düzenlemesi esnasında karmaşık ürün varyasyonlarının eklenme sürecini daha hızlı ve daha güvenilir hale getirmek için modern ve sayfalandırılmış bir arayüz ekledik.

en: Frontend Variation Performance
tr: Önuç Varyasyon Performansı

en: If your products have many variations (20+) they will use an ajax powered add-to-cart form. Select all options and the matching variation will be found via AJAX. This improves performance on the product page.
tr: Ürünlerinizin (+20 gibi) birçok varyasyonu varsa bu varyasyonlar, ajax ile çalışan bir sepete ekle formu kullanacaklar. Tüm seçenekleri belirleyin, eşleşen varyasyonlar AJAX aracılığıyla bulunacaktır. Bu durum, ürün sayfasındaki performansı artırmaktadır.

en: Flat Rate Shipping, Simplified
tr: Sabit Oranlı Kargo Basitleştirildi

en: Flat Rate Shipping was overly complex in previous versions of WooCommerce. We have simplified the interface (without losing the flexibility) making Flat Rate and International Shipping much more intuitive.
tr: Sabit Oranlı Kargo WooCommerce'nin önceki sürümünde aşırı karmaşık idi. (Esnekliği kaybetmeden) arayüzü basitleştirerek Sabit Oranlı ve Uluslararası Kargoyu çok daha fazla sezgisel hale getirdik.

en: Geolocation with Caching
tr: Önbellek ile Coğrafi Konum

en: If you use static caching you may have found geolocation did not work for non-logged-in customers. We have now introduced a new javascript based Geocaching solution to help. Enable this in the %ssettings%s.
tr: Statik önbellekleme kullanıyorsanız giriş yapmayan müşteriler için coğrafi konumlamayı işe yaramaz bulmuş olabilirsiniz. Yardımcı olması açısından şimdi, javascript tabanlı yeni bir coğrafi önbellekleme çözümünü getirdik. Bu özelliği %sayarlardan%s etkinleştirebilirsiniz.

en: Onboarding Experience
tr: Tümleşik Deneyim

en: We have added our "WooCommerce 101" tutorial videos to the help tabs throughout admin if you need some help understanding how to use WooCommerce. New installs will also see the new setup wizard to help guide through initial setup.
tr: WooCommerce'nin nasıl kullanılacağı konusunda biraz yardıma ihtiyacınız varsa yönetim paneli boyunca uzanan yardım sekmelerine "WooCommerce 101" öğretici videoları ekledik. Ayrıca yeni kurulumlar, ilk kurulum süresince rehberlik etmek üzere yeni kurulum sihirbazını görecekler.

en: Custom AJAX Endpoints
tr: Özel AJAX Uç Noktaları

en: To improve performance on the frontend, we've introduced new AJAX endpoints which avoid the overhead of making calls to admin-ajax.php for events such as adding products to the cart.
tr: Önyüzde performansı artırmak için, sepete ürün ekleme etkinliklerinde olduğu gibi admin-ajax.php dosyasına çağrı yapılmasıyla ortaya çıkan ek yükten kaçınan yeni AJAX uç noktalarını getirdik.

en: Visual API Authentication
tr: Görsel API Doğrulaması

en: Services which integrate with the REST API can now use the visual authentication endpoint so a user can log in and grant API permission from a single page before being redirected back.
tr: Rest API ile entegre olan hizmetler artık görsel kimlik doğrulama uç noktası kullanabilirler, böylece bir kullanıcı geri yönlendirilmeden önce giriş yapabilir ve tek bir sayfadan API izni verebilir.

en: Email Notification Improvements
tr: E-posta Bildirim Geliştirmeleri

en: Email templates have been improved to support a wider array of email clients, and extra notifications, such as partial refund notifications, have been included.
tr: Geniş yelpazede e-posta istemcilerini desteklemek üzere e-posta şablonları geliştirildi, ayrıca kısmi iade bildirimleri gibi ekstra bildirimler dahil edildi.

en: Shipping Method Priorities
tr: Kargo Yöntemi Öncelikleri

en: To give more control over which shipping method is selected by default for customers, each method can now be given a numeric priority.
tr: Müşteriler için varsayılan olarak seçilen kargo yöntemleri üzerinde daha fazla kontrol sağlanması için, artık her yönteme sayısal öncelik verilebilir.

en: Go to WooCommerce Settings
tr: WooCommerce Ayarlarına Git

en: WooCommerce is developed and maintained by a worldwide team of passionate individuals and backed by an awesome developer community. Want to see your name? <a href="%s">Contribute to WooCommerce</a>.
tr: WooCommerce, tutkulu bireylerden oluşan dünya çapında bir ekip tarafından geliştirilmiş ve kalıcı hale getirilmiştir. Ayrıca müthiş bir geliştirici topluluğu tarafından da desteklenmektedir. Siz de adınızı görmek ister misiniz? <a href="%s">WooCommerce'ye Katkıda Bulunun</a>

en: WooCommerce has been kindly translated into several other languages thanks to our translation team. Want to see your name? <a href="%s">Translate WooCommerce</a>.
tr: Çeviri ekibimiz sayesinde WooCommerce birçok dile tercüme edildi. Siz de adınızı görmek ister misiniz? <a href="%s">WooCommerce'yi Çevirin</a>

en: View %s
tr: %s Görüntüle

en: HTML Email Template
tr: HTML E-Posta Teması

en: If you like <strong>WooCommerce</strong> please leave us a %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s rating. A huge thank you from WooThemes in advance!
tr: <strong>WooCommerce</strong> eklentisini beğendiyseniz lütfen bizi %s&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;&#9733;%s olarak oylayın. WooThemes'ten şimdiden kocaman teşekkürler!

en: Thanks :)
tr: Teşekkürler :)

en: Thank you for selling with WooCommerce.
tr: WooCommerce ile satış yaptığınız için teşekkürler.

en: The file does not exist, please try again.
tr: Dosya yok, lütfen tekrar deneyin.

en: The CSV is invalid.
tr: Geçersiz CSV.

en: Import complete - imported <strong>%s</strong> tax rates.
tr: İçe aktarma tamamlandı - <strong>%s</strong> vegi oranları içe aktarıldı.

en: All done!
tr: Hepsi bitti!

en: View Tax Rates
tr: Vergi Oranlarını Görüntüle

en: Import Tax Rates
tr: Vergi Oranlarını Aktar

en: Hi there! Upload a CSV file containing tax rates to import the contents into your shop. Choose a .csv file to upload, then click "Upload file and import".
tr: Merhaba! Dükkanınıza almak için vergi oranları içeren bir CSV dosyası yükleyin. Yüklemek için bir .csv dosyası seçin, "Dosya yükle ve ekle" tıklayın.

en: Tax rates need to be defined with columns in a specific order (10 columns). <a href="%s">Click here to download a sample</a>.
tr: Vergi oranları belirli bir sıra (10 sütun) tanımlanması gerekir. <a href="%s"> bir örnek indirmek için tıklayın </ a>.

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
tr: Dosya yükleyebilmeniz için önce aşağıdaki hataları düzeltmeniz gerekmekte:

en: Choose a file from your computer:
tr: Bilgisayarınızdan bir dosya seçin:

en: Maximum size: %s
tr: Maximum boyut: %s

en: OR enter path to file:
tr: Veya dosya konumunu girin:

en: Delimiter
tr: Sınırlayıcı

en: Upload file and import
tr: Dosya yükle ve ekle

en: Sorry, there has been an error.
tr: Üzgünüz, bir hata oluştu.

en: General
tr: Genel

en: Usage Restriction
tr: Kullanım Kısıtlaması

en: Usage Limits
tr: Kullanım Sınırları

en: Discount type
tr: İndirim Türü

en: Value of the coupon.
tr: Kupon değeri

en: Allow free shipping
tr: Ücretsiz Kargoya İzin Ver

en: Check this box if the coupon grants free shipping. The <a href="%s">free shipping method</a> must be enabled and be set to require "a valid free shipping coupon" (see the "Free Shipping Requires" setting).
tr: Kupon için ücretsiz kargo özelliği geçerli olacaksa bu kutucuğu işaretleyin. Bunun için <a href="%s">ücretsiz kargo yöntemi</a> etkinleştirilmiş olmalı ayrıca "geçerli bir ücretsiz kargo kuponu" gerektirecek şekilde ayarlanmış olması gerekmektedir. ("Ücretsiz Kargo Gereksinim" ayarlarına göz atabilirsiniz.)

en: Coupon expiry date
tr: Kupon Son Kullanım Tarihi

en: Minimum spend
tr: Asgari Harcama

en: No minimum
tr: Asgari tutar yok

en: This field allows you to set the minimum subtotal needed to use the coupon.
tr: Bu alan, kupon kullanmak için gerekli olan asgari ara toplamı ayarlamanıza izin verir.

en: Maximum spend
tr: Azami Harcama

en: No maximum
tr: Azami harcama yok

en: This field allows you to set the maximum subtotal allowed when using the coupon.
tr: Bu alan, kupon kullanımında izin verilen azami ara-toplamı ayarlamanızı sağlar.

en: Individual use only
tr: Sadece Tekil Kullanım

en: Check this box if the coupon cannot be used in conjunction with other coupons.
tr: Eğer kupon, diğer kuponlarla birlikte kulanılabilir olmayacaksa bu kutucuğu işaretleyin.

en: Exclude sale items
tr: İndirim Ürünleri Hariç

en: Check this box if the coupon should not apply to items on sale. Per-item coupons will only work if the item is not on sale. Per-cart coupons will only work if there are no sale items in the cart.
tr: Eğer kuponun indirimdeki öğelere uygulanmaması gerekiyorsa bu kutucuğu işaretleyin. Her bir ürün kuponu, yalnızca ürün indirimde değilse çalışacaktır. Her bir sepet kuponu, yalnızca sepette indirim öğesi bulunmuyorsa çalışacaktır.

en: Search for a product&hellip;
tr: Bir ürün ara&hellip;

en: Products which need to be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are discounted.
tr: Bu kuponu kullanmak için sepette bulunması gereken ürünler veya indirim uygulanacak ürünlerdir.

en: Exclude products
tr: Ürünler Hariç

en: Products which must not be in the cart to use this coupon or, for "Product Discounts", which products are not discounted.
tr: Bu kuponu kullanmak için sepette bulunmaması gereken ürünler veya indirim uygulanmayacak ürünlerdir.

en: Product categories
tr: Ürün Kategorileri

en: Any category
tr: Herhangi bir kategori

en: A product must be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will be discounted.
tr: Kuponun geçerli kalması için bu kategorideki bir ürün olmalı veya bu kategorilerdeki ürünler indirimli olacaktır.

en: Exclude categories
tr: Kategoriler Hariç

en: No categories
tr: Kategori yok

en: Product must not be in this category for the coupon to remain valid or, for "Product Discounts", products in these categories will not be discounted.
tr: Kuponun geçerli kalması için bu kategorideki bir ürün olmamalı veya bu kategorilerdeki ürünler indirimli olmayacaktır.

en: Email restrictions
tr: E-posta Kısıtlamaları

en: No restrictions
tr: Kısıtlama yok

en: List of allowed emails to check against the customer's billing email when an order is placed. Separate email addresses with commas.
tr: Bir sipariş verdilği zaman müşteri fatura e-posta adresiyle karşılaştırılacak izin verilen e-posta adreslerinin listesidir. E-posta adreslerini ayırmak için virgül kullanın.

en: Usage limit per coupon
tr: Kupon Başına Kullanım Sınırı

en: How many times this coupon can be used before it is void.
tr: Geçersiz hale gelmeden önce bu kupon kaç kez kullanılabilir.

en: Limit usage to X items
tr: X öğeler için kullanım sınırı

en: The maximum number of individual items this coupon can apply to when using product discounts. Leave blank to apply to all qualifying items in cart.
tr: Ürün indirimleri kullanıldığı zaman bu kuponun uygulanabileceği maksimum sayı. Seçilen tüm sepet öğelerine uygulamak için boş bırakın.

en: Usage limit per user
tr: Kullanıcı Başına Kullanım Sınırı

en: How many times this coupon can be used by an invidual user. Uses billing email for guests, and user ID for logged in users.
tr: Bu kupon tek bir kullanıcı tarafından kaç kez kullanılabilir? Misafirler için fatura e-postasını, kullanıcılar için ise kullanıcı kimliğini kullanın.

en: Coupon code already exists - customers will use the latest coupon with this code.
tr: Kupon kodu zaten mevcut - müşteriler bu kodla son kuponu kullanacaktır.

en: Resend order emails
tr: Sipariş e-postalarını tekrar gönder

en: Generate download permissions
tr: İndirme izinleri oluştur

en: Apply
tr: Uygula

en: Save %s
tr: %s Kaydet

en: Save/update the %s
tr:  %s Kaydet / Güncelle

en: First Name
tr: Ad

en: Last Name
tr: Soyad

en: Phone
tr: Telefon

en: %s %s details
tr: %s: %s Detayları

en: Payment via %s
tr: Ödeme Yöntemi: %s

en: Customer IP
tr: Müşteri IP

en: General Details
tr: Genel Bilgiler

en: Order date:
tr: Sipariş Tarihi:

en: Order status:
tr: Sipariş Durumu:

en: Customer:
tr: Müşteri:

en: View other orders
tr: Diğer siparişleri görüntüle

en: Billing Details
tr: Fatura Bilgileri

en: Load billing address
tr: Fatura adresi yükle

en: Address
tr: Adres

en: No billing address set.
tr: Fatura adresi ayarlanmadı.

en: N/A
tr: Yok

en: Other
tr: Diğer

en: Transaction ID
tr: İşlem Kimliği

en: Shipping Details
tr: Kargo Bilgileri

en: Copy from billing
tr: Faturadan kopyala

en: Load shipping address
tr: Kargo adresi yükle

en: No shipping address set.
tr: Kargo adresi ayarlanmadı.

en: Customer Provided Note
tr: Müşteri Notu

en: Customer's notes about the order
tr: Sipariş ile ilgili müşteri notları

en: File %d
tr: Dosya %d

en: Search for a downloadable product&hellip;
tr: İndirilebilir bir ürün ara&hellip;

en: Grant Access
tr: Erişim Ver

en: added on %1$s at %2$s
tr: %1$s - %2$s tarihinde eklendi

en: by %s
tr: (%s)

en: Delete note
tr: Notu Sil

en: There are no notes yet.
tr: Henüz herhangi bir not bulunmamaktadır.

en: Add note
tr: Not Ekle

en: Add a note for your reference, or add a customer note (the user will be notified).
tr: Örnek olarak bir not ekleyin veya bir müşteri notu ekleyin (kullanıcı bilgilendirilecektir).

en: Private note
tr: Özel not

en: Note to customer
tr: Müşteriye not

en: Add
tr: Ekle

en: Product Type
tr: Ürün Türü

en: Virtual products are intangible and aren't shipped.
tr: Sanal ürünler soyuttur ve kargolanmazlar.

en: Downloadable products give access to a file upon purchase.
tr: İndirilebilir ürünler satış konusu dosyaya erişim sağlarlar.

en: Inventory
tr: Stok

en: Shipping
tr: Kargo

en: Linked Products
tr: Bağlantılı Ürünler

en: Variations
tr: Varyasyonlar

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Stock Keeping Unit
tr: Stok Tutma Birimi

en: SKU refers to a Stock-keeping unit, a unique identifier for each distinct product and service that can be purchased.
tr: Stok kodu, bir stok tutma birimini işaret eder ve satın alınabilir her farklı ürün ve hizmet için benzersiz bir tanımlayıcıdır.

en: Product URL
tr: Ürün Bağlantısı

en: Enter the external URL to the product.
tr: Ürün için harici bir bağlantı girin.

en: Button text
tr: Buton Metni

en: This text will be shown on the button linking to the external product.
tr: Bu metin harici ürün bağlantı butonunda gösterilecektir.

en: Regular Price
tr: Piyasa Fiyatı

en: Sale Price
tr: Satış Fiyatı

en: Schedule
tr: Zamanla

en: Sale Price Dates
tr: Satış Fiyatı Tarihleri

en: The sale will end at the beginning of the set date.
tr: Ayarlanan tarih başlangıcında satış sona erecektir.

en: Downloadable Files
tr: İndirilebilir Dosyalar

en: This is the name of the download shown to the customer.
tr: Müşteriye gösterilen indirme adıdır.

en: File URL
tr: Dosya Bağlantısı

en: This is the URL or absolute path to the file which customers will get access to. URLs entered here should already be encoded.
tr: Müşterilerin erişim sağlayacağı dosyanın bağlantı adresi veya tam yoludur. Buraya girilen bağlantı adreslerinin halihazırda şifrelenmiş olması gerekmektedir.

en: Add File
tr: Dosya Ekle

en: Download Limit
tr: İndirme Sınırı

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Leave blank for unlimited re-downloads.
tr: Sınırsız yeniden indirme için boş bırakın.

en: Download Expiry
tr: İndirme Vadesi

en: Never
tr: Süresiz

en: Enter the number of days before a download link expires, or leave blank.
tr: İndirme bağlantısı süresi dolmadan önceki gün sayısını girin veya boş bırakın.

en: Download Type
tr: İndirme Türü

en: Choose a download type - this controls the <a href="%s">schema</a>.
tr: Bir indirme türü seçin - <a href="%s">şemayı</a> kontrol eder.

en: Standard Product
tr: Standart Ürün

en: Application/Software
tr: Uygulama / Yazılım

en: Music
tr: Müzik

en: Tax Status
tr: Vergi Durumu

en: Taxable
tr: Vergiye t&#226;bi

en: Shipping only
tr: Sadece kargo

en: Define whether or not the entire product is taxable, or just the cost of shipping it.
tr: Yalnızca kargo maliyetinin veya ürünün bir bütün olarak vergiye tabi olup olmadığı belirleyin.

en: Standard
tr: Standart

en: Tax Class
tr: Vergi Türü

en: Choose a tax class for this product. Tax classes are used to apply different tax rates specific to certain types of product.
tr: Bu ürün için bir vergi sınıfı seçin. Vergi sınıfları, ürünün belirli türlerine özgü farklı vergi oranları uygulamak için kullanılır.

en: Manage stock?
tr: Stok Yönetimi?

en: Enable stock management at product level
tr: Ürün seviyesinde stok yönetimini etkinleştir

en: Stock Qty
tr: Stok Miktarı

en: Stock quantity. If this is a variable product this value will be used to control stock for all variations, unless you define stock at variation level.
tr: Stok miktarı.. Seçenekli bir ürün söz konusuysa bu değer, varyasyon düzeyinde stok tanımlamadığınız sürece tüm varyasyonların stok kontrolü için kullanılacaktır.

en: Allow Backorders?
tr: Bakiye Siparişleri?

en: Do not allow
tr: İzin verme

en: Allow, but notify customer
tr: İzin ver fakat müşteriyi bilgilendir

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
tr[0]: Tümü <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Webhook created on date parsed by strftime]
en: %b %d, %Y @ %I:%M %p
tr: %d %b %Y @ %H:%M

[ctx: placeholder]
en: YYYY-MM-DD
tr: GG-AA-YYYY

[ctx: placeholder]
en: Unlimited usage
tr: Sınırsız kullanım

[ctx: placeholder]
en: Apply to all qualifying items in cart
tr: Belirlenen tüm sepet öğelerine uygula

[ctx: placeholder]
en: Buy product
tr: Ürünü Satın Al

[ctx: placeholder]
en: From&hellip;
tr: &hellip;

[ctx: Tax status]
en: None
tr: Yok

en: Product Description
tr: Ürün Açıklaması

en: This is your products main body of content. Here you should describe your product in detail.
tr: Ürün içeriklerinizin ana gövdesi budur. Bu bölümde ürününüzü ayrıntılı bir şekilde açıklanmanız gerekmektedir.

en: Choose Product Type
tr: Ürün Türü Seç

en: Choose a type for this product. Simple is suitable for most physical goods and services (we recommend setting up a simple product for now).
tr: Bu ürün için bir tür seçin. Basit ürün, fiziksel ürün ve hizmetlerin çoğu için uygundur (şimdilik basit ürün olarak ayarlamanızı öneririz).

en: Variable is for more complex products such as t-shirts with multiple sizes.
tr: Seçenekli ürün, tişört gibi birden çok beden seçeneğine sahip daha karmaşık ürünler içindir.

en: Grouped products are for grouping several simple products into one.
tr: Gruplandırılmış ürünler, birden çok basit ürünü bir ürün içinde gruplandırmak içindir.

en: Finally, external products are for linking off-site.
tr: Son olarak, harici ürünler ise site dışı bağlantı vermek içindir.

en: Virtual Products
tr: Sanal Ürünler

en: Check the "Virtual" box if this is a non-physical item, for example a service, which does not need shipping.
tr: Kargoya ihtiyaç duymayan hizmet gibi fiziksel olmayan bir ürün söz konusuysa "Sanal" kutucuğunu işaretleyin.

en: Downloadable Products
tr: İndirilebilir Ürünler

en: If purchasing this product gives a customer access to a downloadable file, e.g. software, check this box.
tr: Bu ürünün satın alınmasıyla birlikte yazılım gibi indirilebilir bir dosya için müşteriye erişim verilecekse bu kutucuğu işaretleyin.

en: Prices
tr: Fiyatlar

en: Next you'll need to give your product a price.
tr: Bundan sonra ürününüze bir fiyat vermeniz gerekmektedir.

en: Add a quick summary for your product here. This will appear on the product page under the product name.
tr: Ürününüz için buradan hızlı bir özet ekleyebilirsiniz. Ürün sayfasında bulunan ürün adının altında görüntülenecektir.

en: Product Images
tr: Ürün Resimleri

en: Upload or assign an image to your product here. This image will be shown in your store's catalog.
tr: Ürününüz için buradan bir resim yükleyebilir veya atayabilirsiniz. Bu resim, mağaza kataloğunuzda görüntülenecektir.

en: Product Tags
tr: Ürün Etiketleri

en: You can optionally "tag" your products here. Tags as a method of labeling your products to make them easier for customers to find.
tr: Müşterilerinizin ürünleri daha kolay bulmalarını sağlamak için isteğe bağlı olarak ürününüzü buradan etiketleyebilirsiniz.

en: Product Categories
tr: Ürün Kategorileri

en: Optionally assign categories to your products to make them easier to browse through and find in your store.
tr: Müşterilerinizin daha kolay gezinmeleri ve bulmaları için isteğe bağlı olarak ürünlerinize buradan kategori atayabilirsiniz.

en: Publish Your Product!
tr: Ürününüzü Yayımlayın!

en: When you are finished editing your product, hit the "Publish" button to publish your product to your store.
tr: Ürününüzü düzenlemeyi bitirdiğiniz zaman mağazada ürününüzü yayınlamak için "Yayımla" butonuna tıklayın.

en: Product updated. <a href="%s">View Product</a>
tr: Ürün güncellendi. <a href="%s">Ürünü Görüntüle</a>

en: Custom field updated.
tr: Özel alan güncellendi.

en: Custom field deleted.
tr: Özel alan silindi.

en: Product updated.
tr: Ürün güncellendi.

en: Product restored to revision from %s
tr: %s 'den gözden geçirilerek ürün düzeltildi

en: Product published. <a href="%s">View Product</a>
tr: Ürün yayımlandı. <a href="%s">Ürünü Görüntüle</a>

en: Product saved.
tr: Ürün kaydedildi.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
tr: Ürün oluşturuldu. <a target="_blank" href="%s">Önizleme</a>

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview Product</a>
tr: <strong>%1$s</strong> için ürün zamanlandı.  <a target="_blank" href="%2$s">Ürünü Önizle</a>

en: M j, Y @ G:i
tr: d F Y @ H:i

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview Product</a>
tr: Ürün taslağı güncellendi. <a target="_blank" href="%s">Önizleme</a>

en: Order updated.
tr: Sipariş güncellendi.

en: Order restored to revision from %s
tr: %s 'den gözden geçirilerek sipariş düzeltildi

en: Order saved.
tr: Sipariş kaydedildi.

en: Order submitted.
tr: Sipariş oluşturuldu.

en: Order scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
tr: <strong>%1$s</strong> için sipariş zamanlandı.

en: Order draft updated.
tr: Sipariş taslağı güncellendi.

en: Order updated and email sent.
tr: Sipariş güncellendi ve e-posta gönderildi.

en: Coupon updated.
tr: Kupon güncellendi.

en: Coupon restored to revision from %s
tr: %s 'den gözden geçirilerek kupon düzeltildi

en: Coupon saved.
tr: Kupon kaydedildi.

en: Coupon submitted.
tr: Kupon oluşturuldu.

en: Coupon scheduled for: <strong>%1$s</strong>.
tr: <strong>%1$s</strong> için kupon zamanlandı.

en: Coupon draft updated.
tr: Kupon taslağı güncellendi.

en: %s product updated. | %s products updated.
tr[0]: %s ürün güncellendi.

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
tr[0]: %s ürün güncellenemedi, başka birisi bu ürünleri düzenliyor.

en: %s product permanently deleted. | %s products permanently deleted.
tr[0]: %s ürün kalıcı olarak silindi.

en: %s product moved to the Trash. | %s products moved to the Trash.
tr[0]: %s ürün çöp kutusuna taşındı.

en: %s product restored from the Trash. | %s products restored from the Trash.
tr[0]: %s ürün çöp kutusundan geri alındı.

en: %s order updated. | %s orders updated.
tr[0]: %s sipariş güncellendi.

en: %s order not updated, somebody is editing it. | %s orders not updated, somebody is editing them.
tr[0]: %s sipariş güncellenemedi, başka birisi bu siparişleri düzenliyor.

en: %s order permanently deleted. | %s orders permanently deleted.
tr[0]: %s sipariş kalıcı olarak silindi.

en: %s order moved to the Trash. | %s orders moved to the Trash.
tr[0]: %s sipariş çöp kutusuna taşındı.

en: %s order restored from the Trash. | %s orders restored from the Trash.
tr[0]: %s sipariş çöp kutusundan geri alındı.

en: %s coupon updated. | %s coupons updated.
tr[0]: %s kupon güncellendi.

en: %s coupon not updated, somebody is editing it. | %s coupons not updated, somebody is editing them.
tr[0]: %s kupon güncellenemedi, başka birisi bu kuponları düzenliyor.

en: %s coupon permanently deleted. | %s coupons permanently deleted.
tr[0]: %s kupon kalıcı olarak silindi.

en: %s coupon moved to the Trash. | %s coupons moved to the Trash.
tr[0]: %s kupon çöp kutusuna taşındı.

en: %s coupon restored from the Trash. | %s coupons restored from the Trash.
tr[0]: %s kupon çöp kutusundan geri alındı.

en: Image
tr: Resim

en: SKU
tr: Stok Kodu

en: Stock
tr: Stok

en: Price
tr: Fiyat

en: Categories
tr: Kategoriler

en: Tags
tr: Etiketler

en: Date
tr: Tarih

en: Code
tr: Kod

en: Coupon type
tr: Kupon Türü

en: Coupon amount
tr: Kupon Tutarı

en: Product IDs
tr: Ürün Kimlikleri

en: Usage / Limit
tr: Kullanım / Limit

en: Expiry date
tr: Son Kullanma Tarihi

en: Status
tr: Durum

en: Order
tr: Sipariş

en: Purchased
tr: Satın Alınan

en: Ship to
tr: Alıcı

en: Customer Message
tr: Müşteri Mesajı

en: Order Notes
tr: Sipariş Notları

en: Total
tr: Toplam

en: Actions
tr: Eylemler

en: Grouped
tr: Gruplandır

en: External/Affiliate
tr: Harici / Bağlantılı

en: Virtual
tr: Sanal

en: Downloadable
tr: İndirilebilir

en: Simple
tr: Basit

en: Variable
tr: Seçenekli

en: Toggle featured
tr: Öne çıkan olarak değiştir

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit this item
tr: Öğeyi düzenle

en: Edit this item inline
tr: Satıriçi öğeyi düzenle

en: Quick&nbsp;Edit
tr: Hızlı&nbsp;Düzenle

en: Restore this item from the Trash
tr: Bu öğeyi çöpten geri yükle

en: Restore
tr: Geri Yükleme

en: Move this item to the Trash
tr: Bu öğeyi çöpe taşı

en: Trash
tr: Çöp

en: Delete this item permanently
tr: Bu öğeyi kalıcı olarak sil

en: Delete Permanently
tr: Kalıcı Olarak Sil

en: Preview &#8220;%s&#8221;
tr: Önizleme  &#8220;%s&#8221;

en: Preview
tr: Önizleme

en: View &#8220;%s&#8221;
tr: Görüntüle &#8220;%s&#8221;

en: View
tr: Görüntüle

en: Unpublished
tr: Yayımlanmamış

en: Y/m/d g:i:s A
tr: d.m.Y - H:i:s

en: Y/m/d
tr: d.m.Y - H:i:s

en: %d item | %d items
tr[0]: %d ürün

en: plus %d other note | plus %d other notes
tr[0]: artı %d diğer notlar

en: %d note | %d notes
tr[0]: %d notlar

en: Billing:
tr: Fatura:

en: Tel:
tr: Telefon:

en: Guest
tr: Misafir

en: Processing
tr: İşleniyor

en: Complete
tr: Tamamla

en: Sort Products
tr: Ürünleri Sırala

en: Mark processing
tr: İşleniyor olarak işaretle

en: Mark on-hold
tr: Beklemede olarak işaretle

en: Mark complete
tr: Tamamlandı olarak işaretle

en: Order status changed by bulk edit:
tr: Sipariş durumu toplu düzenlemeye göre değiştirildi:

en: Order status changed. | %s order statuses changed.
tr[0]: %s sipariş durumu değişti.

en: Show all product types
tr: Tüm ürün çeşitlerini göster

en: Grouped product
tr: Gruplandırılmış ürün

en: External/Affiliate product
tr: Harici / Bağlantılı ürün

en: Variable product
tr: Seçenekli ürün

en: Simple product
tr: Basit ürün

en: Show all types
tr: Tüm türleri göster

en: Search for a customer&hellip;
tr: Bir müşteri ara&hellip;

en: Product name
tr: Ürün adı

en: Coupon code
tr: Kupon Kodu

en: Description (optional)
tr: Açıklama (isteğe bağlı)

en: Insert into %s
tr: %s içine yerleştir

en: Uploaded to this %s
tr: Yüklendi: %s

en: Catalog/search
tr: Katalog / Ara

en: Catalog
tr: Katalog

en: Search
tr: Ara

en: Hidden
tr: Gizli

en: Catalog visibility:
tr: Katalog Görünülürlüğü:

en: Define the loops this product should be visible in. The product will still be accessible directly.
tr: Döngüleri tanımlamak  için bu ürün görünür olmalıdır. Ürün yine doğrudan erişilebilir olacaktır.

en: Enable this option to feature this product.
tr: Bu ürünü yayımlamak için bu seçeneği etkinleştirin.

en: Featured Product
tr: Öne Çıkan Ürün

en: OK
tr: Tamam

en: Cancel
tr: Vazgeç

en: Customer Billing Address
tr: Müşteri Fatura Adresi

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad

en: Company
tr: Firma

en: Address 1
tr: Adres 1

en: Address 2
tr: Adres 2

en: City
tr: İlçe / Semt

en: Postcode
tr: Posta Kodu

en: Country
tr: Ülke

en: Select a country&hellip;
tr: Ülke seçin&hellip;

en: State/County
tr: Şehir

en: State/County or state code
tr: Şehir kodu (TR01: Adana - TR81: Düzce)

en: Telephone
tr: Telefon

en: Email
tr: E-Posta

en: Customer Shipping Address
tr: Müşteri Kargo Adresi

en: Orders
tr: Siparişler

en: Sales by date
tr: Tarihe Göre Satışlar

en: Sales by product
tr: Ürüne Göre Satışlar

en: Sales by category
tr: Kategoriye Göre Satışlar

en: Coupons by date
tr: Tarihe Göre Kuponlar

en: Customers
tr: Müşteriler

en: Customers vs. Guests
tr: Müşteriler & Misafirler

en: Customer List
tr: Müşteri Listesi

en: Low in stock
tr: Düşük stoklu

en: Most Stocked
tr: En çok stoklu

en: Taxes
tr: Vergiler

en: Taxes by code
tr: Koda Göre Vergiler

en: Taxes by date
tr: Tarihe Göre Vergiler

en: Your settings have been saved.
tr: Ayarlarınız kaydedildi.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
tr: Bu sayfadan giderseniz yaptığınız değişiklikler kaybolacak.

en: The settings of this image size have been disabled because its values are being overwritten by a filter.
tr: Bir filtre tarafından boyutlandırma değerlerinin üzerine yazıldığı için resim boyutlandırma ayarları devre dışı bırakıldı.

en: Hard Crop?
tr: Kırp?

en: Select a page&hellip;
tr: Bir sayfa seçin&hellip;

en: Choose a country&hellip;
tr: Bir ülke seçin&hellip;

en: Choose countries&hellip;
tr: Birden fazla ülke seçin&hellip;

en: Select all
tr: Tümünü Seç

en: Select none
tr: Hiçbirini Seçme

en: Introduction
tr: Tanıtım

en: Page Setup
tr: Sayfa Kurulumu

en: Store Locale
tr: Mağaza Konumu

en: Shipping &amp; Tax
tr: Kargo &amp; Vergi

en: Payments
tr: Ödemeler

en: Ready!
tr: Hazır!

en: WooCommerce &rsaquo; Setup Wizard
tr: WooCommerce &rsaquo; Kurulum Sihirbazı

en: Return to the WordPress Dashboard
tr: WordPress Yönetim Paneline Geri Dön

en: WooCommerce is available in %s. Would you like to use this translation?
tr: WooCommerce için %s çeviri seçeneği mevcut. Bu çeviriyi kullanmak ister misiniz?

en: Install Translation
tr: Çeviriyi Yükle

en: Welcome to the world of WooCommerce!
tr: WooCommerce dünyasına hoşgeldiniz!

en: Thank you for choosing WooCommerce to power your online store! This quick setup wizard will help you configure the basic settings. <strong>It’s completely optional and shouldn’t take longer than five minutes.</strong>
tr: Çevrimiçi mağazanıza güç veren WooCommerce eklentisini tercih ettiğiniz için teşekkürler! Bu hızlı kurulum sihirbazı temel ayarları yapılandırmanıza yardımcı olacaktır. <strong>Bu sihirbaz tamamen isteğe bağlıdır ve beş dakikadan fazla zamanınızı almaz.</ strong>

en: No time right now? If you don’t want to go through the wizard, you can skip and return to the WordPress dashboard. Come back anytime if you change your mind!
tr: Şu anda vaktiniz yok mu? Sihirbaza devam etmek istemiyorsanız bu adımı atlayıp WordPress yönetim paneline geri dönebilirsiniz. Fikrinizi değiştirirseniz her zaman geri gelebilirsiniz!

en: Let's Go!
tr: Başlayalım!

en: Not right now
tr: Şimdi Olmaz

en: Your store needs a few essential %spages%s. The following will be created automatically (if they do not already exist):
tr: Mağazanız birkaç temel %ssayfaya%s ihtiyaç duymaktadır. (Daha önce var olmadığı taktirde) aşağıdaki sayfalar otomatik olarak oluşturulacaktır:

en: Page Name
tr: Sayfa Adı

en: The shop page will display your products.
tr: Ürünlerinizin gösterileceği mağaza sayfasıdır.

en: The cart page will be where the customers go to view their cart and begin checkout.
tr: Müşterilerin sepetlerini görüntülemek için gidecekleri ve ödeme sürecinin başlayacağı sayfadır.

en: The checkout page will be where the customers go to pay for their items.
tr: Müşterilerin ürünlerin ödemesini gerçekleştirmek için gidecekleri sayfadır.

en: Registered customers will be able to manage their account details and view past orders on this page.
tr: Kayıtlı müşterilerin hesap bilgilerini yönetecekleri ve geçmiş siparişlerini görüntüleyecekleri sayfadır.

en: Once created, these pages can be managed from your admin dashboard on the %sPages screen%s. You can control which pages are shown on your website via %sAppearance > Menus%s.
tr: Bu sayfalar bir kez oluşturulduğu zaman %sSayfalar Ekranında%s bulunan yönetim panelinden yönetilebilirler. Sitenizde hangi sayfaların gösterildiğini %sGörünüm > Menüler%s aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.

en: Continue
tr: Devam Et

en: Skip this step
tr: Bu Adımı Atla

en: Store Locale Setup
tr: Mağaza Konum Kurulumu

en: Where is your store based?
tr: Mağazanız nerede bulunuyor?

en: Which currency will your store use?
tr: Mağazanız hangi para birimini kullanacak?

en: Choose a currency&hellip;
tr: Bir para birimi seçin&hellip;

en: If your currency is not listed you can %sadd it later%s.
tr: Para biriminiz listelenmemişse daha sonra kendiniz %sekleyebilirsiniz%s.

en: Currency Position
tr: Para Birimi Konumu

en: Left
tr: Solda

en: Right
tr: Sağda

en: Left with space
tr: Solda boşlukla

en: Right with space
tr: Sağda boşlukla

en: Thousand Separator
tr: Binlik Ayırıcı

en: Decimal Separator
tr: Ondalık Ayırıcı

en: Which unit should be used for product weights?
tr: Ürün ağırlıkları için hangi birim kullanılacak?

en: Which unit should be used for product dimensions?
tr: Ürün boyutları için hangi birim kullanılacak?

en: Shipping &amp; Tax Setup
tr: Kargo &amp; Vergi Kurulumu

en: If you will be charging sales tax, or shipping physical goods to customers, you can configure the basic options below. This is optional and can be changed later via %1$sWooCommerce > Settings > Tax%3$s and %2$sWooCommerce > Settings > Shipping%3$s.
tr: Eğer satış vergisini müşterilere yükleyecekseniz veya fiziksel ürünleri müşterilere kargolayacaksanız aşağıda yer alan temel seçenekleri yapılandırabilirsiniz. Bu ayarlar isteğe bağlıdır ve daha sonra %1$sWooCommerce > Ayarlar > Vergi%3$s ve %2$sWooCommerce > Ayarlar > Kargo%3$s aracılığıyla değiştirilebilir.

en: Basic Shipping Setup
tr: Temel Kargo Kurulumu

en: Will you be shipping products?
tr: Ürünleri kargolayacak mısınız?

en: Yes, I will be shipping physical goods to customers
tr: Evet, fiziksel ürünleri müşterilere kargolayacağım

en: <strong>Domestic</strong> shipping costs:
tr: <strong>Yurtiçi</strong> kargo maliyetleri:

en: A total of %s per order and/or %s per item
tr: Sipariş başına %s toplamı ve/veya öğe başına %s toplamı

en: <strong>International</strong> shipping costs:
tr: <strong>Uluslararası</strong> kargo maliyetleri:

en: Basic Tax Setup
tr: Temel Vergi Kurulumu

en: Will you be charging sales tax?
tr: Satış vergisini müşterilere yükleyecek misiniz?

en: Yes, I will be charging sales tax
tr: Evet, satış vergisini müşterilere yükleyeceğim

en: How will you enter product prices?
tr: Ürün fiyatlarını nasıl gireceksiniz?

en: I will enter prices inclusive of tax
tr: Vergi dahil fiyatlar gireceğim

en: I will enter prices exclusive of tax
tr: Vergi hariç fiyatlar gireceğim

en: Import Tax Rates?
tr: Vergi Oranlarını İçe Aktar?

en: Yes, please import some starter tax rates
tr: Evet, lütfen bazı başlangıç vergi oranlarını içe aktar

en: State
tr: Şehir

en: Rate (%)
tr: Oran (%)

en: Tax Shipping
tr: Nakliye Vergisi

en: Please note: you may still need to add local and product specific tax rates depending on your business location. If in doubt, speak to an accountant.
tr: Lütfen dikkat: İşyeri konumunuza bağlı olarak yine de yerel ve özel ürün vergi oranlarını eklemeniz gerekebilir.  Şüpheniz varsa, bir muhasebeciyle konuşabilirsiniz.

en: You can edit tax rates later from the %1$stax settings%3$s screen and read more about taxes in %2$sour documentation%3$s.
tr: Vergi oranlarını daha sonra %1$svergi ayarları%3$s ekranından düzenleyebilirsiniz ayrıca vergiler hakkında %2$sdokümantasyonumuzdan%3$s daha fazla bilgi de edinebilirsiniz.

en: WooCommerce can accept both online and offline payments. %2$sAdditional payment methods%3$s can be installed later and managed from the %1$scheckout settings%3$s screen.
tr: WooCommerce hem çevrim içi hem de çevrim dışı ödemeleri kabul edebilir. %2$sEk ödeme yöntemleri%3$s daha sonra yüklenip %1$ssipariş ayarları ekranından%3$s yönetilebilir.

en: To accept payments via PayPal on your store, simply enter your PayPal email address below.
tr: PayPal aracılığıyla ödeme kabul etmek için sadece PayPal e-posta adresinizi aşağıya girin.

en: PayPal Email Address:
tr: PayPal E-Posta Adresi:

[ctx: Order number by X]
en: %s by %s
tr: Sipariş: %s  Müşteri: %s

[ctx: Page title]
en: Shop
tr: Mağaza

[ctx: Page title]
en: Cart
tr: Sepet

[ctx: Page title]
en: Checkout
tr: Ödeme

[ctx: Page title]
en: My Account
tr: Hesabım

en: key
tr: anahtar

en: keys
tr: anahtarlar

en: Description
tr: Açıklama

en: Consumer Key Ending In
tr: Tüketici Anahtarının Sonu

en: User
tr: Kullanıcı

en: Permissions
tr: İzinler

en: Last Access
tr: Son Erişim

en: API Key
tr: API Anahtarı

en: ID: %d
tr: Kimlik: %d

en: View/Edit
tr: Görüntüle / Düzenle

en: Revoke API Key
tr: API Anahtarını İptal Et

en: Revoke
tr: İptal Et

en: Read
tr: Oku

en: Write
tr: Yaz

en: Read/Write
tr: Oku / Yaz

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Keys/Apps
tr: Anahtarlar / Uygulamalar

en: Add Key
tr: Anahtar Ekle

en: Search Key
tr: Anahtar Ara

en: API Key revoked successfully.
tr: API anahtarı başarılı bir şekilde iptal edildi.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
tr: İşlem başarısız. Lütfen sayfayı yenileyin ve tekrar deneyin.

en: Please enter in decimal (%s) format without thousand separators.
tr: Lütfen binlik ayırıcılar olmadan ondalık (%s) sistemde girin.

en: Please enter in monetary decimal (%s) format without thousand separators and currency symbols.
tr: Lütfen binlik ayırıcılar ve para birimi sembolleri olmadan parasal ondalık (% s) biçiminde girin.

en: Please enter in country code with two capital letters.
tr: Lütfen iki büyük harfle ülke kodunu girin.

en: Please enter in a value less than the regular price.
tr: Lütfen piyasa fiyatından daha düşük bir değer girin.

en: Are you sure you want to link all variations? This will create a new variation for each and every possible combination of variation attributes (max 50 per run).
tr: Tüm varyasyonları birbirine bağlamak istediğinizden emin misiniz? Bu işlem, varyasyon seçeneklerinin her olası kombinasyonu için yeni bir varyasyon oluşturur. (İşlem başına en fazla 50 varyasyon)

en: Enter a value
tr: Bir değer girin

en: Variation menu order (determines position in the list of variations)
tr: Varyasyon menü sıralaması (varyasyonlar listesindeki konumunu belirler)

en: Enter a value (fixed or %)
tr: Bir değer girin (sabit veya %)

en: Are you sure you want to delete all variations? This cannot be undone.
tr: Tüm varyasyonları silmek istediğinizden emin misiniz? Bu işlem geri alınamaz.

en: Last warning, are you sure?
tr: Son uyarı! Emin misiniz?

en: Choose an image
tr: Bir resim seç

en: Set variation image
tr: Varyasyon resmi ayarla

en: variation added
tr: varyasyon eklendi

en: variations added
tr: varyasyon eklendi

en: No variations added
tr: Hiçbir varyasyon eklenmedi

en: Are you sure you want to remove this variation?
tr: Bu varyasyonu kaldırmak istediğinizden emin misiniz?

en: Sale start date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
tr: Satış başlangıç tarihi  (YYYY-AA-GG biçiminde veya boş bırakın)

en: Sale end date (YYYY-MM-DD format or leave blank)
tr: Satış bitiş tarihi (YYYY-AA-GG biçiminde veya boş bırakın)

en: Save changes before changing page?
tr: Sayfa değiştirmeden önce değişiklikler kaydedilsin mi?

en: %qty% variation
tr: %qty% varyasyon

en: %qty% variations
tr: %qty% varyasyon

en: Select an option&hellip;
tr: Bir seçenek belirleyin&hellip;

en: Are you sure you want to remove the selected items? If you have previously reduced this item's stock, or this order was submitted by a customer, you will need to manually restore the item's stock.
tr: Seçili öğeyi kaldırmak istediğinizden emin misiniz? Eğer daha önce bu öğenin stoğunu azalttıysanız veya bu sipariş bir müşteri tarafından bildirildiyse öğrenin stoğunu el ile düzeltmeniz gerekir.

en: Please select some items.
tr: Lütfen birkaç öğe seçin.

en: Are you sure you wish to process this refund? This action cannot be undone.
tr: Bu iade işlemini gerçekleştirmek istediğinizden emin misiniz? Bu işlem geri alınamaz.

en: Are you sure you wish to delete this refund? This action cannot be undone.
tr: Bu iadeyi silmek istediğinizden emin misiniz? Bu işlem geri alınamaz.

en: Are you sure you wish to delete this tax column? This action cannot be undone.
tr: Bu vergi sütununu silmek istediğinizden emin misiniz? Bu işlem geri alınamaz.

en: Remove this item meta?
tr: Bu öğe metasını kaldırmak istiyor musunuz?

en: Remove this attribute?
tr: Bu seçeneği kaldırmak istiyor musunuz?

en: Name
tr: İsim

en: Remove
tr: Kaldır

en: Click to toggle
tr: Geçiş yapmak için tıklayın

en: Value(s)
tr: Değer(ler)

en: Enter some text, or some attributes by pipe (|) separating values.
tr: Değerleri (|) işaretiyle ayırarak metin veya seçenek girin.

en: Visible on the product page
tr: Ürün sayfasında görünsün

en: Used for variations
tr: Seçenekler için kullanılsın

en: Enter a name for the new attribute term:
tr: Yeni seçenek kuralı için bir isim girin:

en: Calculate totals based on order items, discounts, and shipping?
tr: Sipariş öğelerine, indirimlere ve kargoya dayalı toplamlar hesaplansın mı?

en: Calculate line taxes? This will calculate taxes based on the customers country. If no billing/shipping is set it will use the store base country.
tr: Vergi satırı hesaplansın mı? Müşterinin ülkesine dayalı vergiler hesaplanacaktır. Eğer herhangi bir fatura/kargo bilgisi ayarlanamışsa mağaza temel konumu kullanılacaktır.

en: Copy billing information to shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
tr: Fatura bilgileri kargo bilgilerine kopyalansın mı? Bu işlem mevcut kargo bilgilerini siler.

en: Load the customer's billing information? This will remove any currently entered billing information.
tr: Müşterinin fatura bilgilerini yüklemek istiyor musunuz? Bu işlem, mevcut fatura bilgilerini silecektir.

en: Load the customer's shipping information? This will remove any currently entered shipping information.
tr: Müşterinin kargo bilgilerini yüklemek istiyor musunuz? Bu işlem, mevcut kargo bilgilerini silecektir.

en: Featured
tr: Öne Çıkan

en: No customer selected
tr: Hiçbir müşteri seçilmedi

en: Could not grant access - the user may already have permission for this file or billing email is not set. Ensure the billing email is set, and the order has been saved.
tr: Erişim izni verilemedi - kullanıcı belki bu dosya için zaten erişim iznine sahip veya fatura e-postası ayarlanmamış. Fatura adresinin ayarlandığından ve siparişin kaydedilmiş olduğundan emin olun.

en: Are you sure you want to revoke access to this download?
tr: Bu indirme için erişim iznini iptal etmek istediğinizden emin misiniz?

en: You cannot add the same tax rate twice!
tr: Aynı vergi oranını iki kez ekleyemezsiniz!

en: Your product has variations! Before changing the product type, it is a good idea to delete the variations to avoid errors in the stock reports.
tr: Ürününüz varyasyonlara sahip! Stok raporlarındaki hataları önlemek için ürün tipini değiştirmeden önce varyasyonları silmek iyi bir fikir olabilir.

en: Slug "%s" is too long (28 characters max). Shorten it, please.
tr: "%s" kısa ismi çok uzun (maksimum 28 karakter). Lütfen kısaltın.

en: Slug "%s" is not allowed because it is a reserved term. Change it, please.
tr: Rezerve edilmiş bir kural olduğu için "%s" kısa ismine izin verilmiyor. Lütfen  değiştirin.

en: Please, provide an attribute name and slug.
tr: Lütfen bir seçenek adı ve kısa isim belirleyin.

en: Slug "%s" is already in use. Change it, please.
tr: "%s" kısa ismi zaten kullanılıyor. Lütfen değiştirin.

en: Attribute updated successfully
tr: Seçenek başarıyla güncellendi

en: Edit Attribute
tr: Seçeneği Düzenle

en: Error: non-existing attribute ID.
tr: Hata: Var olmayan seçenek kimliği

en: Name for the attribute (shown on the front-end).
tr: Seçeneği adlandır (ön sayfada gösterilir)

en: Slug
tr: Kısa İsim

en: Unique slug/reference for the attribute; must be shorter than 28 characters.
tr: Seçenekler için benzersiz kısa isim 28 karakterden daha kısa olmalıdır.

en: Enable Archives?
tr: Arşivleri etkinleştir?

en: Enable this if you want this attribute to have product archives in your store.
tr: Bu seçeneğin mağazanızda ürün arşivlerinin olmasını istiyorsanız etkinleştirin.

en: Type
tr: Tür

en: Determines how you select attributes for products. Under admin panel -> products -> product data -> attributes -> values, <strong>Text</strong> allows manual entry whereas <strong>select</strong> allows pre-configured terms in a drop-down list.
tr: Ürünler için nasıl seçenek seçeceğinizi belirler. Admin Paneli -> Ürün -> Ürün Bilgisi -> Seçenekler -> Ekle yolunda bulunan açılır listeden önceden yapılandırılmış kurallar seçilirken <strong>Özel Ürün Seçeneği</strong> elle seçenek girmenize olanak sağlar.

en: Default sort order
tr: Varsayılan Sıralama Düzeni

en: Custom ordering
tr: Özel sıralama

en: Name (numeric)
tr: İsim (sayısal)

en: Term ID
tr: Kural kimliği

en: Determines the sort order of the terms on the frontend shop product pages. If using custom ordering, you can drag and drop the terms in this attribute.
tr: Mağaza ürün sayfalarında kuralların sıralama düzenini belirler.Eğer özel sıralama düzeni kullanılacaksa bu seçeneğin içine kuralları sürükleyip bırakabilirsiniz.

en: Update
tr: Güncelle

en: Attributes
tr: Seçenekler

en: Order by
tr: Sıralama

en: Terms
tr: Kurallar

en: Edit
tr: Düzenle

en: Delete
tr: Sil

en: Public
tr: Genel

en: Configure terms
tr: Kuralları yapılandır

en: No attributes currently exist.
tr: Hiçbir seçenek mevcut değil.

en: Add New Attribute
tr: Yeni Seçenek Ekle

en: Attributes let you define extra product data, such as size or colour. You can use these attributes in the shop sidebar using the "layered nav" widgets. Please note: you cannot rename an attribute later on.
tr: Seçenekler, beden veya renk gibi ekstra ürün bilgisi tanımlamanıza izin verir. "Katmanlı navigasyon" bileşenleri kullanarak mağaza kenar çubuğunda bu seçenekleri kullanabilirsiniz.

en: Add Attribute
tr: Seçenek Ekle

en: Are you sure you want to delete this attribute?
tr: Bu seçeneği silmek istediğinizden emin misiniz?

en: WooCommerce Recent Reviews
tr: WooCommerce Son Yorumlar

en: WooCommerce Status
tr: WooCommerce Durumu

en: <strong>%s</strong> sales this month
tr: Bu ay <strong>%s</strong> satış yapıldı

en: %s top seller this month (sold %d)
tr: %s bu ayın en çok satan ürünü (%d adet satıldı)

en: <strong>%s order</strong> awaiting processing | <strong>%s orders</strong> awaiting processing
tr[0]: <strong>%s sipariş</strong> işlem bekliyor

en: <strong>%s order</strong> on-hold | <strong>%s orders</strong> on-hold
tr[0]: <strong>%s sipariş</strong> beklemede

en: <strong>%s product</strong> low in stock | <strong>%s products</strong> low in stock
tr[0]: <strong>%s ürün</strong> düşük stoklu

en: <strong>%s product</strong> out of stock | <strong>%s products</strong> out of stock
tr[0]: <strong>%s ürün</strong> stokta yok

en: out of 5
tr: 5 üzerinden

en: reviewed by
tr: için yorum yapan:

en: There are no product reviews yet.
tr: Herhangi bir ürün yorumu yok.

en: Make a duplicate from this product
tr: Bu ürünü çoğalt

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Copy to a new draft
tr: Yeni bir taslak kopyalayın

en: No product to duplicate has been supplied!
tr: Çoğaltılacak ürün yok!

en: Product creation failed, could not find original product:
tr: Ürün oluşturma başarısız oldu, orijinal ürün bulamadı:

en: (Copy)
tr: (Kopya)

en: General Settings
tr: Genel Ayarlar

en: Product Settings
tr: Ürün Ayarları

en: Tax Settings
tr: Vergi Ayarları

en: Checkout Settings
tr: Ödeme Ayarları

en: Shipping Settings
tr: Kargo Ayarları

en: Account Settings
tr: Hesap Ayarları

en: Email Settings
tr: E-posta Ayarları

en: Webhook Settings
tr: Web Kancası Ayarları

en: PayPal Standard
tr: PayPal Standart

en: Free Shipping
tr: Ücretsiz Kargo

en: Local Delivery
tr: Yerel Teslimat

en: Local Pickup
tr: Mağazadan Teslim

en: Product Categories, Tags, Shipping Classes, &amp; Attributes
tr: Ürün Kategorileri,  Etiketler, Kargo Sınıfları, &amp; Seçenekler

en: Simple Products
tr: Basit Ürünler

en: System Status
tr: Sistem Durumu

en: Reports
tr: Raporlar

en: Coupons
tr: Kuponlar

en: Managing Orders
tr: Siparişleri Yönetme

en: Documentation
tr: Dokümantasyon

en: Should you need help understanding, using, or extending WooCommerce, please read our documentation. You will find all kinds of resources including snippets, tutorials and much more.
tr: WooCommerce eklentisini anlama, kullanma veya genişletme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa lütfen dokümanlarımızı okuyun. Snippetlar, öğreticiler ve çok daha fazlası da dahil olmak üzere her türlü kaynağı bulabileceksiniz.

en: WooCommerce Documentation
tr: WooCommerce Dokümantasyonu

en: Developer API Docs
tr: Geliştirici API Dokümanları

en: Support
tr: Destek

en: After %sreading the documentation%s, for further assistance you can use the %scommunity forums%s on WordPress.org to talk with other users. If however you are a WooThemes customer, or need help with premium add-ons sold by WooThemes, please %suse our helpdesk%s.
tr: %sDokümantasyonu okuduktan%s sonra daha fazla yardıma ihtiyaç duyarsanız WordPress.org üzerinden diğer kullanıcılarla iletişim kurmak için %stopluluk forumlarını%s kullanabilirsiniz. Eğer bir WooThemes müşterisiyseniz veya WooThemes tarafından satılan premium eklentilerle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa lütfen %syardım masamızı%s kullanın.

en: Before asking for help we recommend checking the system status page to identify any problems with your configuration.
tr: Yardım istemeden önce yapılandırmanızla ilgili herhangi bir sorunu tespit etmek üzere sistem durumu sayfasını kontrol etmenizi öneririz.

en: WordPress.org Forums
tr: WordPress.org Forumları

en: WooThemes Customer Support
tr: WooThemes Müşteri Desteği

en: Education
tr: Eğitim

en: If you would like to learn about using WooCommerce from an expert, consider following a WooCommerce course ran by one of our educational partners.
tr: WooCommerce eklentisinin kullanımı konusunda bir uzmandan bilgi almak istiyorsanız eğitim ortaklarımız tarafından verilen bir WooCommerce kursunu takip etmeyi göz önünde bulundurun.

en: View Education Partners
tr: Eğitim Ortaklarını Görüntüle

en: Found a bug?
tr: Bir hata mı buldunuz?

en: If you find a bug within WooCommerce core you can create a ticket via <a href="%s">Github issues</a>. Ensure you read the <a href="%s">contribution guide</a> prior to submitting your report. To help us solve your issue, please be as descriptive as possible and include your <a href="%s">system status report</a>.
tr: Eğer WooCommerce çekirdeği içinde bir hata bulursanız <a href="%s">Github Sorunları</a> aracılığıyla bir bilet oluşturabilirsiniz.Raporunuzu göndermeden önce <a href="%s">Katkı Rehberini</a> okuduğunuzdan emin olun. Sorununuzu çözmenize yardımcı olabilmemiz için lütfen mümkün olduğunca tanımlayıcı olun ve <a href="%s">Sistem Durumu Raporunuzu</a> ekleyin.

en: Report a bug
tr: Hata Bildir

en: For more information:
tr: Daha fazla bilgi için:

en: About WooCommerce
tr: WooCommerce Hakkında

en: WordPress.org Project
tr: WordPress.org Projesi

en: Github Project
tr: Github Projesi

en: Official Themes
tr: Resmi Temalar

en: Official Extensions
tr: Resmi Eklentiler

en: WooCommerce Tax Rates (CSV)
tr: WooCommerce Vergi Oranları (CSV)

en: Import <strong>tax rates</strong> to your store via a csv file.
tr: <strong>Vergi Oranlarını</strong> csv dosyasına aktar.

en: Shipping Classes
tr: Kargo Sınıfları

en: Sales Reports
tr: Satış Raporları

en: WooCommerce Settings
tr: WooCommerce Ayarları

en: Settings
tr: Ayarlar

en: WooCommerce Add-ons/Extensions
tr: WooCommerce Eklentileri

en: Add-ons
tr: Eklentiler

en: WooCommerce Endpoints
tr: WooCommerce Uç Noktaları

en: Select All
tr: Tümünü Seç

en: Add to Menu
tr: Menüye Ekle

en: Visit Store
tr: Mağazayı Görüntüle

en: Product Short Description
tr: Kısa Ürün Açıklaması

en: Product Data
tr: Ürün Bilgisi

en: Product Gallery
tr: Ürün Galerisi

en: %s Data
tr: %s Veri

en: %s Items
tr: %s Öğeleri

en: %s Notes
tr: %s Notları

en: Downloadable Product Permissions
tr: İndirilebilir Ürün İzinleri

en: Note: Permissions for order items will automatically be granted when the order status changes to processing/completed.
tr: Not: Sipariş durumu İşleniyor / Tamamlandı olarak değiştiği zaman sipariş öğeleri için izinler otomatik olarak verilecektir.

en: %s Actions
tr: %s Eylemleri

en: Coupon Data
tr: Kupon Bilgisi

en: Rating
tr: Oy ver

en: Reviews
tr: Yorumlar

en: Cheatin&#8217; huh?
tr: Hile mi yapıyorsun?

en: Product permalink base
tr: Ürün Kalıcı Bağlantı Yapısı

en: Product category base
tr: Ürün kategori temeli

en: Product tag base
tr: Ürün etiket temeli

en: Product attribute base
tr: Ürün seçenek temeli

en: These settings control the permalinks used for products. These settings only apply when <strong>not using "default" permalinks above</strong>.
tr: Bu seçenekler, ürünler için kullanılacak kalıcı bağlantıları kontrol eder. <strong>Yukarıda yer alan "varsayılan" kalıcı bağlantılar kullanılmadığı zaman</strong> bu ayarlar uygulanacaktır.

en: Default
tr: Varsayılan

en: Product
tr: Ürün

en: Shop base
tr: Mağaza temeli

en: Shop base with category
tr: Kategorili mağaza temeli

en: Custom Base
tr: Özel yapı

en: Enter a custom base to use. A base <strong>must</strong> be set or WordPress will use default instead.
tr: Kullanmak için özel bir yapı girin. Bu yapı ayarlanmış <strong>olmalıdır</strong> aksi taktirde WordPress bunun yerine varsayılanı kullanacaktır.

en: Product Name
tr: Ürün Adı

en: Give your new product a name here. This is a required field and will be what your customers will see in your store.
tr: Yeni ürününüze burada bir isim verin. Bu gerekli bir alandır, müşterilerinizin mağazanızda göreceği isim de budur.

en: In stock
tr: Stokta

en: Out of stock
tr: Stokta yok

en: Payment Method:
tr: Ödeme Yöntemi:

en: Fee
tr: Ücret

[ctx: date and time]
en: %1$s at %2$s
tr: %1$s - %2$s

[ctx: enhanced select]
en: One result is available, press enter to select it.
tr: Bir sonuç bulundu, seçmek için enter tuşuna basın.

[ctx: enhanced select]
en: %qty% results are available, use up and down arrow keys to navigate.
tr: %qty% sonuç bulundu, geçiş yapmak için aşağı - yukarı ok tuşlarını kullanın.

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
tr: Hiçbir sonuç bulunamadı

[ctx: enhanced select]
en: Loading failed
tr: Yükleme başarısız oldu

[ctx: enhanced select]
en: Please enter 1 or more characters
tr: Lütfen 1 veya daha fazla karakter girin

[ctx: enhanced select]
en: Please enter %qty% or more characters
tr: Lütfen %qty% veya daha fazla karakter girin

[ctx: enhanced select]
en: Please delete 1 character
tr: Lütfen 1 karakter silin

[ctx: enhanced select]
en: Please delete %qty% characters
tr: Lütfen %qty% karakter silin

[ctx: enhanced select]
en: You can only select 1 item
tr: Sadece 1 öğe seçebilirsiniz

[ctx: enhanced select]
en: You can only select %qty% items
tr: Sadece %qty% öğe seçebilirsiniz

[ctx: enhanced select]
en: Loading more results&hellip;
tr: Daha fazla sonuç yükleniyor&hellip;

[ctx: enhanced select]
en: Searching&hellip;
tr: Aranıyor&hellip;

[ctx: Admin menu name]
en: Orders
tr: Siparişler

[ctx: slug]
en: product-category
tr: urun-kategori

[ctx: slug]
en: product-tag
tr: urun-etiketi

[ctx: slug]
en: product
tr: urun

[ctx: default-slug]
en: shop
tr: magaza

[ctx: default-slug]
en: product
tr: urun

en: Armed Forces (AE)
tr: Silahlı Kuvvetler (AE)

en: Armed Forces (AP)
tr: Silahlı Kuvvetler (AP)

en: American Samoa
tr: Amerikan Samoası

en: Northern Mariana Islands
tr: Kuzey Mariana Adaları

en: Puerto Rico
tr: Porto Riko

en: US Virgin Islands
tr: ABD Virgin Adaları

en: Backordered
tr: Bakiye Siparişi verildi

en: &nbsp;<small>%svia %s</small>
tr: &nbsp;<small>%s -- %s</small>

en: Free!
tr: Ücretsiz!

en: Subtotal:
tr: Ara Toplam:

en: Discount:
tr: İndirim:

en: Shipping:
tr: Kargo:

en: Total:
tr: Toplam:

en: Download %d
tr: İndir %d

en: Download
tr: İndirme

en: Order status changed from %s to %s.
tr: Sipariş Durumu: %s, %s olarak değişti.

en: Item #%s variation #%s stock reduced from %s to %s.
tr: Ürün varyasyonu: #%s kimlik numaralı ürünün #%s varyasyonu için stok miktarı %s adetten %s adete düşürüldü.

en: Item #%s stock reduced from %s to %s.
tr: Ürün: #%s için stok miktarı %s adetten %s adete düşürüldü.

en: Card Number
tr: Kart Numarası

en: Expiry (MM/YY)
tr: Vade (MM / YY)

en: Card Code
tr: Kart Kodu

en: Add to cart
tr: Sepete Ekle

en: Read more
tr: Devamını Oku

en: Only %s left in stock
tr: Sadece %s adet kaldı

en: (can be backordered)
tr: (bakiye siparişi verilebilir)

en: %s in stock
tr: %s adet stokta

en: Available on backorder
tr: Bakiye siparişine uygun

en: Rated %s out of 5
tr: 5 üzerinden %s oy aldı

[ctx: min_price]
en: From:
tr: En Düşük:

en: Antique
tr: Antik

en: Dinagat Islands
tr: Dinagat Adaları

en: Eastern Samar
tr: Doğu Samar

en: Mountain Province
tr: Dağlık Bölge

en: Northern Samar
tr: Kuzey Samar

en: South Cotabato
tr: Güney Cotabato

en: Southern Leyte
tr: Güney Leyte

en: Kamphaeng Phet (&#3585;&#3635;&#3649;&#3614;&#3591;&#3648;&#3614;&#3594;&#3619;)
tr: amphaeng Phet (&#3585;&#3635;&#3649;&#3614;&#3591;&#3648;&#3614;&#3594;&#3619;)

en: North Carolina
tr: Kuzey Carolina

en: North Dakota
tr: Kuzey Dakota

en: South Carolina
tr: Güney Carolina

en: South Dakota
tr: Güney Dakota

en: West Virginia
tr: Batı Virginia

en: Armed Forces (AA)
tr: Silahlı Kuvvetler (AA)

[ctx: US state of Georgia]
en: Georgia
tr: Gürcistan

en: W.P. Labuan
tr: W.P. Kuala Lumpur

en: Silistra
tr: Silistre

en: Sofia
tr: Sofya

en: Esp&iacute;rito Santo
tr: Espirito Santo

en: Para&iacute;ba
tr: Paraiba

en: Newfoundland and Labrador
tr: Newfoundland ve Labrador

en: Inner Mongolia / &#20839;&#33945;&#21476;
tr: İç Moğolistan / &#20839;&#33945;&#21476;

en: Αττική
tr: Attika

en: Ανατολική Μακεδονία και Θράκη
tr: Doğu Makedonya ve Batı Trakya

en: Κεντρική Μακεδονία
tr: Orta Makedonya

en: Δυτική Μακεδονία
tr: Batı Makedonya

en: Ήπειρος
tr: Epir

en: Θεσσαλία
tr: Teselya

en: Ιόνιοι Νήσοι
tr: İyonya Adaları

en: Δυτική Ελλάδα
tr: Batı Yunanistan

en: Στερεά Ελλάδα
tr: Yunanistan Anakarası

en: Πελοπόννησος
tr: Mora Yarımadası

en: Βόρειο Αιγαίο
tr: Kuzey Denizi

en: Νότιο Αιγαίο
tr: Güney Ege

en: Κρήτη
tr: Girit

en: New Territories
tr: Yeni Bölgeler

en: Budapest
tr: Budapeşte

en: Andhra Pradesh
tr: Andra Pradeş

en: Jammu and Kashmir
tr: Jammu ve Keşmir

en: Punjab
tr: Pencap

en: West Bengal
tr: Batı Bengal

en: Andaman and Nicobar Islands
tr: Andaman ve Nicobar Adaları

en: Dadar and Nagar Haveli
tr: Dadar ve Nagar Haveli

en: Daman and Diu
tr: Daman ve Diu

en: Khuzestan  (خوزستان)
tr: Huzistan (خوزستان)

en: Tehran  (تهران)
tr: Tahran (تهران)

en: Ilaam (ایلام)
tr: İlam (ایلام)

en: Bushehr (بوشهر)
tr: Buşehr (بوشهر)

en: Ardabil (اردبیل)
tr: Erdebil (اردبیل)

en: Isfahan (اصفهان)
tr: İsfahan (اصفهان)

en: Yazd (یزد)
tr: Yezd (یزد)

en: Kermanshah (کرمانشاه)
tr: Kermanşah (کرمانشاه)

en: Hamadan (همدان)
tr: Hemedan (همدان)

en: Ghazvin (قزوین)
tr: Kazvin (قزوین)

en: Zanjan (زنجان)
tr: Zencan (زنجان)

en: Alborz (البرز)
tr: Elburz (البرز)

en: East Azarbaijan (آذربایجان شرقی)
tr: Doğu Azerbaycan (آذربایجان شرقی)

en: West Azarbaijan (آذربایجان غربی)
tr: Batı Azerbaycan (آذربایجان غربی)

en: Chaharmahal and Bakhtiari (چهارمحال و بختیاری)
tr: Çaharmahal ve Bahtiyari (چهارمحال و بختیاری)

en: South Khorasan (خراسان جنوبی)
tr: Güney Horasan (خراسان جنوبی)

en: Razavi Khorasan (خراسان رضوی)
tr: Razavi Horasan (خراسان رضوی)

en: North Khorasan (خراسان جنوبی)
tr: Kuzey Horasan (خراسان جنوبی)

en: Semnan (سمنان)
tr: Simnan (سمنان)

en: Qom (قم)
tr: Kum (قم)

en: Kurdistan / کردستان)
tr: Kürdistan / کردستان)

en: Kohgiluyeh and BoyerAhmad (کهگیلوییه و بویراحمد)
tr: Kohgiluye ve Buyer Ahmed (کهگیلوییه و بویراحمد)

en: Golestan (گلستان)
tr: Gülistan (گلستان)

en: Mazandaran (مازندران)
tr: Mazenderan (مازندران)

en: Markazi (مرکزی)
tr: Merkezi (مرکزی)

en: Hormozgan (هرمزگان)
tr: Hürmüzgan (هرمزگان)

en: Sistan and Baluchestan (سیستان و بلوچستان)
tr: Sistan ve Belucistan (سیستان و بلوچستان)

en: Afghanistan
tr: Afganistan

en: &#197;land Islands
tr: &#197;land Adaları

en: Albania
tr: Arnavutluk

en: Algeria
tr: Cezayir

en: Antarctica
tr: Antartika

en: Antigua and Barbuda
tr: Antigua ve Barbuda

en: Argentina
tr: Arjantin

en: Armenia
tr: Ermenistan

en: Australia
tr: Avustralya

en: Austria
tr: Avusturya

en: Azerbaijan
tr: Azerbaycan

en: Bahamas
tr: Bahamalar

en: Bahrain
tr: Bahreyn

en: Bangladesh
tr: Bangladeş

en: Belarus
tr: Beyaz Rusya

en: Belgium
tr: Belçika

en: Bhutan
tr: Butan

en: Bolivia
tr: Bolivya

en: Bosnia and Herzegovina
tr: Bosna Hersek

en: Botswana
tr: Botsvana

en: Bouvet Island
tr: Bouvet Adası

en: Brazil
tr: Brezilya

en: British Indian Ocean Territory
tr: Hint Okyanusu İngiliz Bölgesi

en: British Virgin Islands
tr: Virjin Adaları (İngiliz)

en: Brunei
tr: Brunei Sultanlığı

en: Bulgaria
tr: Bulgaristan

en: Cambodia
tr: Kamboçya

en: Cameroon
tr: Kamerun

en: Canada
tr: Kanada

en: Cayman Islands
tr: Cayman Adaları

en: Central African Republic
tr: Orta Afrika Cumhuriyeti

en: Chad
tr: Çat

en: Chile
tr: Şili

en: China
tr: Çin

en: Christmas Island
tr: Christmas Adaları

en: Cocos (Keeling) Islands
tr: Cocos (Keeling) Adaları

en: Colombia
tr: Kolombiya

en: Congo (Brazzaville)
tr: Kongo (Brazzaville)

en: Congo (Kinshasa)
tr: Kongo (Kinshasa)

en: Cook Islands
tr: Cook Adaları

en: Costa Rica
tr: Kostarika

en: Croatia
tr: Hırvatistan

en: Cuba
tr: Küba

en: Cyprus
tr: K.K.T.C.

en: Czech Republic
tr: Çek Cumhuriyeti

en: Denmark
tr: Danimarka

en: Djibouti
tr: Cibuti

en: Dominica
tr: Dominika

en: Dominican Republic
tr: Dominik Cumhuriyeti

en: Ecuador
tr: Ekvator

en: Egypt
tr: Mısır

en: Equatorial Guinea
tr: Ekvator Ginesi

en: Eritrea
tr: Eritre

en: Estonia
tr: Estonya

en: Ethiopia
tr: Etiyopya

en: Falkland Islands
tr: Falkland Adaları

en: Faroe Islands
tr: Faroe Adaları

en: Finland
tr: Finlandiya

en: France
tr: Fransa

en: French Guiana
tr: Fransız Guyanası

en: French Polynesia
tr: Fransız Poliznezyası

en: French Southern Territories
tr: Fransız Güney Bölgeleri

en: Gambia
tr: Gambiya

en: Georgia
tr: Gürcistan

en: Germany
tr: Almanya

en: Ghana
tr: Gana

en: Gibraltar
tr: Cebelitarık

en: Greece
tr: Yunanistan

en: Greenland
tr: Grönland

en: Guinea
tr: Gine

en: Guinea-Bissau
tr: Gine-Bissau Cumhuriyeti

en: Heard Island and McDonald Islands
tr: Heard Adası ve McDonald Adaları

en: Hungary
tr: Macaristan

en: Iceland
tr: İzlanda

en: India
tr: Hindistan

en: Indonesia
tr: Endonezya

en: Iran
tr: İran

en: Iraq
tr: Irak

en: Republic of Ireland
tr: İrlanda Cumhuriyeti

en: Isle of Man
tr: İnsan Adası

en: Israel
tr: İsrail

en: Italy
tr: İtalya

en: Ivory Coast
tr: Fildişi Sahilleri

en: Jamaica
tr: Jamaika

en: Japan
tr: Japonya

en: Jordan
tr: Ürdün

en: Kazakhstan
tr: Kazakistan

en: Kuwait
tr: Kuveyt

en: Kyrgyzstan
tr: Kırgızistan

en: Latvia
tr: Letonya

en: Lebanon
tr: Lübnan

en: Lesotho
tr: Lesoto

en: Liberia
tr: Liberya

en: Liechtenstein
tr: Lihtenştayn

en: Lithuania
tr: Litvanya

en: Luxembourg
tr: Lüksemburg

en: Macao S.A.R., China
tr: Makao

en: Macedonia
tr: Makedonya Cumhuriyeti

en: Madagascar
tr: Madagaskar

en: Malawi
tr: Malavi

en: Malaysia
tr: Malezya

en: Maldives
tr: Maldivler

en: Marshall Islands
tr: Marshall Adaları

en: Martinique
tr: Martinik

en: Mauritania
tr: Moritanya

en: Mexico
tr: Meksika

en: Micronesia
tr: Mikronezya

en: Moldova
tr: Moldova Cumhuriyeti

en: Monaco
tr: Monako

en: Mongolia
tr: Moğolistan

en: Montenegro
tr: Karadağ

en: Morocco
tr: Fas

en: Mozambique
tr: Mozambik

en: Namibia
tr: Namibya

en: Netherlands
tr: Hollanda

en: Netherlands Antilles
tr: Hollanda Antilleri

en: New Caledonia
tr: Yeni Kaledonya

en: New Zealand
tr: Yeni Zelanda

en: Nicaragua
tr: Nikaragua

en: Niger
tr: Nijer

en: Nigeria
tr: Nijerya

en: Norfolk Island
tr: Norfolk Adası

en: North Korea
tr: Kuzey Kore

en: Norway
tr: Norveç

en: Oman
tr: Umman

en: Palestinian Territory
tr: Filistin

en: Papua New Guinea
tr: Papua Yeni Gine

en: Philippines
tr: Filipinler

en: Pitcairn
tr: Pitcairn Adası

en: Poland
tr: Polonya

en: Portugal
tr: Portekiz

en: Qatar
tr: Katar

en: Reunion
tr: Reunion Adası

en: Romania
tr: Romanya

en: Russia
tr: Rusya Federasyonu

en: Rwanda
tr: Ruanda

en: Saint Barth&eacute;lemy
tr: Saint Barthelemy

en: Saint Kitts and Nevis
tr: Saint Kitts ve Nevis

en: Saint Lucia
tr: Santa Luçia

en: Saint Martin (French part)
tr: Saint Martin (Fransız Kesimi)

en: Saint Martin (Dutch part)
tr: Santa Martin (Hollanda bölümü)

en: Saint Pierre and Miquelon
tr: Saint Pierre ve Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
tr: Saint Vincent ve Grenadinler

en: S&atilde;o Tom&eacute; and Pr&iacute;ncipe
tr: Sao Tome and Principe

en: Saudi Arabia
tr: Suudi Arabistan

en: Serbia
tr: Sırbistan

en: Seychelles
tr: Seyşeller

en: Singapore
tr: Singapur

en: Slovakia
tr: Slovakya

en: Slovenia
tr: Slovenya

en: Solomon Islands
tr: Solomon Adaları

en: Somalia
tr: Somali

en: South Africa
tr: Güney Afrika

en: South Georgia/Sandwich Islands
tr: South Georgia / Sandwich Islands

en: South Korea
tr: Güney Kore

en: South Sudan
tr: Güney Sudan

en: Spain
tr: İspanya

en: Suriname
tr: Surinam

en: Svalbard and Jan Mayen
tr: Svalbard ve Jan Mayen Adaları

en: Swaziland
tr: Svaziland

en: Sweden
tr: İsveç

en: Switzerland
tr: İsviçre

en: Syria
tr: Suriye

en: Taiwan
tr: Tayvan

en: Tajikistan
tr: Tacikistan

en: Tanzania
tr: Tanzanya

en: Thailand
tr: Tayland

en: Trinidad and Tobago
tr: Trinidad ve Tobago

en: Tunisia
tr: Tunus

en: Turkey
tr: Türkiye

en: Turkmenistan
tr: Türkmenistan

en: Turks and Caicos Islands
tr: Turks ve Caicos Adaları

en: Ukraine
tr: Ukrayna

en: United Arab Emirates
tr: Birleşik Arap Emirlikleri

en: United Kingdom (UK)
tr: Birleşik Krallık (UK)

en: United States (US)
tr: Amerika Birleşik Devletleri (ABD)

en: Uzbekistan
tr: Özbekistan

en: Vatican
tr: Vatikan

en: Wallis and Futuna
tr: Wallis ve Futuna

en: Western Sahara
tr: Batı Sahra

en: Western Samoa
tr: Batı Samoa

en: Zimbabwe
tr: Zimbabve

en: Consumption tax
tr: Tüketim Vergisi

en: Australian Capital Territory
tr: Avustralya Başkent Bölgesi

en: New South Wales
tr: Yeni Güney Galler

en: Northern Territory
tr: Kuzey Bölgesi

en: South Australia
tr: Güney Avustralya

en: Tasmania
tr: Tazmanya

en: Victoria
tr: Viktorya

en: Western Australia
tr: Batı Avustralya
